chiromancja

Na czym polega chiromancja? Czy wróżenie z dłoni jest trudne? Kto może się nauczyć tego sposobu wróżenia i przepowiadania przyszłości? Wróżenie z ręki nie jest sztuką zarezerwowaną tylko dla wąskiego grona osób. Gdy zrozumiesz zasady czytania z dłoni i poznasz znaczenie linii, wróżb i symboli, które zdradzają dłonie, będziesz mógł z łatwością nauczyć się tej sztuki. Pomogą ci w tym te książki!

Dowiesz się, co oznacza wygląd, umiejscowienie i długość poszczególnych linii na dłoni. Oprócz linii życia, głowy czy linii serca, te książki odkryją przed tobą tajemnice znaków i symboli na dłoniach, takich jak bransolety życia czy pierścień Salomona. Dziś chiromancja to nie tylko przepowiadanie przyszłości, ale także doskonała forma doradztwa i coachingu życiowego. Dowiedz się, co cię czeka w przyszłości! I z pomocą linii na dłoniach podejmij takie decyzje, które przyniosą ci w życiu maksimum korzyści. Tajniki chiromancji znajdziesz w tych niezwykłych książkach!

Praktyczna magia dla poczatkujacych Maggie Haseman
Praktyczna magia dla początkujących
Magiczne praktyki, rytuały i zaklęcia do wykorzystania w codziennym życiu

Która z technik przepowiadania przyszłości i wróżenia jest najskuteczniejsza? Czy najlepiej odczytać swój los z symboli Tarota? Może dzięki chiromancji dowiesz się, jaką decyzję podjąć? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te i inne pytania, ta książka jest dla ciebie! Magia praktyczna dla początkujących jeszcze nigdy nie była tak dokładnie wyjaśniona. Poznasz wszystkie jej aspekty. Odkryjesz magię kryształów i roślin. Przekonasz się, jak na twoje czary wpływają czakry i aura. Aby ułatwić ci rozpoczęcie magicznej przygody, autorka przygotowała proste zaklęcia, rytuały, amulety i talizmany.

Prosty kurs czytania z dloni Cassandra Eason
Prosty kurs czytania z dłoni
Jak wykorzystać sekrety chiromancji, aby zrozumieć przeszłość, cieszyć się teraźniejszością i odkryć swoją przyszłość

Czym się różni chiromancja od chirologii? Jakie znaczenie mają linie na dłoniach? Czy czytania z dłoni można się nauczyć? Jeśli chcesz być panem swojej przyszłości, zainteresuj się tą metodą wróżenia. Z tym przewodnikiem poznanie tajników wróżb z ręki, symboli i znaczeń nie będzie stanowiło trudności. Odkryj moc swojej intuicji, która pomoże ci odczytać przeznaczenie i pogłębi twój rozwój duchowy. To pozwoli ci nie tylko poznać przyszłość, ale także zrozumieć przeszłość i cieszyć się teraźniejszością oraz relacjami z bliskimi, które budujesz.

rysy twarzy
Tajniki osobowości wpisane w twarz i dłonie

  Ten kompletny przewodnik po zasadach fizjonomiki i chirologii ułatwi Ci nawiązywanie udanych relacji z ludźmi. Ponieważ pierwsze spotkanie zawsze opiera się na analizie rysów twarzy oraz wyglądu i uścisku dłoni. Nauczysz się odczytywać cechy charakteru i stan emocji z fizjonomii oczu, nosa, brody czy czoła, a także linii i budowy dłoni. Wiedza z pogranicza parapsychologii, pozwoli Ci zrozumieć własne potrzeby i sposoby ich realizacji, oraz odkryć ścieżkę rozwoju duchowego. Nauczysz się także odczytywać cechy osobowości innych, by znaleźć szczęście w związku i uniknąć trudności w pracy.

  Elementarz astrologiczno chirologiczny
  Elementarz astrologiczno-chirologiczny
  • nakład wyczerpany

  Szukasz odpowiedzi na dręczące Cię pytania? Zastanawiasz się skąd wzięły się pewne cechy Twojego charakteru? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w chirologii i astrologii, a teraz masz niepowtarzalną okazję poznać obie nauki. To bardzo przystępne wprowadzenie, dzięki któremu poznasz teorię, a przykłady analiz dłoni i interpretacji horoskopów, nauczą Cię praktyki. Otwórz drzwi do tajemniczego świata astrologii i chirologii!

  ZAPISZ SIĘ