feng shui

Czyste serce, czysty dom. Jak oczyścić energię ludzi i miejsc

Czas, byś odkrył najskuteczniejsze techniki oczyszczania energii swojej, bliskich i otoczenia. Nauczysz się wprowadzać do swojego życia harmonię, pokonywać stres i osiągać spokój. Pożegnasz bałagan w swoim mieszkaniu i będziesz cieszyć się nową, czystą przestrzenią. Twoja wewnętrzna równowaga – gdziekolwiek jesteś.

Energia chi prana

Wszystko jest energią? Dzięki tej książce nauczysz się jak wykorzystywać pozytywne energie Twojego otoczenia. Wystarczy tylko schylić się i zaczerpnąć energię chi, z nieskończonego oceanu energii wokół nas. Jeśli potrafisz korzystać z tego oceanu, masz siłę by z sukcesem zrealizować wszystkie swoje plany.

Feng shui. Sekret szczęścia, miłości i bogactwa

    Zaprojektuj swój sukces! Czy wiesz, że możesz zmienić swoje relacje z rodziną, wzmocnić więź z partnerem i podgrzać atmosferę w sypialni, porządkując przestrzeń wokół siebie? Dowiedz się, jak dobrać kolory ścian, ustawić meble, czy powiesić obrazy tak, aby Twoje życie wypełnione było szczęściem i pozytywną energią. Odnieś sukces w pracy i zdobądź podziw szefa, ustawiając komputer w miejscu wiedzy i poznania na biurku. Feng shui chińska tradycja jest możliwa także w nowoczesnym wnętrzu.

    ZAPISZ SIĘ