77 opowieści buddyjskich z morałem

Odkryj czym jest doskonałość życia i spójrz na świat z nowej perspektywy

  • ISBN: 978-83-8301-329-9;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 208;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Filozofia Wschodu i praktyka buddyjska trwale zmieniają ludzi

Szukasz książki, która otworzy ci oczy na prawdziwy sens istnienia? Chcesz odnaleźć sens własnego życia i skupić się na tym, co naprawdę ważne? Potrzebujesz krótkich opowieści, które z powrotem wprowadzą światło do twojej codzienności i wesprą cię w poszukiwaniu odpowiedniego sensu życia? Buddyzm i buddyjska mądrość mają dla wielu z nas niemal magiczną moc, ponieważ docierają głęboko, wnikając w głąb naszej duszy. W tej książce znajdziesz kilkadziesiąt buddyjskich mądrości w formie krótkich opowieści, dzięki którym odkryjesz wiedzę i mądrość życiową.

Opowieści buddyjskie potrafią nauczyć nas znacznie więcej niż całe traktaty filozoficzne

Religie i tradycje duchowe z całego świata niejednokrotnie wykorzystywały historie jako środek przekazu mądrości. Jedną z nich jest buddyzm. Od wieków używa on przypowieści, anegdot, baśni i opowiadań, aby pogłębić duchowość oraz poszerzyć świadomość, oferując oświecające lekcje życia moralnego. Kulminacją tego jest buddyzm zen. Tradycja słynąca z hojnego posługiwania się opowieściami buddyjskimi. Dzięki tej filozofii Wschodu można odnaleźć najlepszą drogę do rozwoju duchowego i osobistego. Zyskać głębokie zrozumienie swojej rzeczywistości i przekonać się, czym jest doskonałość życia.

Odkryj 77 inspirujących historii, które wzmocnią twoją duchowość oraz zmienią świadomość

Autorka prezentuje 77 inspirujących opowieści buddyjskich, które zmienią twój sposób myślenia o życiu. W coraz bardziej pędzącym świecie, który wywiera ogromną presję na osiąganie sukcesów, najlepszym sposobem, aby zachować spokój i dobre samopoczucie, jest zadanie sobie pytania – czego tak naprawdę oczekuję od życia i co sprawia, że ​​jestem szczęśliwy. Odpowiedzi na te i inne pytania odnajdziesz w przytoczonych w książce przypowieściach, które pozwolą ci odkryć drogę do twojego serca i przekażą wiadomości wykraczające daleko poza proste znaczenie słów.

Przekonaj się, czym jest doskonałość życia

Opisane historie są nie tylko zabawne, ale przede wszystkim bardzo głębokie. Niektóre z nich są proste w odbiorze. Inne natomiast wymagają więcej czasu i wysiłku, aby się nad nimi zastanowić. Wszystkie mają jednak głębokie znaczenie i pomagają rozwijać duchowość. Dotyczą ludzkiej wrażliwości, wyborów życiowych, sytuacji tylko z pozoru prostych, czytelnych, jednoznacznych. Ich przesłania będą ci towarzyszyć na ścieżce twojego rozwoju duchowego i ciągłego rozwijania świadomości. Staną się źródłem natchnienia i ponadczasowymi lekcjami życia. To nieistotne, czy jesteś buddystą, czy nie. Dzięki tym opowieściom odzyskasz spokój i zadowolenie z życia. Mądrości buddyjskie pozwolą ci spojrzeć z nowej perspektywy na sprawy własne i całego świata.  

Opowieści buddyjskie, dzięki którym odkryjesz, czym jest doskonałość życia

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ