Praca z lustrem

21 dni, które odmienią Twoje życie

  • ISBN: 978-83-8301-007-6;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 196;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 12 x 16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: II-dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Praca z lustrem – sposób na to, jak pokochać siebie

Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, najskuteczniejszy przyrząd do pokochania siebie i samodoskonalenia znajduje się praktycznie w każdym mieszkaniu. Bezsprzecznie lustro jest przydatne i skuteczne w różnego rodzaju ćwiczeniach dotyczących motywacji i samoakceptacji i nie tylko. Warte podkreślenia jest to, że zasada lustra jest znana z psychologii. Zakłada, że to, co widzimy w innych, jest odbiciem nas samych. Praca z lustrem polega na powtarzaniu pozytywnych afirmacji podczas patrzenia sobie głęboko w oczy, w swoje odbicie znajdujące się w lustrze oraz wzbudzaniu pozytywnego myślenia. Jak to działa? Pozytywne afirmacje generują w podświadomości uzdrawiające myśli i idee, dzięki którym możesz rozwinąć w sobie większą pewność siebie i poczucie własnej wartości. Podczas gdy Twój umysł odzyska spokój, Ty sam – wewnętrzną radość i szczęście. Z pewnością chciałbyś doświadczać samych pozytywnych emocji.

Słynna Louise Hay to najlepszy przykład na to, jak skuteczna jest praca z lustrem

Bez wątpienia metoda pracy z lustrem to najbardziej efektywna metoda, aby nauczyć się kochać siebie samego i ujrzeć świat jako bezpieczne, pełne miłości miejsce. Początkowo może być to dość kłopotliwe, ale nie zrażaj się, bo z czasem pozwala uzyskać oszałamiające rezultaty. Najlepszym przykładem na skuteczność zasady lustra jest Autorka – Louise Hay. Ta niezwykła nauczycielka metafizyki zainspirowała i dała motywację milionom ludzi na całym świecie. Ukazując im, jak potężną mocą do powodowania pozytywnych zmian w życiu są afirmacje. Dzięki pracy z lustrem Louise w rezultacie podniosła się z życiowego upadku i została jedną z największych przewodniczek duchowych współczesnego świata. Pokochała swoje życie i teraz dzieli się z czytelnikami sekretem swojego sukcesu na ścieżce rozwoju osobistego i duchowego.

Odnieś sukces i szczęście dzięki pracy z lustrem

W podświadomości masz poczucie, że negatywne emocje blokują Twój rozwój osobisty? Często trudno Ci zaakceptować siebie i swoje odbicie w lustrze? Nie potrafisz odciąć się od przeszłości? Brakuje Ci pozytywnego myślenia? Ta książka jest dla Ciebie! Louise Hay przygotowała trzytygodniowy program, który pomoże Ci z łatwością odzyskać miłość do siebie. Nauczysz się wybaczać sobie i innym oraz kultywować wyłącznie relacje oparte na miłości. Dostrzeżesz w sobie prawdziwego przyjaciela i wyciągniesz wnioski z własnych wewnętrznych rozmów. Autorka podpowie Ci, jak pozwolić przeszłości odejść i uwolnić się od wewnętrznego krytyka. Zbudujesz poczucie własnej wartości i większą motywację. Dowiesz się jak zaakceptować i pokochać siebie. Uwolnisz tkwiący w Tobie i Twojej podświadomości gniew i pokonasz irracjonalne lęki. Odzyskasz szczęście. Dzięki prezentowanym po raz pierwszy autorskim medytacjom z łatwością zniwelujesz skutki stresu i zmienisz postrzeganie swojego życia oraz całego świata.

Dostrzeż w lustrze to, co najlepsze!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ