Pokochaj siebie z Louise Hay - Okładka książki

Pokochaj siebie z Louise Hay

Inspirujące afirmacje i praktyczne ćwiczenia, dzięki którym odkryjesz swoją wewnętrzną siłę i piękno

  • ISBN: 978-83-8301-667-2 ;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 208;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 12,0 cm x 16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
10
0

Pokochaj siebie z Louise Hay – twoja przygoda ku miłości i pewności siebie

„Miłość to niezwykle silny, cudowny lek. Kochanie samego siebie czyni cuda” – mawiała Louise Hay, jedna z najbardziej wpływowych i inspirujących postaci w dziedzinie rozwoju osobistego i duchowego. Choć Louise nie ma już wśród nas, nadal miliony osób na świecie czerpią siłę i uzdrowienie z jej nauk. Jak wzmocnić miłość do siebie? Jak się jej nauczyć? Jeśli nurtują cię takie pytania, z pomocą przychodzą liczne bestsellerowe publikacje Louise Hay, jak choćby Codziennie kochaj siebie dzięki przesłaniom Louise Hay czy Praca z lustrem. Zapewne je znasz! Ale jest też zupełnie wyjątkowa książka, osobista, którą możesz współtworzyć ze słynną mówczynią. To dziennik Pokochaj siebie z Louise Hay.

Jak pokochać siebie? Wypróbuj skuteczne ćwiczenia autorstwa słynnej Louise Hay

Dziennik Pokochaj siebie z Louise Hay to książka pełna wzmacniających pozytywne myślenie afirmacji, przynoszących spokojny umysł medytacji i podnoszących na duchu wizualizacji. Znajdziesz tu także sprawdzone ćwiczenia, które pomogą ci znaleźć odpowiedź na pytanie o to, jak pokochać siebie i wzmocnić poczucie własnej wartości. To twoje niezastąpione narzędzie, jeśli pragniesz zbudować pewność siebie, zwiększyć samoakceptację i pokochać siebie bezwarunkowo. Bez drogich terapii i wizyt u specjalistów. Lektura tej książki i praca nad sobą niemal u boku Louise Hay to najlepsza terapia, jaką możesz sobie zafundować.

Odkryj moc afirmacji i pozytywnego myślenia na drodze ku samoakceptacji i miłości do siebie

Dziennik Louis Hay nie jest zbiorem pustych stron czekających na twoje notatki. To przestrzeń, w której możesz odkryć moc afirmacji, medytacji i wizualizacji, które prowadzić cię będą w podróż ku pełni życia i miłości do siebie. Afirmacje, czyli pozytywne zdania lub wyrażenia, które powtarzamy sobie, mają moc zmiany naszych przekonań i sposobu myślenia. Dzięki nim możemy przewartościować negatywne przekonania o sobie i otworzyć się na pozytywne zmiany. Louise Hay, znana z tego, że sama wykorzystywała afirmacje w swoim życiu, podzieliła się nimi w tej książce, pomagając ci odnaleźć wewnętrzną siłę, poczucie własnej wartości i pewność siebie.

Jak pokochać siebie dzięki medytacjom? Poznaj ćwiczenia dla wewnętrznej harmonii

Medytacje zaś są kluczem do odnalezienia spokoju umysłu i harmonii wewnętrznej. W dzienniku znajdziesz proste praktyki medytacyjne, które pozwolą ci na odprężenie umysłu i wzmocnienie relacji z własnym wnętrzem. Wizualizacje to narzędzie, które pozwoli ci kreować twoją rzeczywistość poprzez wyobrażanie sobie pożądanych zmian. Louise Hay prowadzi cię przez wizualizacje, które pomogą ci zbudować obraz siebie jako silnej, pewnej siebie i kochającej osoby. A miejsce na własne notatki w dzienniku daje ci możliwość refleksji nad własnymi myślami, uczuciami i postępami w pracy nad sobą.

Miłość do siebie to klucz do spełnienia marzeń i pełni życia

Nie ma lepszego czasu na rozpoczęcie podróży ku miłości do siebie niż teraz. Książka z naukami Louise Hay to nie tylko narzędzie, ale przede wszystkim drogowskaz dla każdego, kto pragnie odnaleźć w sobie siłę, pewność siebie, miłość do siebie i samoakceptację. Jeśli i ty chcesz zmienić swoje życie, zacznij od zmiany swoich myśli i przekonań. Odkryj, jak wielką moc ma pozytywne myślenie! Ten pięknie wydany, wyjątkowy dziennik to klucz do twojego wewnętrznego przebudzenia, spełnienia marzeń i pełni życia. Zainwestuj w swój rozwój nie tylko osobisty, ale też duchowy. Rozpocznij swoją podróż już dziś!

Ty jesteś źródłem swojego szczęścia

ZAPISZ SIĘ