Joga dla czarownic

Proste ćwiczenia, rytuały i praktyki magiczne, które energetyzują czakry, wzmocnią zdrowie i samopoczucie

Tytuł oryginału: Yoga for Witches
  • ISBN: 978-83-8171-746-5;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Katarzyna Masłowska
Paweł Uklejski
0
0

Ezoteryka i narzędzia białej magii, takie jak zioła, kryształy, zaklęcia ochronne – warsztat nowoczesnej czarownicy

Interesujesz się rzemiosłem współczesnej czarownicy? Ezoteryka, zaklęcia, medytacja i tajemnicze, pełne energii kryształy budzą twoje zainteresowanie? Stosujesz oczyszczające rytuały i praktyki białej magii? Dodatkowo pasjonują cię terapie naturalne, ajurweda oraz ćwiczenia i techniki oddechowe. W takim wypadku, tajoga dla początkujących czarownic to książka idealna dla ciebie. Z tym niezwykłym poradnikiem czary na macie staną niezwykle proste i skuteczne. Poznasz pozycje jogi, oczyszczanie energetyczne i magiczne terapie na oczyszczanie czakr. Bez wątpienia wykorzystasz też zaklęcia i rytuały ochronne poprawiające twoje zdrowie i wzmacniające duchowość.

Joga i czary – przekonaj się o ich naturalnym połączeniu

Joga dla czarownic
Fot. Depositphotos

Joga dla czarownic stanowi eksplorację obydwu tych duchowych dyscyplin. Autorka łączy je w niezwykły sposób. Stara się je zgłębić i spleść tak, aby pomóc ci znaleźć w życiu większy spokój, większą moc i magię. Ta książka poprowadzi cię przez podstawowe zasady i niektóre bardziej zaawansowane techniki, występujące zarówno w czarach, jak i jodze czy medytacji. Poznasz wyjaśnienie związków białej magii, ajurwedy i ćwiczeń oddechowych, którym być może wcześniej nikt się nie przyglądał. Już dziś stosuj zasady jogi dla początkujących czarownic.

Joga kundalini, ćwiczenia oddechowe, magia roślin – znakomite praktyki dla współczesnej czarownicy

Autorka przybliża nie tylko narzędzia jogi kundalini i magii. Udowadnia, że współczesna czarownica z powodzeniem powinna wykorzystywać też medytację i ćwiczenia oddechowe. Bardzo szeroko opisuje magię roślin i moc kryształów. Znajdziesz tu zaklęcia i rytuały ochronne, które chętnie będziesz stosował w swoich czarach. Poznasz również zasady ajurwedy, starożytnej indyjskiej terapii naturalnej i siostrzaną naukę jogi. Ajurweda to holistyczny system odnowybiologicznej. Oparty jest na przywracaniu równowagi między umysłem, ciałem i duchem za pomocą kuracji dietetycznych i ziołowych. Tu znajdziesz punkt styczny starożytnej sztuki uzdrawiania i rzemiosła „zielonych” oraz kuchennych czarownic.

joga dla czarownic
Fot. Depositphotos

Skorzystaj z porad nauczycielki jogi i medytacji oraz współczesnej czarownicy

Sarah Robinson jest pasjonatką tworzenia magii, która inspiruje i przekształca codzienną rzeczywistość. W ćwiczenia oddechowe i praktyki jogiczne wplata swoją miłość do mitów, czarostwa i kultu pradawnych bogiń Poprzez jogę, medytację i rytuały, stara się pomóc każdemu nawiązać połączenie z własną magią i wewnętrzną mocą. Ponadto, wskazuje na połączenie terapii energią z praktyką jogi. Dzięki temu wszystkie terapie naturalne oraz techniki oczyszczania czakr zawarte w tej książce mogą stać się twoją osobistą receptą na samouzdrawianie. Znajdziesz tu wiele metod pracy z energią, których stosowanie polega nie tylko na praktykowaniu asan. W oczyszczaniu ciała i umysłu pomogą ci również zaklęcia białej magii i zaklęcia ochronne. To po prostu idealna pozycja dla joginów, którzy są ciekawi czarów, jak również czarownic szukających głębszego związku ze swoim rzemiosłem.

joga dla czarownic
Fot. Depositphotos

Wypróbuj prosty i sprawdzony przepis – wykorzystaj zaklęcia i rytuały miłości, pomyślności i uzdrowienia

„Herbata Bogini Miłości”

Ten eliksir pomoże ci w zdobyciu energii bogiń miłości: Áine, Frei i Afrodyty. Dzięki temu zaprosisz miłość do swojego życia, we wszystkich jej formach. Zaparz tę herbatę podczas przybywającego księżyca lub w dzień bogini Frei – w piątek.

Składniki:

gałązka świeżo umytej mięty

garść dojrzałych truskawek pokrojonych w plasterki (w razie potrzeby możesz użyć też liofilizowanych truskawek)

miód – postaraj się o miód z lokalnych uli

gorąca woda.

Przygotowanie

1. Gotuj truskawki na wolnym ogniu w 3 szklankach wody, powoli i delikatnie, przez co najmniej 10 minut.

2. Przelej przez sitko do ulubionej filiżanki.

3. Umieść gałązkę mięty w filiżance. Dodaj trochę miodu i wymieszaj.

4. Nie spiesz się z piciem, delektuj się herbatą! Pijąc, wyobrażaj sobie, że twój dzień i życie wypełnia miłość.

Dzięki informacjom zawartym w tej książce:

– połączysz jogę ze sztuką czarów, wykorzystując naturalną magię, która działa zarówno na macie do jogi, jak i poza nią;

– wykorzystasz cenną wiedzę teoretyczną i zalecenia praktyczne przygotowane przez magister psychologii i neurobiologii, nauczycielkę jogi i medytacji;

– dowiesz się, jak można poprawić swoje życie poprzez wschodnią mądrość i zachodnią praktykę białej magii, poznając po drodze boginie, rytuały, kryształy i magię roślin;

– znajdziesz porady, jak uprawiać magię poprzez zaklęcia, mantrę, medytację i praktykę jogi kundalini;

– odkryjesz magię czakr i wskazówki, jak połączyć się z mocą Słońca, Księżyca i Ziemi poprzez czary i jogę.

Czary na macie – zastosuj oczyszczanie czakr, odzyskaj zdrowie i dobre samopoczucie

 

Patroni:

  • fit.pl
  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ