7 praw hermetycznych w praktyce

Ćwiczenia, inspiracje i medytacje z duchowym przewodnikiem, dzięki którym osiągniesz wyższy stan umysłu stając się twórczym architektem swojego życia

 • ISBN: 978-83-8301-656-6;
 • Cena katalogowa: 49.40 zł;
 • Ilość stron: 232;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2024;
 • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
10
0

Stań się architektem swojego życia dzięki prawom hermetycznym

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że oprócz fizycznych praw natury, nasze życie determinują także prawa duchowe, tzw. prawa hermetyczne lub prawa wszechświata. Każdy z nas wie, czym jest siła grawitacji, która utrzymuje nas na ziemi, a także, jak działa czas, który nieuchronnie nas postarza. Ale czy znane nam są prawa, takie jak prawo przyciągania, prawo stworzenia, zgodności, biegunowości, przyczynowości, rytmu czy równowagi? Oddziałują one na nasze życie tak samo intensywnie jak prawa natury. Dlatego nie czekaj dłużej i zacznij kształtować swoje życie, korzystając z praw hermetycznych, tak jak architekt wykorzystując prawa fizyki, by zaprojektować dom marzeń.

Podróż do starożytnego Egiptu, by poznać prawa hermetyczne

Pomoże ci w tym Andreas Schwarz – trener rozwoju duchowego i osobistego. W tej książce odkryje przed tobą, czym jest siedem praw hermetycznych, dzięki którym nie tylko zaczniesz świadomie kierować swoim życiem, ale również zwiększysz poczucie własnej wartości oraz przeprogramujesz podświadomość. W tym celu udasz się w fascynującą podróż w czasie do starożytnego Egiptu, gdzie wraz z architektem Chufu będziesz świadkiem budowy piramidy oraz pojawiających się przy tym problemów. Każda historia opisująca kolejne szczeble budowy piramidy będzie doskonałą okazją do objaśnienia jednego z siedmiu praw wszechświata:

 1. Prawo stworzenia – twoje myśli tworzą rzeczywistość.
 2. Prawo zgodności – jeśli chcesz zmienić to, co na zewnątrz, musisz popracować nad swoim wnętrzem.
 3. Prawo biegunowości – nie można oddzielić tego, co negatywne, od tego, co pozytywne.
 4. Prawo przyciągania (prawo rezonansu) – podobne przyciąga podobne. Dlatego nie skupiaj się na porażce!
 5. Prawo przyczynowości – wszystko ma swoją przyczynę i skutek.
 6. Prawo rytmu – świat się zmienia, nic nie stoi w miejscu, wszystko podlega cyklicznej wymianie.
 7. Prawo równowagi – wszystko żyje w harmonii z naturą i jest w ciągłej równowadze.
Prawa hermetyczne, prawa wszechświata, prawo przyciągania, prawo rezonansu

Siedem praw hermetycznych – korzystaj z nich świadomie

Prawa świadomości mogą przynieść ci korzyści, ale mogą również zaszkodzić. Działają przez cały czas, świadomie lub nieświadomie. Jeśli jesteś ich nieświadomy, działają w ukryciu i mogą sabotować twoje życie. Jeśli jednak poznasz zasady ich działania i zaczniesz korzystać z ich mocy w sposób zamierzony będziesz mógł kształtować swoje życie zgodnie z własnymi życzeniami. Zaprosisz do swojej codzienności szczęście, sukces, równowagę i zdrowie. Przeprogramujesz podświadomość, wyeliminujesz negatywne wzorce myślowe oraz nawyki, które ci szkodzą. Staniesz się pewny siebie i zwiększysz poczucie własnej wartości.

Medytacje, praktyki duchowe i praca z czakrami

Jak to zrobić? Wystarczy, że poznasz sposób działania praw hermetycznych i dowiesz się, jak stosować je w praktyce. W tym celu Autor przedstawi ci ćwiczenia i pomocne wskazówki, które będziesz mógł z powodzeniem wdrożyć do swojej codzienności. Poznasz medytacje, które pomogą ci żyć w harmonii i praktykować mindfulness. Dowiesz się, jak pracować z czakrami, by uwolnić się od karmy. Odkryjesz wizualizacje, dzięki którym znajdziesz swoją wizję życia. Poznasz podstawy pracy z cieniem, a także inne praktyki duchowe, które zwiększą twoją świadomość. Bo klucz do pięknego i satysfakcjonującego życia zawsze leży w samej świadomości!

Wykorzystaj 7 praw hermetycznych do stworzenia nowego – lepszego życia!

 

Patroni:

 • Psychotronika
 • Talizman.pl
 • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ