Tarot karty – 78 kart

Karty Tarota

  • ISBN: 978-83-8301-700-6 ;
  • Cena katalogowa: 169.90 zł;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: pudełko;
  • Format kart: 7,9 x 13,3 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Janusz Nawrocki
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Arkana Wielkie i Arkana Małe w nowej artystycznej odsłonie

Chcesz wiedzieć, co przyniesie ci przyszłość? Potrzebujesz wsparcia w trudnej sytuacji lub pomocy w podjęciu ważnej decyzji? Pragniesz dowiedzieć się, czy znajdziesz miłość? Teraz jest to możliwe dzięki niezwykłej talii kart Tarota! Ich autorem jest Robert Lichodziejewski – artysta młodego pokolenia, który tradycyjny Tarot Ridera Waite’a przedstawił według własnej, nieprzeciętnej wizji. Talia składa się z 78 kart, w których skład wchodzą Arkana Wielkie, odnoszące się do najważniejszych i uniwersalnych wzorców obecnych w życiu człowieka oraz Arkana Małe odnoszące się do naszej codzienności. To w pełni polska talia, co sprawia, ze jest wyjątkowa i niepowtarzalna, a wróżenie z niej to sama przyjemność. Te oryginalne i wyjątkowe karty powstały we współpracy z artystyczną duszą Autora i wskazówkami największych autorytetów w tej dziedzinie.

Talia idealna dla każdego

Karty te są idealne zarówno dla tych, którzy pierwszy raz mają okazję zetknąć się z Tarotem, jak i dla znawców tego tematu. Zatem nie musisz się martwić, jeśli dopiero rozpoczynasz swoją fascynującą przygodę i pragniesz poznać moc kart. Wcale nie musisz udawać się do tarocistów i wydawać majątku, by dowiedzieć się, co przyniesie ci los. Ta starannie dopracowana talia została stworzona z myślą o tobie, byś mógł skutecznie korzystać z niej w zaciszu własnego domu.

Tarot – poznaj jego nową odsłonę

Wyjątkowa, nowatorska oprawa graficzna każdej z 78 kart dodatkowo zapewni ci większą przyjemność korzystania z tej talii. Ilustracje na kartach są barwne, wykonane z dbałością o każdy szczegół, co dodaje im świeżości i oryginalności. Nasycona kolorystyka nie ma wiele wspólnego z mroczną wizją, z jaką często kojarzony jest Tarot. Jednak nie ujmuje to kartom ich tajemniczości. Obrazy przedstawiające poszczególne postacie i symbole są wyraźne, przez co korzystanie z talii i odczytanie przekazu nie sprawi tobie najmniejszej trudności. Subtelna koszulka w spokojnych kolorach pozwala na skupienie podczas rozkładania Tarota. Dzięki temu unikniesz rozproszenia myśli, a twoja intuicja cię nie zawiedzie i przekaz kart będzie wiarygodny.

Odkryj nową odsłonę Tarota

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ