Aktywuj pełną moc mózgu

Cuda i neurobiologia

  • ISBN: 978-83-8171-673-4;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 292;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: VI - dodruk;
Mariusz Warda
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Zwiększ moc swojego mózgu!

Na pewno słyszałeś, że człowiek wykorzystuje zaledwie ułamek możliwości swojego mózgu. Czy wiesz jednak, że istnieje niezawodny sposób, by w pełni czerpać z jego potencjału? Najnowsze badania z dziedziny neuronauki dowodzą, że możemy świadomie kierować wytwarzaniem nowych komórek w mózgu, a także zmieniać istniejące już sieci neuronów! Jak to zrobić? Odpowiedzi dostarczy ci ta książka.

Neuronauka w połączeniu z szamanizmem = pełna moc mózgu

Światowej sławy neurolog dr David Perlmutter oraz antropolog medyczny i szaman dr Alberto Villoldo połączyli swoje siły, by znaleźć odpowiedź na pytanie: w jaki sposób osiągnąć oświecenie i zwiększyć potencjał ludzkiego mózgu. Zagłębiając się w świat nauki i ducha omawiają zjawisko neurogenezy oraz zdrowia mitochondrialnego. Łączą to z praktykami szamańskimi, które prowadzą do oświecenia i rozwoju duchowego. Czerpiąc z najpotężniejszych narzędzi, jakimi dysponują ich dyscypliny, stworzyli przełomowy program, który aktywuje pełną moc mózgu!

Zwiększ potencjał swojego mózgu w 5 tygodni!

5 tygodni. Tylko tyle potrzebujesz, by osiągnąć pełnię potencjału i wyższą świadomość prowadzącą wprost do oświecenia! Program aktywacji mózgu pomoże ci uzdrowić mitochondria i przeprogramować mózg na spokój i radość zamiast cierpienia. Jego sekretem jest połączenie dwóch komplementarnych strategii — składników odżywiających mózg i postów z praktykami oświeceniowymi i rozwojem duchowym.

Polepszenie pracy mózgu dzięki składnikom odżywczym i ćwiczeniom fizycznym

Składniki odżywcze polecane przez dr. Perlmuttera pomogą uzdrowić te rejony twojego mózgu, które zostały uszkodzone przez stres, traumę i choroby zwyrodnieniowe mózgu. Wspomogą również wzrost nowych komórek, aktywują geny odpowiedzialne za długowieczność, zwiększenie odporności oraz polepszenie pracy mózgu. Ćwiczenia fizyczne oraz post aktywują produkcję BDNF – hormonu ochraniającego mózg, który chroni hipokamp, uodparniając go na wpływ zwiększonego stężenia kortyzolu.

Medytacje, ćwiczenia szamańskie i afirmacje drogą do oświecenia umysłu

Z kolei praktyki oświeceniowe i ćwiczenia szamańskie wprowadzone przez dr. Villoldo rozbudzą te rejony twojego umysłu, które odpowiedzialne są za rozwój duchowy. Medytacje, afirmacje i ćwiczenia takie jak radykalne wybaczanie czy uciszanie osi przysadka-podwzgórze-nadnercza sprawią, że spokój, współczuje i kreatywność opanują twój umysł. Połączenie neuronauki i szamanizmu gwarantuje wyjątkową terapię, dzięki której utworzysz nowe komórki nerwowe i połączenia neuronalne. Poprawisz koncentrację, polepszysz pracę mózgu, osiągniesz wyższą świadomość i oświecenie. Zyskasz radość, szczęście i rozwój duchowy!

„Aktywuj pełną moc mózgu to jedna z najważniejszych książek, jakie czytałem”

„Oto książka, na którą czekaliśmy! Przedstawiając najnowsze odkrycia w sposób łatwy do zrozumienia, Alberto Villoldo i David Perlmutter doskonale połączyli naukę XXI wieku z prastarą mądrością, by ujawnić »brakujące ogniwo« współczesnej historii życia – rolę, jaką zdrowie naszego mózgu odgrywa w jakości naszego duchowego doświadczania. Tym samym zapewniają nam praktyczną mądrość, którą możemy wykorzystać do umocnienia naszego życia od razu! Książkę tę powinien nabyć każdy, kto jest poważnie zainteresowany przekroczeniem konwencjonalnych założeń dotyczących natury oświecenia i sposobu jego
Osiągania”.
Gregg Braden, autor bestsellerów takich jak Głęboka prawda, Kod Boga, Efekt Izajasza czy Kody mądrości

„Przez wieki szaman i lekarz byli jedną osobą. Aż do XIX wieku, kiedy to zostali rozdzieleni w imię nauki. Teraz Villoldo i Perlmutter ponownie łączą ich poprzez pryzmat nauki XXI wieku. Ujawniają sieć łączącą nasze fizyczne i metafizyczne energie. Jeśli czujesz utratę energii ciała i duszy, ta książka pokaże ci, w jaki sposób przywrócić i odświeżyć twoje najgłębsze energie”.
– dr Mark Hyman, autor bestsellerowa Żywność, czyli co tak naprawdę można jeść

„To jedna z najważniejszych książek, jakie czytałem. Łącząc współczesną wiedzę naukową z praktykami szamańskimi, klarownie wyjaśnia sposoby na przywrócenie zdrowia mózgu na poziomie komórkowym”.
David R. Hamilton, autor bestsellerów, m.in. Nauka kochania siebie i Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu

Dzięki tej książce odzyskasz dostęp do pełni potencjału, jaki tkwi w Tobie od dnia narodzin!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ