Mała księga pozytywnych afirmacji i codziennych rytuałów

Jak podnieść wibracje swojej energii i przyciągnąć do siebie miłość, bogactwo, szczęście i spokój

 • ISBN: 978-83-8171-828-8;
 • Cena katalogowa: 39.30 zł;
 • Ilość stron: 168;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 12,0 x 16,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2022;
 • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
30
0

Jak podnieść wibracje i utrzymać je na wysokim poziomie? Poprzez pozytywne afirmacje!

Afirmacja miłości do samego siebie, dodająca wewnętrznej siły, afirmacja wybaczenia i odpuszczania, jak również taka, która pomoże uwierzyć w siebie i odzyskać spokojny umysł pośród wirujących emocji i gonitwy myśli. Rytuał wzmacniający zdrowie lub taki, który pomoże wyczuć obecność aniołów w twoim życiu. Każdy dzień jest nowym początkiem. Może wszystko zmienić. Jeśli pragniesz dostatku w swoim życiu, miłości, szczęścia i radości. Jeśli chcesz, aby otaczała cię tylko pozytywna energia, która da ci wysokie wibracje, możesz to mieć. Zasługujesz na to! Musisz tylko w to uwierzyć! Jak zatem podnieść swoje wibracje i utrzymać je na wysokim poziomie? Ta książka ci w tym pomoże!

Podobne przyciąga podobne – zyskaj spokojne i szczęśliwe życie za sprawą wysokich wibracji

Czy wiesz, że wszystko, co istnieje jest wibrującą energią? Interpretujemy tę energię jako pozytywną lub negatywną na podstawie częstotliwości jej drgań. Pozytywna energia wibruje z wyższą częstotliwością niż negatywna, a podobne częstotliwości energii przyciągają się i łączą. Jeśli na początku skupisz się na emanowaniu energią o wysokiej częstotliwości, przyciągniesz do siebie takie same, pozytywne i wysokie wibracje, wzmacniając tym samym w swoim życiu obfitość, pokój, miłość i szczęście. Możemy wytworzyć pozytywne wibracje, praktykując afirmacje wdzięczności i miłości do samego siebie. Przez codzienne powtarzanie tych rytuałów usuwamy stare wzorce myślowe, skupiamy się na teraźniejszości, dzięki czemu tworzymy nowe ścieżki prowadzące do spokojnego i szczęśliwego życia.

Czy wiesz, że pozytywne afirmacje i codzienne rytuały trenują umysł w pozytywnym myśleniu?

Chciałbyś przyciągnąć do swego życia więcej obfitości? Pragniesz miłości, szczęścia, spokoju? Sięgnij po tę niezwykłą publikację. Zawiera kilkadziesiąt pozytywnych afirmacji i codziennych rytuałów, których praktykowanie pomoże ci stworzyć rzeczywistość, jakiej pragniesz. Jak to działa? Możesz na przykład każdego ranka otworzyć losowo książkę lub wybierać słowo z treści, do której jesteś przyciągany. Przeczytaj pozytywną afirmację i daj sobie czas na przemyślenia. Pozwól słowom wybrzmieć w tobie. Potem możesz wykonać proponowane przez Autorkę ćwiczenia i proste rytuały. Regularność praktyk duchowych, jak też codzienne rytuały i afirmacje sprawią, że zyskasz wysokie wibracje, a twój spokojny umysł będzie trenował pozytywne myślenie od momentu przebudzenia do chwili zaśnięcia. Promując i przyciągając dopływ pozytywnej energii będziesz na najlepszej drodze do uzyskania zdrowia, szczęścia, miłość i pokoju. Codzienne powtarzanie podnoszących na duchu afirmacji sprawia, że nasz umysł konsekwentnie osiąga wyższe częstotliwości zoptymalizowanych wibracji.

Jak podnieść swoje wibracje? Już teraz wypróbuj jedną z praktyk duchowych proponowanych przez Autorkę

Dołącz do Autorki, wizjonerki i pisarki metafizycznej, która dzieli się swoimi codziennymi sekretami przyciągania i powiększania obfitości pozytywnej energii, zdrowia, szczęścia, miłości, radości i pokoju. Jak podnieść wibracje i utrzymać je na wysokim poziomie? Już teraz możesz wypróbować jedną z pozytywnych afirmacji proponowanych przez Autorkę – afirmację „Kocham siebie”.

Znaczenie: Kiedy naprawdę pokochasz i zaakceptujesz siebie takim, jakim jesteś, poczujesz głęboki spokój i harmonię w ciele i duszy. Będziesz emanować promiennym pięknem z wnętrza swej esencji, wzbogacając cały twój świat obfitością miłości. Będziesz z szacunkiem przedstawiać miłość, jaką pragniesz przyciągać, co jest kluczowe do stworzenia długotrwałych relacji. Kiedy kochasz siebie całym sercem, jesteś przepełniony kochającą energią i zarażasz tą miłością wszystkich wokół. Dzięki twojej pozytywnej naturze i pięknej, kochającej energii, przebywanie w twoim otoczeniu staje się radością. Twoje życie będzie pełne szczęścia i spokoju.

Ćwiczenie: Stań przed lustrem i spójrz w swoje oczy. Powiedz do sobie: „Kocham cię”. Powtórz tę afirmację miłości do samego siebie trzy razy, a pomiędzy każdym powtórzeniem weź głęboki oddech. Bądź szczery. Pozwól sobie na wszelkie myśli, które się pojawią, bez względu na to czy są negatywne, czy pozytywne. Powtórz tę afirmację kilka razy w ciągu dnia i włącz ją do swojego życia, powtarzając za każdym razem, gdy spoglądasz w lustro. Z czasem naturalne stanie się rozmawianie ze sobą w ten sposób, a obdarzenie siebie miłością odzwierciedli się w twoim życiu.

Dziennik: Pogłębiaj swoje zrozumienie, zapisując co oznacza dla ciebie bezwarunkowa miłość. Wymień cechy i atrybuty, które w sobie kochasz. Pomoże ci w tym dokończenie poniższych zdań:

 • Bezwarunkowa miłość według mnie to…
 • Kocham siebie, ponieważ…
 • Kocham wszystkich wokół mnie, ponieważ…

Podnieś i utrzymaj wysokie wibracje dzięki pozytywnym afirmacjom

 

Patroni:

 • Talizman.pl
 • Psychotronika
 • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ