Pomyśl a będzie Ci dane

Kultowe przesłania twórcy potęgi pozytywnego myślenia

  • ISBN: 978-83-8171-650-5;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 292;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Twoja podświadomość jest źródłem stworzenia

Wszelka moc leży w konstruktywnym myśleniu, które jest kluczem do życia, gdyż człowiek staje się tym, co myśli. Tak twórczą moc pozytywnego myślenia określa Emmet Fox. Prekursor Prawa Przyciągania i inspiracja dla Autorów wielu bestsellerów z dziedziny rozwoju osobistego i duchowego, takich jak Esther Hicks czy Louise Hay. W tej publikacji wręcza ci zestaw gotowych praktyk dla duchowości. Zastosuj wizualizacje i medytacje, dzięki którym zrozumiesz i wykorzystasz twórczą siłę myśli. Pojmiesz też znaczenie modlitwy w procesie tworzenia i kreowania rzeczywistości. A także, na czym polega rozwój duchowy i bliski kontakt z boskim bytem. Zgłębiając zakamarki własnej podświadomości i uwalniając pozytywną energię:
– odrzucisz ograniczające cię myśli,
– przesuniesz granice własnych możliwości,
– nabierzesz pewności siebie,
– świadomie podejmiesz ważne decyzje w życiu,
– spełnisz marzenia.

Twórcza siła myśli wyraża się w modlitwie

Ta książka stanowi pierwszy, źródłowy podręcznik dotyczący siły pozytywnego myślenia. Autor skupia się w niej na formach wyzwalania pozytywnej energii i wykorzystania mocy pozytywnego myślenia do spełniania marzeń. Przekonuje, że modlitwa to prawdziwa forma kontemplacji i medytacji, kiedy to stajesz się fizyczną i duchową jednością z własnymi myślami. Dlatego tak ważna jest ich jakość. Co niezmiennie podkreślali twórcy Prawa Przyciągania. W końcu zrozumiesz, że żyjąc w sprzeczności z własnymi myślami, żyjesz wbrew sobie i stajesz się nieszczęśliwy. Skorzystaj z medytacji psalmu 23, by pozbyć się lęku i wyzwolić z ograniczeń. A kontemplacja i wizualizacja najpotężniejszej z modlitw, czyli psalmu 91, wyzwoli w tobie pokłady pozytywnego myślenia i energii, dzięki którym pokonasz wszelkie życiowe trudności.

Modlitwa to potężny wyzwalacz pozytywnego myślenia

Modlitwa pozwala oczyścić świadomość i podświadomość z lęków i obaw. Umożliwia też odcięcie się od zwątpienia i negatywnych wpływów wszechświata. W formie codziennej kontemplacji i medytacji, pozwala wznieść się na wyższy poziom rozwoju duchowego. Wyzwala twórczą siłę myśli, dzięki której jesteś w stanie tworzyć taką rzeczywistość jakiej pragniesz. Dzięki pozytywnemu myśleniu, możesz odzyskać zdrowie, spełniać marzenia i wieść szczęśliwe spokojne życie. W jaki sposób? Wyjaśnia to motto Prawa Przyciągania, „myśli stają się rzeczami”. Modlitwa natomiast wyzwala pozytywną energię i to, co tkwi głęboko w twojej podświadomości.

Twórcza siła myśli – poznaj przepis jak odnieść sukces w każdym aspekcie swego życia!

Z tej publikacji dowiesz się, jak uzyskać oczekiwane rezultaty poprzez modlitwę, wizualizacje i siedmiodniową dietę mentalną. Spojrzysz na życie po śmierci i reinkarnację z całkowicie nowej perspektywy i nauczysz się odróżniać błogosławieństwa od przekleństw. Ponadto poznasz naukowy sposób modlenia się oraz wiele innych praktycznych technik rozwoju duchowego, dzięki którym ty również możesz osiągnąć zdrowie, sukces, szczęście i wolność duchową.

Źródło stworzenia kryje się w twoje podświadomości

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ