Możesz uzdrowić swój umysł

Recepta na eliminację stresu i lęku oraz poprawę sprawności umysłu

  • ISBN: 978-83-8171-946-9;
  • Cena katalogowa: 79.70 zł;
  • Ilość stron: 440;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Janusz Nawrocki
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Negatywne emocje nie tylko źle wpływają na twoje szczęście, ale również zdrowie!

Czy wiesz, że twoje ciało i umysł są ze sobą ściśle połączone? Zwróć uwagę na to, że kiedy jesteś szczęśliwy, twoje ciało wręcz promieniuje zdrowiem. Z kolei, gdy odczuwasz smutek, zaczynasz chorować. Dlaczego? Emocje i nastrój uruchamiają w twoim organizmie procesy chemiczne. Oznacza to, że dominacja negatywnych emocji może prowadzić do groźnych chorób i dolegliwości takich jak: napady lęku, depresja, uzależnienia, problemy z nauką, a nawet mgła mózgowa. Dr Mona Lisa Schulz i Louise Hay odkryły te zależności i na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia opracowały praktyczny poradnik, który wykorzystuje system emocjonalnego sprzężenia zwrotnego. Dzięki niemu nauczysz się rozpoznawać własne wzorce myślowe i końcu będziesz mógł uzdrowić umysł.

Negatywne emocje zalegają w czakrach. Jak odblokować czakry?

Organizm człowieka wyposażony jest w system czakr – to siedem centrów energetycznych, z których każde odpowiada konkretnemu obszarowi twojej fizyczności. Czakry gromadzą w sobie energię oraz emocje. Jeśli są zablokowane, odczuwasz lęk, niepokój, napięte mięśnie, zaburzenia trawienia lub inne dolegliwości, takie jak ból gardła czy głowy. Dla przykładu druga czakra (czakra sakralna) odpowiada za dolegliwości fizyczne w rejonie narządów płciowych, bioder i pęcherza moczowego. Emocje i energia nagromadzona i zablokowana w czakrze sakralnej skutkuje problemami na tle miłosnym i finansowym. Autorki podpowiedzą ci nie tylko w jaki sposób zlokalizować czakrę, która jest zablokowana, ale również jak oczyścić i odblokować energię w tej czakrze. Proces odblokowania czakr będzie kluczowym elementem w twoim powrocie do zdrowia.

Odkryj afirmacje na stres, depresję, traumę, uzależnienia

Dzięki informacjom zawartym w tej książce poznasz również inne praktyczne narzędzia. Pomogą ci one wyeliminować takie problemy jak depresja, huśtawki nastrojów, złość, kompulsywne objadanie się, mgła mózgowa czy problemy w nauce. Poznasz afirmacje nie tylko na stres, ale również takie, które pomogą ci odkryć wewnętrzne dziecko i uleczyć traumy z przeszłości. Z ich pomocą nie tylko przywrócisz zdrowie mózgu i przeprogramujesz swój umysł, ale w konsekwencji osiągniesz upragnione szczęście!

Skuteczne terapie medycyny intuicyjnej oraz akademickiej

Dowiesz się jak odbudować poczucie własnej wartości oraz czerpać radość z małych rzeczy. Odkryjesz nowe sposoby radzenia sobie z uzależnieniami – nie tylko od jedzenia czy bycia szczupłym, ale również od alkoholu, substancji chemicznych czy zakupów. Autorki podpowiedzą ci także jak radzić sobie z wszechobecnym brakiem skupienia, problemami z zapamiętywaniem i dysleksją. Oprócz technik z dziedziny medycyny intuicyjnej, znajdziesz tu również pomoc w postaci leków medycyny konwencjonalnej oraz zioła na stres, lęk i depresję.

Zioła na stres, lęk i depresję

Stres? Zamglony umysł? Problem ze skupianiem? Autorki podpowiadają jakie zioła i środki prozdrowotne są pomocne z tymi i wieloma innymi dolegliwościami. Oto zaledwie kilka z nich:

– Ginkgo biloba – 240 miligramów pomaga w problemach ze skupianiem uwagi. Uważaj – zapytaj lekarza, czy jest to dla ciebie bezpieczne z powodu tego, że suplement ten rozrzedza krew.

– Siberian ginseng – dla wyrównania poziomu kortyzolu. Pomaga przy zmęczeniu nadnerczy i innych rodzajach zmęczenia, jak również w problemach ze skupianiem uwagi.

– Czekolada – zawiera 2-fenyloetyloaminę. Podnosi motywacje i energię, ponieważ podwyższa poziom dopaminy.

Ty też możesz uzdrowić umysł!

Dr Mona Lisa Schulz w bardzo prosty, a jednocześnie niezwykle wyrazisty, sposób nakreśla mapę wiodącą do uleczenia swojego umysłu, ciała i duszy. Każdy, kto wyruszy w podróż na kartach tej niezaprzeczalnie wspaniałej książki oraz zastosuje podane w niej narzędzia praktyczne, z całą pewnością może odmienić swoje życie. Uzdrowić umysł to instrukcja dla każdego, kroczącego ścieżką do pełni. Mam nadzieję, że Czytelnikom spodoba się tak samo, jak mnie.

– dr Joe Dispenza, autor Jak zerwać z nałogiem bycia sobą, bestsellera „New York Timesa”

Przedstawiony w tej świetnej książce holizm stanowi doskonały punkt wyjściowy, z którego możemy prawdziwie zaakceptować różne percepcje otaczającego nas świata. Szeroka, dalekosiężna, a wręcz nieograniczona perspektywa, prezentowana w tej książce prowadzi Czytelnika poprzez najdrobniejszy szczegół praktycznego planu, który sprawia, że niemal natychmiast przedefiniowuje on własne poczucie wewnętrznego spokoju.

– dr David Perlmutter, autor Aktywuj pełną moc mózgu, bestsellera „New York Timesa”

Możesz uzdrowić swój umysł, oferuje wspaniałe i intrygujące podejście dla każdego, kto pragnie wykorzystać moc swojego ducha, aby poprawić funkcjonowanie mózgu.

– dr Mike Dow, autor Uzdrowienie po udarze

Jako psychiatra jestem szczęśliwy, że na rynku wydawniczym pojawiła się pozycja czytelnicza, mogąca uzdrowić umysł. W swojej książce autorki łączą mądrość duchową z wiedzą na poziomie ekspertyzy. W ten sposób udzielają kompetentnej porady zdrowotnej dla ciała i umysłu. Ta książka to niezwykły skarb, który łączy w sobie elementy współczesnej chemii mózgu oraz diety z intuicyjnymi wglądami i afirmacjami. Wspierają one przeprogramowanie umysłu, a także zachowanie nienagannego funkcjonowania mózgu.

– dr Brian L. Weiss, autor Uzdrawiająca moc doświadczeń z poprzednich wcieleń

Twoja recepta na sprawny umysł

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ