7 praw wszechświata

Jak wykorzystać Prawo Przyciągania, karmę, biegunowość i manifestacje do skutecznej realizacji swoich celów

  • ISBN: 978-83-8301-449-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 128;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Julia Szypulska
Paweł Uklejski
0
0

Poznaj prawa wszechświata

Czy znasz ludzi, którzy wydają się iść przez życie bez wysiłku? Takich, którzy, za co by się nie zabrali, odnoszą sukces i czerpią satysfakcję z życia? Nie pozwalają, by cokolwiek nimi wstrząsnęło i emanują zaraźliwą pewnością siebie. Podziwiamy ich i marzymy, by także osiągnąć podobny stan ducha, jednak udaje się to nielicznym. Czas przestać im zazdrościć. Dzięki tej książce otrzymasz narzędzia, które pozwolą ci kreować nową rzeczywistość. Zyskasz inne spojrzenie na świat, a twoje życie zmieni się na lepsze. Pomogą ci w tym prawa wszechświata. Autor w przystępny sposób opisuje każde z nich. Z książki dowiesz się, że wszystko jest duchem, a świat jest duchowy. Podobnie jak wszystko jest wibracją i wszystko jest w ruchu. Poznasz Prawo Przyciągania i prawo rezonansu. Nauczysz się także, jak korzystać z prawa: karmy, płci, polaryzacji i analogii. To skuteczne praktyki dające wsparcie w rozwoju duchowym, rozwoju osobistym, sprzyjające programowaniu podświadomości.

Dlaczego warto wykorzystać prawa wszechświata

Życie wielu ludzi mija pod znakiem odrzucenia, zemsty, zawiści lub zazdrości. Powszechne jest też życie w lęku, zamknięcie w błędnym kole sprawca-ofiara, niskie poczucie własnej wartości. Nie wszyscy jednak myślą o konsekwencjach, jakie niesie funkcjonowanie z takimi postawami. Kto nie zadawał sobie pytania: „Dlaczego ja?”, „Co złego zrobiłem, że mnie to spotyka?”. Są to jednak źle zadane pytania. Nie jesteśmy bowiem karani, ani nie jesteśmy ofiarami okoliczności. Z tej książki dowiesz się, jak zrozumieć wzajemne powiązania w swoim życiu. Jest ona rodzajem przewodnika na całe życie, wskazuje drogę do samo umocnienia i wspomaga programowanie podświadomości. Dzięki zawartym tutaj ćwiczeniom i konstruktywnym pytaniom zyskasz głębsze zrozumienie swojej sytuacji. Będziesz mógł przeanalizować ją w inny niż dotąd sposób. Jeśli zrozumiesz prawa wszechświata, łatwiej zaakceptujesz różne życiowe sytuacje. Dodatkowo zaś odzyskasz swoją wewnętrzną moc, zwiększysz świadomość i poczucie własnej wartości oraz uświadomisz swoją prawdziwą naturę. To wszystko da ci możliwość stworzenia czegoś nowego.

Odpowiedzi szukaj w sobie

Autor stawia w książce wiele istotnych pytań. Nazywa siebie poszukiwaczem. Początkowo szukał siebie na zewnątrz — w wielu miejscach, na wielu płaszczyznach, w różnych rolach. Poznał różne praktyki duchowe, terapie, praktykował afirmacje. Mimo że poświęcił tym działaniom swój czas, nie znalazł tego, czego szukał. Co to było? Jakaś forma trwałości, będąca punktem odniesienia i dająca poczucie bezpieczeństwa. Zanim to jednak zrozumiał, świat go przytłaczał. Miotał się, czuł, że nie panuje nad sytuacją, że coś decyduje za niego. Znalazł wiele odpowiedzi w prawach wszechświata. Zrozumiał na przykład, dlaczego przyciągnął pewne sytuacje i ludzi. Stało się dla niego jasne, że odrzucając siebie, z zewnątrz także doświadczymy odrzucenia. Oznacza to, że przyciągniemy ludzi, którzy nas odrzucą. Za każdą sytuacją stoi jakieś uniwersalne prawo, nawet jeśli początkowo go nie rozpoznajemy. Wiedza z tej książki pomoże ci dostrzec powiązania, jakimi charakteryzuje się świat, i wziąć za siebie odpowiedzialność.

Ta książka to niezbędnik na twojej drodze do rozwoju duchowego i rozwoju osobistego. to praktyczny przewodnik, z którego dowiesz się, jak wykorzystać Prawo Przyciągania i afirmacje w codziennym życiu. Nauczysz się w pełni wykorzystywać swój potencjał i poprawiać poczucie własnej wartości. Co więcej, na twojej drodze do rozwoju osobistego i rozwoju duchowego zyskasz lepszą świadomość i poznasz przydatne praktyki duchowe. Dowiesz się też, czym jest programowanie podświadomości. Nie są ci do tego potrzebne żadne specjalne terapie. Wystarczy nauczyć się myśleć sercem.

Połącz prawa wszechświata z codziennością i idź przez życie z optymizmem!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ