karty tarota

Karty Tarota od wieków fascynowały ludzi swą tajemniczą magią i potężną mocą. Mimo tego wielu żyło w przeświadczeniu, że sekrety Wielkich i Małych Arkanów są dostępne wyłącznie wtajemniczonym. Teraz i ty możesz czerpać z ich mądrości. Wystarczy, że sięgniesz po którąś z fascynujących talii autorstwa wybitnych specjalistów z dziedziny ezoteryki. Wśród nich są choćby kultowe karty Ridera Waite'a. Wraz z podręcznikiem dadzą one początek pozytywnym zmianom w twoim życiu.

Dzięki nim dowiesz się, jak rozkładać karty do Tarota i interpretować ich symbole. Zdobyta w ten sposób wiedza pozwoli ci opanować zasady sztuki wróżbiarskiej. Praktykując ją, uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania. Zarówno dotyczące spraw osobistych, jak i zawodowych, teraźniejszości i przyszłości. Ułatwi ci to podejmowanie decyzji i realizację założonych celów. Karty do Tarota sprawią, że szczęście, bogactwo, sukcesy i harmonijne życie staną się także twoim udziałem. Wszystko to dzięki wiedzy ukrytej w 78 niezwykłych kartach.

Boski tarot – 78 kart + książka
Karty Tarota

Ciro Marchetti – brytyjski artysta, którego kolejne publikacje elektryzują świat Tarota i sztuki – przekazuje Ci dziedzictwo cywilizacji, która przeminęła wieki temu. Jego karty zaskakują zarówno bogactwem detali, śmiałą kreską jak i wspaniałymi kolorami. Do każdej z nich dołączone są komentarze międzynarodowych autorytetów z dziedziny Tarota, dzięki którym jeszcze dokładniej odczytasz ich znaczenie. Poznaj boskość ukrytą w tej niezwykłej talii.

Tarot Robert Lichodziejewski
Tarot karty – 78 kart
Karty Tarota

Odkryj nową odsłonę Tarota z unikalną talią kart autorstwa Roberta Lichodziejewskiego. Arkana Wielkie i Arkana Małe zostały przedstawione w nowej, artystycznej formie. Idealne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych miłośników Tarota. Dzięki tym wyjątkowym kartom znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania. A obcowanie z nimi dostarczy ci niesamowitych przeżyć. Karty są idealnym wprowadzeniem w tajemniczy świat Tarota. Spójrz w Tarota innym okiem...

Słowiański Tarot Złotego Koła Życia – 78 kart + książka Mila Losenko
Słowiański Tarot Złotego Koła Życia – 78 kart + książka
Karty Tarota

Chciałbyś poznać swoją przyszłość? Szukasz szczęścia, bogactwa, życiowych sukcesów? Sięgnij więc po Słowiański Tarot Złotego Koła Życia, by znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. To niezwykła talia kart do Tarota, inspirowana tradycją i kulturą słowiańską. Wraz z praktyczną książeczką ułatwiającą interpretację symboliki kart, Tarot pozwoli Ci wytyczyć strategiczne plany życiowe i podjąć optymalne decyzje. W efekcie uczynisz swoją przyszłość bardziej zrozumiałą, a życie szczęśliwszym i bardziej satysfakcjonującym.

Złoty Tarot – 78 kart + książka
Karty Tarota

Na rynku jest dostępnych wiele wróżebnych talii, ale tylko jedna złota. Jest to niezwykły owoc pracy trojga mistrzów w swoim fachu: znakomitej ilustratorki, cenionej tarocistki i wykwalifikowanego wróżbity. Dzięki ich wysiłkowi, zarówno kunsztowna talia, jak i dołączony do niej podręcznik są najwyższej próby. Złoty Tarot – bezcenna wróżba.

karty Tarot terapia slowem
Tarot terapia słowem

Jeśli interesujesz się Tarotem, doceniając jednocześnie artyzm i sztukę, sięgnij po ten wyjątkowy zestaw kart do wróżenia wraz z podręcznikiem. Jego Autorką jest uznana tarocistka i ekspertka z dziedziny astropsychologii. Zestaw ten, zawierający 80 pięknie ilustrowanych kart i przewodnik, odkryje przed tobą tajniki przepowiadania przyszłości wraz ze znaczeniem symboli Tarota. Zanurz się w bogatej symbolice, kolorach i obrazach kart, które otwierają drzwi do poznania twojej przyszłości, ale też… samopoznania. Pozwól, by karty przemówiły do ciebie, odkrywając twoje przeznaczenie.

Tarot archetypowy
Tarot archetypowy – 78 kart + książka
Karty Tarota

Tarot anielski, słynne karty Ridera White’a, Tarot cygański, złoty, kryształowy… Talii kart Tarota powstało bardzo wiele. Czas poznać tajemnice symboli Tarota archetypowego. Czym są archetypy i jak współgrają z talią kart służącą do wróżenia i wróżb? Magię tej talii przedstawia Manuela Klara Olszewska, wyjątkowa postać polskiej astropsychologii. Jej doświadczenie w dziedzinie astrologii zaowocowało wypracowaniem autorskiej metody interpretacji Arkanów Tarota. Symbole kart Tarota udzielą ci odpowiedzi na pytania związane nie tylko z przyszłością, ale również przeszłością i teraźniejszością

Karty Ridera Waite’a proste i skuteczne – 78 kart + książka
Karty Tarota

Wróżenie z kart Tarota zajmuje szczególne miejsce w astropsychologii, bowiem uważane jest za niezwykle skuteczne narzędzie do poznania siebie i zrozumienia otaczającego świata. Dzięki tej książce i dołączonej do niej kultowej talii kart Ridera Waite’a nie tylko poznasz znaczenie kart Tarota, skrywające się w Wielkich Arkanach i Małych Arkanach. Nauczysz się interpretować zawarte w nich symbole i poznasz przykładowe rozkłady kart Tarota, które będę dla Ciebie świetnym ćwiczeniem. W efekcie Twoje wróżby zyskają na skuteczności, a Ty sam poczujesz satysfakcję, pracując z kartami.

Anielski Tarot – karty + książka
  • nakład wyczerpany

Poznaj źródło pozytywnych wróżb. Oto pierwsza talia łącząca skuteczność tradycyjnego Tarota z bezpieczeństwem i łagodnością kart anielskich. Na ilustracjach ujrzysz kunsztowne wizerunki aniołów, jednorożców, wróżek i syren. Odkrywanie przyszłości nie było jeszcze nigdy aż tak bezpieczne.

ZAPISZ SIĘ