Medytacja tantryczna

50 technik Tantry, dzięki którym odblokujesz przepływ energii w ciele i osiągniesz wyższą świadomość

 • ISBN: 978-83-8301-305-3;
 • Cena katalogowa: 44.90 zł;
 • Ilość stron: 192;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 cm x 20, 5 cm ;
 • Data ostatniego wydania: 2023;
 • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
20
0

Tantra coś więcej niż ścieżka prowadząca do przyjemności fizycznej

Co to jest tantra? Czy chodzi tylko o seks obfitujący w intensywne doznania? Jakie korzyści ta filozofia Wschodu wnosi do codziennej praktyki duchowej? W jaki sposób tantra może wpłynąć na rozwój osobisty? Odrzuć mity i błędne przekonania o tantrze! Może będziesz zaskoczony, kiedy dowiesz się, że tantra jest praktyką duchową uwalniającą na głębokim poziomie, a nie tylko ścieżką prowadzącą do przyjemności fizycznej. Daje nam też narzędzia do przebudzenia energii kryjących się w naszym wnętrzu, pogłębienia świadomości i połączenia nas ze wszystkim tym, co boskie we Wszechświecie. Jak można to osiągnąć? Kluczem jest medytacja tantryczna!

Medytacja tantryczna sposobem na równowagę energetyczną

Medytacja jest najważniejszym narzędziem tantrycznym. Dzięki niej potrafimy aktywować energie w naszym ciele i pogłębić naszą świadomość. Ten rodzaj medytacji różni się od popularnych form praktykowanych na Zachodzie, których głównym celem jest wyciszenie, spokojny umysł i relaksacja. Na czym polega medytacja tantryczna? Znów musimy odrzucić stereotypy. W tej praktyce duchowej wywodzącej się z tantry nie trzeba siadać wyprostowanemu w pozycji lotosu i zamykać oczu. Medytacje tantryczne uwzględniają ruch, kolory i dźwięk. Tantra uznaje boską złożoność, jaką jest życie, i dlatego oferuje różnorodność praktyk medytacyjnych.

Odkryj i wykorzystaj 50 najskuteczniejszych technik tantry

Najskuteczniejsze techniki tantryczne, medytacje i ćwiczenia oddechowe poznasz dzięki tej książce. Poznasz sposoby, w jakie medytacja tantryczna wzmacnia fizyczny, mentalny, emocjonalny i duchowy dobrobyt. Jeśli myślisz, że takie praktyki są długie i angażujące, to błędne przekonanie. Tantryczne techniki są zakorzenione w tradycji i filozofii Wschodu, są jednak na tyle zwięzłe i łatwe, że mogą być przeprowadzone wszędzie, nawet przez początkujących praktyków. Autorzy tej książki przygotowali i szczegółowo opisali 50 technik tantrycznych, które już wkrótce poznasz i zaczniesz wprowadzać do swojego życia. Aby ci to ułatwić w przystępny sposób autorzy wyjaśniają też, co to jest tantra, i omawiają związane z nią pojęcia.

Medytacja tantryczna – poznaj wszystkie korzyści

Przejście w głębsze aspekty medytacji sprawia, że ciało angażuje przywspółczulny układ nerwowy. W tym stanie organizm trawi pokarm, przepracowuje emocje i myśli oraz włącza tryby uzdrawiające tam, gdzie są potrzebne. Dla wielu ludzi codzienna medytacja może przynieść uzdrowienie na poziomie fizycznym. Dlatego że w trakcie w medytacji tantrycznej następuje oczyszczenie i rewitalizacja nadi, czyli ścieżek energii w ciele. Kiedy oczyszczamy, porządkujemy i budzimy energię, ta harmonijnie przywraca strukturę ciału fizycznemu. Tantra niesie ze sobą także wiele korzyści emocjonalnych. Poprzez regularną praktycę możesz wyciszyć intensywne wybuchy emocji i zyskać spokojny umysł. Dzięki uniesieniu energii do wyższych czakr nastąpi wzrost twojej świadomości i będziesz potrafił rozwiązywać konflikty z miłością i współczuciem. Systematyczna praktyka pomoże ci też poczuć większą siłę, pewność siebie i stabilność w codziennym życiu.

Jak dzięki medytacji tantrycznej odblokować i zrównoważyć czakry?

Bez wątpienia dla większości osób praktykujących tantrę głównym celem są korzyści duchowe. Kiedy i twoim najwyższym celem jest pożytek duchowy, błogosławieństwa zjawią się również na płaszczyźnie mentalnej, fizycznej i emocjonalnej. Dzięki informacjom zawartym w tej książce wykorzystasz terapię czakr. Dowiesz się, jak odblokować, oczyścić i zrównoważyć czakry. Będziesz w stanie doświadczyć pogłębionych stanów świadomości i najwyższego spełnienia. A to pozwoli ci osiągnąć więcej w rozwoju osobistym i codziennym życiu.

Praktyka medytacji tantrycznej:

 • stymuluje przywspółczulny układ nerwowy;
 • oczyszcza i równoważy czakry;
 • pozwala przepracować negatywne emocje;
 • zwiększa samoświadomość;
 • daje stabilności i pewność siebie w życiu codziennym;
 • uzdrawia na poziomie duchowym i cielesnym;
 • oczyszcza i rewitalizuje nadi, czyli ścieżki energii w ciele;
 • łagodzi problemy natury emocjonalnej bez drogich terapii;
 • budzi twórczą energię Kundalini.

Osiągnij równowagę dzięki praktyce medytacji tantrycznej

 

Patroni:

 • Psychotronika
 • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ