feng shui

jak oczyścić energię ludzi i miejsc
Czyste serce, czysty dom. Jak oczyścić energię ludzi i miejsc

Jak rozpoznać to, czy otacza Cię negatywna czy pozytywna energia? Ty i Twoje samopoczucie w danym miejscu lub w pobliżu jakiejś osoby jesteście odpowiedzią! Oczywiście, w odkrywaniu tego może pomóc wahadełko czy różdżka. Autorka pokaże Ci, jak się posługiwać tymi narzędziami, jak również nauczy Cię technik, którymi skutecznie oczyścisz energię wokół siebie jak również w sobie i innych ludziach. Czysta przestrzeń jest bowiem kluczem do tego, abyś bez przeszkód mógł wzmacniać siłę życiową. Metody Autorki pomagają również poradzić sobie z blokującymi Cię traumami z przeszłości.

Energia chi prana

Wszystko jest energią? Dzięki tej książce nauczysz się jak wykorzystywać pozytywne energie Twojego otoczenia. Wystarczy tylko schylić się i zaczerpnąć energię chi, z nieskończonego oceanu energii wokół nas. Jeśli potrafisz korzystać z tego oceanu, masz siłę by z sukcesem zrealizować wszystkie swoje plany.

Feng shui. Sekret szczęścia, miłości i bogactwa

Zaprojektuj swoje szczęście z Feng Shui ! Możesz zmienić swoje relacje z rodziną, kolegami w pracy czy szefem porządkując przestrzeń wokół siebie. Dowiedz się jak dobrać kolory ścian, gdzie ustawić meble czy powiesić obrazy aby Twoje życie miłosne naznaczone było szczęściem i pozytywną energią. Odnieś sukces w pracy i zdobądź podziw szefa ustawiając komputer w miejscu wiedzy i poznania na biurku. Feng Shui Chińska tradycja w nowoczesnym wnętrzu.

ZAPISZ SIĘ