Twoje duchowe przebudzenie

Metody i praktyki rozwijania duchowości, osiągania szczęścia i równowagi

  • ISBN: 978-83-8301-127-1;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Katarzyna Masłowska
Paweł Uklejski
0
0

Na czym polega duchowe przebudzenie?

Jest to niezwykle istotne pytanie dla każdego, kto świadomie interesuje się rozwojem duchowym. Wszystkie etapy duchowego przebudzenia wymagają wytyczenia sobie określonego celu. Co więc powstrzymuje cię przed wejściem na drogę rozwoju duchowego? Zwykle jest to lęk, który odczuwamy w obliczu konieczności podejmowania decyzji. Dzięki autorce tej książki, doświadczonej w zakresie channelingu i jasnowidzenia, dowiesz się, że jest to zupełnie naturalne. Przekonasz się, że największy strach, strach przed nieznanym, z którym borykają się wszyscy ludzie, jest zakorzeniony w naszym DNA.

Przebudzenie duchowe należy rozumieć jako w pełni świadome życie – tu i teraz. Nie w przyszłości lub jakimś innym (duchowym) świecie, gdzie nie ma cierpienia i codziennych problemów. Chodzi właśnie o zrozumienie, że idealne duchowe życie prowadzisz już teraz, w tym momencie.

Pierwszy etap – zadawanie pytań

Samo pojęcie „przebudzenia” wymaga od ciebie, abyś zaczął się zastanawiać. Jeśli już zacząłeś stawiać następujące pytania:

– Kim jestem?

– Dlaczego tu jestem?

– Jaki jest cel życia?

– Czy istnieje coś więcej niż…?

Jesteś na dobrej drodze. Zacząłeś się uwalniać od powierzchownej ignorancji wpajanej nam od momentu narodzin. Dzięki tej książce poznasz drogi, dzięki którym możesz dojść do poszczególnych etapów duchowego przebudzenia.

Terapie i praktyki duchowe, dzięki którym otworzysz swój umysł na duchowe przebudzenie

Aby wejść w nową wibrację, czyli przebudzić się, musisz przede wszystkim oczyścić przestrzeń we własnym umyśle. Jeśli trwasz w przywiązaniu do starych wzorców przekonań, utrwalasz zastaną rzeczywistość. A możesz uwolnić swój umysł z więzów stereotypów i oczekiwań. Skutecznie pomogą ci w tym terapie i ćwiczenia umysłu proponowane przez Elizabeth April. Wykorzystasz również medytacje, afirmacje i wizualizacje. Te przejrzyście zaprezentowane praktyki duchowe poparte są licznymi przykładami. Dzięki temu będzie ci łatwiej wdrożyć je do swojego codziennego życia. Poznaj osobiste historie i channelingowe przekazy, prowadzące do samodzielnego duchowego przebudzenia i kreowania otwartego umysłu. Dodatkowym atutem będą przepiękne, artystyczne ilustracje stworzone przez autorkę. Jej osobiste historie z pewnością zainspirują cię także do lepszego połączenia ze Źródłem.

Medytacja integracyjna – już dziś przeczytaj i zastosuj

Usiądź w jakimś spokojnym miejscu lub połóż się, jeśli tak wolisz.

Wycisz swój umysł, uwolnij się od wszystkich myśli, wszystkich emocji i wszystkich doznań.

Wyobraź sobie teraz, że ta książka i wszystkie informacje w niej zawarte to klucz. Klucz, który ma zdolność otwierania wielu drzwi. Każde drzwi prowadzą do nowego celu, do nowego miejsca. Wszystkie one pomogą ci w przebudzeniu, rozwoju i podniesieniu twojej częstotliwości wibracyjnej.

Usiądź z tym kluczem. Jak się czujesz jako całość? Gdzie w twoim ciele znajduje się ta wiedza?

Następnie wyobraź sobie, że wszystkie informacje zawarte w tej książce powoli integrują się z twoim lekkim, świetlistym ciałem. To miłe uczucie, ogarnia cię ciepło. Integracja wywołuje uśmiech na twojej twarzy i sprawia, że serce się otwiera.

Informacja zaczyna integrować się z twoim ciałem fizycznym. Od głowy, poprzez biodra, aż po czubki palców u stóp wiedza osiada, zadomawia się w twoim ciele.

Klucze zawarte w tej książce są twoje, możesz z nimi iść wszędzie, możesz je wykorzystać, jak tylko chcesz.

Duchowe przebudzenie – twoja droga do większej świadomości

Droga do przebudzenia nie jest łatwa. Duchowe przebudzenie ma określone etapy. Jeśli zaczynasz zadawać pytania, jesteś już na początku swojej podróży. Wyjątkową pomocą będzie ta książka. Autorka, która czerpie z doświadczeń fizyki kwantowej, ciebie również poprowadzi przez meandry rozwoju duchowego. Wykorzystasz jej bogate doświadczenia osobiste oraz liczne przykłady z życia osób, które od lat stosują polecane przez nią praktyki duchowe. Poznasz medytacje, afirmacje, wizualizacje, ćwiczenia umysłu i inne rodzaje terapii duchowych. Będziesz też wiedział, jak sięgnąć po wsparcie swoich duchowych przewodników.

Dodatkowo, ćwiczenia oddechowe uwolnią cię od wewnętrznego zamętu i pozwolą uzyskać duchową równowagę. W swojej drodze nauczysz się odczytywać i wykorzystywać mądrość duchowych przewodników. Za spokojem i bez stresu będziesz podchodzić do codziennych spraw. Ta podróż sprawi, że będziesz się śmiać i płakać. Czasami nawet jednocześnie. Przebudzenie to nieraz przerażająca, wyobcowująca podróż. Ale ta książka jest tutaj po to, aby służyć ci jako przewodnik i przyjaciel.

Otwórz się na tajemnicę duchowego przebudzenia

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ