dobry sen – książki

W obecnych czasach coraz więcej osób zmaga się z bezsennością, problemami z zasypianiem i słabą jakością snu. Przyczyn jest wiele, między innymi stres, nadmiar pracy, zła dieta, brak ruchu czy choroby. Również nadmiar emocji, niepokoje o przyszłość i lęki sprawiają, że twój umysł nie może się uspokoić i wyciszyć. Często budzisz się w nocy i nie możesz zasnąć przytłoczony gonitwą myśli, czarnych scenariuszy czy listą zadań do wykonania następnego dnia. Brak wypoczynku, podczas którego ciało i umysł się regenerują, powoduje choroby i szybsze starzenie się organizmu. Zaburza też twoje funkcjonowanie na każdym poziomie, fizycznym, umysłowym, duchowym i społecznym. Co zrobić, aby dobry sen przyniósł wytchnienie?

Książki, które tu znajdziesz, zostały napisane przez terapeutów, lekarzy, uzdrowicieli i duchowych przewodników. Znajdziesz w nich zalecenia terapii ziołami czy dietą. Ajurweda pomoże odnaleźć równowagę emocji. Medytacje czy joga wyciszą umysł, a wsparte masażami rozluźnią ciało. Tradycyjna Medycyna Chińska również oferuje wiele metod, które pomogą przygotować ciało i umysł do nocnego wypoczynku. Jak się okazuje dobry sen i nocny wypoczynek nie są proste do osiągnięcia. Jednak dzięki zebranym tu książkom i poradom znajdziesz idealną metodę na dobry sen dopasowaną do twoich potrzeb.

harmonia zdrowia
Męsko-żeńska harmonia energetyczna
Źródło zdrowia, mocy i witalności

Brak równowagi między pierwiastkami kobiecymi i męskimi powoduje różne dolegliwości. Dzięki książce doświadczonej instruktorki jogi i fizjoterapeutki w bezpieczny sposób odzyskasz harmonię zdrowia, szczęście, witalność, i pokochasz siebie. Jak? Najpierw dowiesz się, które pierwiastki wymagają zrównoważenia. Następnie wykorzystasz sprawdzone sposoby uzdrawiania holistycznego i praktyki mindfulness, takie jak ćwiczenia oddechowe i równoważne, by pokonać stres. A terapie naturalne w postaci technik uziemiania oczyszczą Twoje ciało z elektrosmogu i pomogą odbudować więź z naturą.

jaskinie mocy
Jaskinie mocy – czakry Tolteków
Przywracanie zdrowia i młodości technikami energetycznymi meksykańskich szamanów

Charyzmatyczny Sergio Magaña (Ocelocoyotl) dzieli się z Tobą sekretną i niemal zapomnianą wiedzą starożytnych meksykańskich uzdrowicieli. W książce opisał potężne praktyki uzdrawiania, odmładzania czy urzeczywistniania marzeń wykorzystujące tajemną numerologię Tolteków, chirurgię astralną czy prastare rytuały „wzbijającego się węża” Quetzacoatl. Dzięki nim odkryjesz źródło swoich dolegliwości i skutecznie wyeliminujesz uciążliwe schorzenia. Wykorzystasz śnienie do poznania wewnętrznego Ja - jaskiń mocy. Zaś nieznane techniki akupresury oczyszczą Twoje czakry i usprawnią przepływ życiodajnej energii. Rytuały Księżyca skutecznie odmłodzą Twój organizm.

ZAPISZ SIĘ