Uzdrawiająca moc doświadczeń z poprzednich wcieleń
  • ISBN: 978-83-7377-867-2;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 464;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Monika Muszyńska
0
0

Regresja – rewolucyjna metoda, która pomoże odblokować Twoje emocje

Na pewno nie raz słyszałeś o hipnozie i wiesz, na czym polega. Ale czy tak naprawdę zastanawiałeś się, w jaki sposób hipnoza może wpłynąć na Twoją teraźniejszość? Czy możliwe jest uzdrawianie duchowe za pomocą hipnozy? Oczywiście, że tak! Pomaga w tym regresja, nawet do poprzednich wcieleń. Regresja jest metodą terapeutyczną polegającą na wprowadzeniu pacjenta w stan hipnozy i poszukiwaniu traumatycznego wydarzenia w jego wspomnieniach z przeszłości. Dzięki regresji uwalniane są przeżycia, które podświadomie takiego pacjenta blokują – na przykład strach przed śmiercią – i może on otworzyć się na całkiem nowe postrzeganie rzeczywistości.

Przekonaj się, co o reinkarnacji mówią lekarze

Dr Brian Weiss zbadał wpływ terapii regresywnej na życie swoich pacjentów. Odkrył, że dzięki hipnozie mogą nie tylko przypomnieć sobie wspomnienia z przeszłości, ale też swoje poprzednie wcielenia. Autor dowiódł, że reinkarnacja istnieje i ma wpływ na nasze obecne życie. W tej książce przedstawia fascynujące historie swoich pacjentów, którzy dzięki regresji odmienili swoje życie. Poznasz opowieść mężczyzny, który podczas sesji hipnotycznej przypomniał sobie, że przed dwoma tysiącami lat był rabinem. Teraz jest kapelanem, więc duchowość nadal jest dla niego niezwykle istotna. Ty sam odkryjesz, że Twoje obecne zainteresowania i pasje często sięgają dawnej przeszłości. W książce znajdziesz dowody na to, że już w poprzednich wcieleniach doskonaliłeś swoje talenty i umiejętności.

Sprawdź, w jaki sposób książka o regresji pomoże odmienić Twoje życie

Czy regresji można się poddać tylko w gabinecie terapeutycznym? Nie! Czy wiesz, że już samo przeczytanie historii i przemyśleń zawartych w tej książce przypomina przeżycie regresji? Autor gwarantuje, że płynąca z nich głęboka mądrość będzie oddziaływać na Twoje osobiste wspomnienia ukryte w podświadomości i poszerzy całą Twoją świadomość. W rezultacie Twój umysł odkryje nowe możliwości fizycznego i duchowego uzdrowienia. Zrozumienie tego, że jesteś duszą, a nie tylko ciałem lub umysłem, doprowadzi do głębokich zmian w Twoich wartościach i postrzeganiu świata.

Regresja na wyciągnięcie ręki

Dzięki informacjom zawartym w tej książce, z łatwością odkryjesz swoją wrodzoną naturę nieśmiertelnej istoty i uwolnisz się od wszelkich wątpliwości. A co za tym idzie – pozbędziesz się strachu przed śmiercią, bo przecież kolejne życie – życie po śmierci – czeka już na Ciebie. Twój lęk przekształci się w głęboki spokój, rozpacz w nadzieję, smutek w radość, a nienawiść w miłość. To zaledwie początek przełomowych zmian, które już wkrótce mogą zajść w Twoim życiu!

Poznaj przeszłość, odmień przyszłość

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ