Medycyna mantr – rewolucyjne połączenie medycyny wibracyjnej i duchowości

Odkryj mantry, które oczyszczą i uzdrowią twoje ciało, przyciągną miłość i transformację, a także ukierunkują cię na najwyższą siłę

 • ISBN: 978-83-8301-639-9;
 • Cena katalogowa: 59.50 zł;
 • Ilość stron: 320;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2024;
 • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
15
0

Witaj w magicznym świecie mantr!

Mantry towarzyszyły nam od początku istnienia ludzkości. Pełniły funkcję przewodników i pomocników w narodzinach nowych, dotychczas niewyobrażalnych myśli. Jak to się dzieje, że mantry dotykają naszego ciała, umysłu i serca w szczególny sposób? To dzięki swoim wibracjom dźwiękowym. Słyszymy dźwięk mantry, czujemy jej wibrację przez skórę i w kościach. Podobnie jak fale powstające na wodzie po wrzuceniu kamienia, tak samo wibracje dźwiękowe rozprzestrzeniają się po całym organizmie.

Recytując mantry uspokajasz wzburzony umysł, kierujesz swoje chaotyczne myśli w wysoki stan koncentracji, wznosisz umysł na nowe poziomy i otwierasz świadomość na obszar, którego nie można opisać słowami. Dzięki recytowaniu mantr twoja energia przepływa swobodnie, a blokady i napięcia emocjonalne zostają uwolnione. Zyskujesz większą zdolność rezonowania, podnosisz wibracje i płyniesz z nurtem pozytywnej energii. W codzienność wchodzisz odświeżony, ze spokojnym umysłem i poczuciem więzi.

Medycyna mantr – poznaj jej zasady i odkryj, jak z pomocą mantr dokonać samouzdrowienia

Brzmi cudownie kojąco, prawda? Ale to nie wszystkie korzyści z recytowania mantr! Badania wykazały, że regularne praktykowanie mantr ma pozytywny wpływ na zdrowie fizyczne. Obniża ciśnienie krwi, poprawia funkcje sercowo-naczyniowe i wzmacnia odporność. Mantry mogą też zmienić twoje przekonania i zautomatyzowane nawyki, a tym samym nadać twojemu życiu nowy kierunek. Fale myślowe mają tendencję do rozprzestrzeniania się w ten sam nawykowy sposób, dlatego pomocne jest uświadomienie sobie tego, jak działają mantry. Pomoże ci w tym dr. med. Ingfried Hobert – specjalista medycyny holistycznej i nauczyciel medytacji. W swojej książce łączy starożytną wiedzę ze współczesną nauką, tworząc wyjątkową medycynę mantr!

Poznaj najpotężniejsze mantry z różnych tradycji

Medycyna mantr działa u źródła, gdzie choroba i cierpienie zostają przekształcone w zdrowie i radość. Z jej pomocą zapoczątkujesz proces samouzdrawiania, a także wejdziesz na ścieżkę rozwoju osobistego i duchowego. Zamieszczone w tej książce mantry zostały starannie wyselekcjonowane przez Autora. Znajdziesz tu najskuteczniejsze mantry z różnych tradycji, np. mantry buddyjskie czy wedyjskie. Poznasz ich znaczenie oraz działanie. Dowiesz się, w jaki sposób prawidłowo je recytować, a także jak uniknąć typowych błędów podczas praktykowania medycyny mantr.

Przekształć każdą komórkę w swoim ciele…

Różnorodność mantr ze swoim specyficznym działaniem to prawdziwa skrzynia skarbów, z której wszyscy możemy czerpać wiele cennych doświadczeń. Mantry są lekarstwem i balsamem dla duszy. W dzisiejszym świecie, z jego wieloma pokusami i rozproszeniami, mantry mogą być też doskonałą terapią samouzdrawiającą. Z ich pomocą pozostaniesz obecny, skupiony, pełen motywacji i pozytywnego myślenia. Przekonaj się, jak szeroki jest ich wachlarz możliwości:

 • Mantra Om Shri Dhanvantaraye Namaha – przynosi uzdrowienie i zbawienie na wszystkich poziomach.
 • Buddyjska mantra Om Mani Padme Hum – jest uniwersalną mantrą miłości i współczucia.
 • Mantra Om Tryambakam – jest wspaniałą, potężną mantrą uzdrawiającą, niwelującą śmierć.
 • Maha Mantra – jest uważana za szczególnie odpowiednią do wprowadzania umysłu na wyższe poziomy wibracyjne i połączenia nas z Boskością, doświadczenia miłości i radości.
 • Om Benza Satto Hung – pomaga rozpuścić negatywną energię stworzoną przez wiele wcieleń.

Medycyna mantr to nie tylko ich recytowanie

To prawda. Medycyna mantr to nie tylko ich recytowanie. Autor odkrywa przed tobą uzdrawiającą moc śpiewu i dźwięków oraz ich pozytywny wpływ na sieci neuronowe w twoim mózgu. Dowiesz się również, w jaki sposób połączyć mantry z medytacją, afirmacją, wizualizacją, mudrami czy ćwiczeniami oddechowymi, tworząc swojego rodzaju terapię. Nie czekaj dłużej, zanurz się w lekturę i pozwól, by każda mantra prowadziła cię do zdrowia, radości i realizacji twojego największego potencjału.

Recytuj mantry – to doskonały sposób na samouzdrowienie i rozwój duchowy oraz osobisty

Medycyna mantr daje ci bezpośredni dostęp do mocy, które mogą odmienić twoje życie. Zacznij swoją podróż już dziś i doświadcz tego, jak dzięki recytowaniu mantr zmienia się każda komórka w twoim ciele.

 • Odkryj siłę mantr: Mantry mogą być potężnym narzędziem w twoim życiu. Pomogą ci osiągnąć buddyjski stan szczęśliwości i wdzięczności. Oczyszczą twój organizm, poprawią koncentrację, wyeliminują lęk, uzdrowią ciało, przywrócą motywację, pozytywną energię a także spokojny umysł.
 • Transformacja na wszystkich poziomach: Naucz się, jak używać mantr do przekształcania ciała, umysłu i ducha, otwierając nowe wymiary doświadczania radości, lekkości i miłości.
 • Podejdź do życia z nową perspektywą: Poczuj swoją suwerenność i siłę, aby kształtować przyszłość i realizować wrodzony potencjał.
 • Znajdź swoją drogę: Zyskaj narzędzia, takie jak mudry, medytacje, afirmacje czy terapia dźwiękiem. Pomogą ci one uwolnić się od przeszłości i rozwinąć mocne strony w najpiękniejszy sposób.

Medycyna mantr – klucz do zdrowia, transformacji i nowych początków

ZAPISZ SIĘ