Opowieści buddyjskiego mnicha

Licencja na szczęście

  • ISBN: 978-83-8301-018-2;
  • Cena katalogowa: 49.90 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: IV - dodruk;
Mariusz Warda
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Medytacje, radość i szczęście zakorzenione w buddyzmie – poznaj panaceum na codzienne troski

Współczesny świat nas nie rozpieszcza, ponieważ żyjemy w coraz większym stresie i mamy bardzo mało czasu dla siebie. Pędzimy często bez wyraźnie wyznaczonego celu, jakim jest osiąganie szczęścia i radości. Duchowość i filozofia Wschodu, zakorzenione w buddyzmie, od lat stosują receptę na bolączki: inwestują w rozwój duchowy i stale wzmacniają pozytywne myślenie. Jak uzyskać spokój, rozwijać swoją świadomość i uzyskać spokój i spełnienie? Jak wyciągać lekcje z trudnych codziennych doświadczeń? Niewątpliwie, dzięki temu poradnikowy dowiesz się, jak pokonywać codzienne trudności. Poznasz proste opowieści buddyjskiego mnicha i przykłady na to, aby przestać pielęgnować w sobie złość i urazy.

Zainwestuj w szczęście i rozwój duchowy. Bez trudu wykorzystuj buddyzm i filozofię Wschodu na co dzień

Nieustannie wymaga się od nas zachowań sprzecznych z naszą naturą, a każde niepowodzenie wpędza nas w depresję. Gdzie znaleźć panaceum na codzienne bolączki i odnaleźć promień słońca nawet w najbardziej ponury dzień? Odpowiedzi udziela ceniony buddyjski mnich. Autor, Ajahn Brahm – Anglik, który po uzyskaniu dyplomu w Cambridge wyjechał do Tajlandii, by zostać mnichem. Przez wiele lat studiował nauki buddyjskie i praktykował medytację pod okiem mistrzów. Niewątpliwie zna doskonale kulturę Zachodu, dlatego też w prosty sposób przekłada na codzienną praktykę mądrości filozofii buddyjskiej. Dzięki humorystycznym opowieściom z morałem, w prosty sposób przełożysz jego wskazówki na codzienne życie. Bez trudu rozwiniesz duchowość, zyskasz motywację do zmian i naprawisz relacje z bliskimi.

Wykorzystaj opowieści buddyjskiego mnicha. Zainwestuj w lepsze życie, rozwój duchowy i naprawę relacji

Z tej publikacji przede wszystkim dowiesz się, dlaczego nigdy nie wolno się poddawać. Poznasz niezawodny sposób na bezkonfliktowe zdyscyplinowanie niepokornego dziecka bądź innego członka rodziny. Uzdrowisz i uporządkujesz relacje z bliskimi. Poznasz przykłady, w których obrzucenie błotem, wyzwiskami bądź ekskrementami stanowi przyczynę satysfakcji i zadowolenia oraz nauczysz się świadomie modyfikować własne nastawienie. Ujrzysz zarówno siłę przyjaźni, jak i koszty samolubstwa. Dowiesz się jak wyjść z opresji i odzyskać pogodę ducha, nawet po tragicznych wydarzeniach. Uzyskasz bezcenną licencję na szczęście oraz pozwolenie na gorszy humor. Autor zdradzi Ci, co zrobić, gdy goni cię trumna oraz… jakie są korzyści ze śmierci w katastrofie lotniczej. Poznasz również cechy małpiego umysłu i wprowadzisz w swoim życiu moc medytacji. Oraz wiele, wiele więcej!

Reasumując, dzięki 108 prostym opowieściom buddyjskiego mnicha dowiesz się:

– jak dostosować buddyjskie mądrości do potrzeb człowieka Zachodu,
– dlaczego nigdy nie wolno się poddawać i zawsze dążyć do duchowego rozwoju i szczęścia,
– jak wpłynąć na własne dziecko bądź innego członka rodziny i uzdrowić relacje z bliskimi,
– w jaki sposób modyfikować swoje nastawienie i pracować nad większą świadomością, motywacją i pozytywnym myśleniem,
– o sile przyjaźni i kosztach samolubstwa
– jak wyjść z opresji i odzyskać radość, nawet po tragicznych wydarzeniach
– jak uzyskać licencję na szczęście i na bycie pochmurnym,
– w jaki sposób wykorzystać w swoim życiu moc medytacji.

Opowieści buddyjskiego mnicha, które zmienią Twoje życie na lepsze!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ