Czyste serce, czysty dom. Jak oczyścić energię ludzi i miejsc
  • ISBN: 978-83-7377-861-0;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 260;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
  Patrycja Buraczewska
  Patrycja Buraczewska
  0

  Niewidoczna siła wszędzie wokół i w nas

  Na nasze emocje i doświadczenia oddziałuje nie tylko świat zewnętrzny, tj. ludzie wokół nas i miejsca, w których przebywamy. Taki sam wpływ ma nasze wnętrze, a energia, która z niego pochodzi również wymaga oczyszczania. Czas, byś dowiedział się jak możesz osiągnąć harmonię z samym sobą oraz z otoczeniem dzięki technikom przedstawionym przez Jean Haner.

  Gruntowne oczyszczanie

  Dzięki tej książce nauczysz się, jak oczyszczać własną energię, aby uwolnić się od balastu przeszłości oraz miejsc, w których utknąłeś. To jedyny sposób, abyś mógł znów stać się Panem własnego życia. Dowiesz się także, jak pomagać innym ludziom wprowadzać do ich życia równowagę. Poznasz też metody oczyszczania energii miejsc, zarówno tych, w których przebywasz bardzo krótko, jak również mieszkania czy miejsca pracy. Będziesz również w stanie pomóc swojemu pupilowi.

  Oczyszczanie własnej energii

  Osobiste oczyszczanie jest delikatną, ale intensywną formą pracy z energią uwalniającą zalegający w Tobie stres, którego możesz nawet nie być świadom. Pomaga także poradzić sobie z traumami z przeszłości. Wiele osób odczuwa natychmiastowe zmiany już podczas stosowania techniki, a po kilku dniach lub tygodniach dochodzi do prawdziwych pozytywnych przełomów.

  Szybka medytacja

  Proces ten jest często nazywany „przyspieszoną medytacją”, ponieważ może prowadzić do wykształcenia poczucia spokoju i szczęścia, które zazwyczaj skutkuje dopiero po latach praktyki uważności i medytacji. Oczyszczanie pomoże pozbyć się rzeczy, które Cię powstrzymują, stworzy nową przestrzeń dla radości w Twoim życiu. Dowiesz się jak pokonać stres lub stary ból z przeszłych doświadczeń oraz otworzyć się na całkiem nowe możliwości w karierze i rozwiązać trapiące Cię problemy.

  Oczyszczanie przestrzeni

  Dzięki tej książce nauczysz się również oczyszczać przestrzeń, w której mieszkasz lub aktualnie przebywasz. Ten zabieg pozwala usunąć stagnację z Twojego otoczenia i nadać mu mocy, z których będziesz mógł czerpać siłę życiową. Już na zawsze rozprawisz się z bałaganem. Dowiesz się jak usunąć negatywną energię z miejsc, w których nie czujesz się najlepiej. Poznasz też sposoby na pozbycie się energetycznych śladów po poprzednich lokatorach.

  Twoja wewnętrzna równowaga – gdziekolwiek jesteś.

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ