Praktyczny poradnik dla wysoko wrażliwych

Jak radzić sobie na co dzień z pozytywnymi i negatywnymi emocjami podnosząc poczucie własnej wartości i zwiększając pewność siebie

  • ISBN: 978-83-8301-314-5;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 400;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I-dodruk;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Wysoko wrażliwi (WWO) – na czym polega ich wyjątkowość?

Według statystyk, około 20 procent ludzi na świecie to wysoko wrażliwi (WWO). Czyli tacy, u których układ nerwowy silniej reaguje na bodźce zewnętrzne. Takie osoby charakteryzuje wysoka empatia, silne przeżywanie emocji zarówno swoich, jak i innych osób. Współodczuwanie z innymi ich problemów, większa podatność na stres, a także bujna wyobraźnia – mogą przeszkadzać w życiu codziennym. Jednak wysoko wrażliwi są wyjątkowi. Bardzo wrażliwe na otaczający ich świat i relacje społeczne. Kierują się chęcią pomocy innym. Miłe i troskliwe, potrafiące szczerze współczuć. Wysoka wrażliwość, nazywana również nadwrażliwością, to nie choroba czy zaburzenie. A cecha osobowości, która występuje zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. 

Czy jesteś osobą wysoko wrażliwą WWO?

Autorka, jako doradczyni duchowa, Mistrzyni Reiki, uzdrowicielka energetyczna od wielu lat udziela innym osobom wsparcia, działając z pozycji serca i intuicji. Prowadzi indywidualne konsultacje, sesje energetyczne oraz warsztaty na temat rozwoju osobistego, motywacji i pozytywnego myślenia. Są to również zajęcia z zakresu szeroko pojętego rozwoju duchowego, samoakceptacji, wzmacniania poczucia własnej wartości, pracy z oddechem, medytacją oraz energią. W książce znajdziesz praktyczne narzędzia oparte na intuicji, dzięki którym zrozumiesz siebie i swoje emocje. A także nauczysz się eliminować stany lękowe i zarządzać własną energią na co dzień. Dowiesz się, jak żyć w zgodzie z samym sobą, nie ulegając presji zewnętrznej czy negatywnym myślom, a odzyskując wewnętrzną moc, motywację do działania, pozytywne myślenie i sprawczość. Praktyczne kompendium wiedzy dla wszystkich wysoko wrażliwych (WWO) o szeroko pojętej empatii, którzy cenią swój rozwój duchowy i osobisty, niezależność oraz kierowanie się swoim sercem.

Praktyczny poradnik dla wysoko wrażliwych i empatycznych, który pomoże pokonać stany lękowe

Dzięki informacjom zawartym w tym poradniku odkryjesz, czym jest wysoka wrażliwość i jak wpływa na twoje codzienne życie. Poznasz różnice w przejawianiu tej cechy w zależności od temperamentu i uwarunkowań pokoleniowych danej osoby. Zrozumiesz, jak duży wpływ na ciebie wywiera  środowisko domowe, rodzinne i kulturowe, a także twój własny temperament. Zyskasz świadomość tego i dowiesz się, w jaki sposób rozwinąć pozytywne myślenie, budować dobre relacje, samoakceptację i poczucie własnej wartości. Autorka przedstawia wiele praktycznych wskazówek i narzędzi do zastosowania od zaraz. A także mnóstwo przykładów z życia oraz różnych historii osób wysoko wrażliwych.

Jak radzić sobie z wysoką wrażliwością w wymiarze duchowym, zyskując samoakceptację, poczucie własnej wartości i zwiększając pewność siebie

Autorka podaje sposoby praktycznego zarządzania własnymi emocjami i myślami dla osób wysoko wrażliwych, empatycznych i introwertycznych. W każdym rozdziale prezentuje holistyczne podejście, stawiając na rozwój duchowy, wyjaśniając procesy na poziomie energetycznym. Dzięki temu zyskujesz motywację do pracy nad sobą, nie tylko na poziomie mentalnym czy emocjonalnym, ale również w wymiarze duchowym opartym na intuicji. Co korzystnie wpłynie na twój rozwój osobisty, relacje, a także eliminację stanów lękowych. 

Z książki nauczysz się, jak:

– uwalniać trudne emocje i negatywne myśli,
– radzić sobie z ograniczającymi przekonaniami,
– myśleć konstruktywnie,
– podnosić poziom swojej energii,
– uzdrawiać przeszłość,
– radzić sobie z przestymulowaniem, aby np. nie doprowadzać do niekontrolowanych wybuchów złości,
– być asertywnym przy wysokiej wrażliwości i empatii,
– podejmować dobre dla siebie decyzje,
– wyznaczać cele w oparciu o własne wartości,
– łączyć się z przestrzenią serca,
– nie ulegać manipulacji,
– interpretować tzw. „wskazówki od wszechświata”,
– czerpać energię z Matki Ziemi.

Czerp siłę z wysokiej wrażliwości

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ