Bądź swoim szczęściem

Jak mądrość buddyzmu pomogła mi pokonać przeszkody życiowe

  • ISBN: 978-83-8301-073-1;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 248;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Irena Kloskowska
0
0

Przeczytaj wyjątkowy i inspirujący wywiad z Tiną Turner!

Autobiografia Tiny Turner – dowiedz się, jak praktyki duchowe i buddyzm odmieniły życie legendarnej piosenkarki

Z jednej strony ponad 200 mln sprzedanych płyt i status ikony muzyki. Z drugiej – dysfunkcyjni rodzice, trudne dzieciństwo, toksyczne małżeństwo, próba samobójcza… Bolesne doświadczenia, a potem sukces na światową skalę. Życie Tiny Turner to istny rollercoster. Jak udało się jej odnaleźć właściwą drogę w życiu? Okazuje się, że kluczową rolę odegrał… buddyzm. Odkrywając duchowość zrodzoną z filozofii Wschodu, wokalistka odmieniła swoje życie i nadała mu nowy sens. Teraz dzieli się swoimi przemyśleniami i pokazuje moc praktyk duchowych. Autobiografia Tiny Turner to książka niezwykła. Bardzo osobista, szczera, a przy tym pełna głębokiej mądrości. Dzięki niej znajdziesz własną ścieżkę rozwoju duchowego. Poznasz sposoby na osiągnięcie spokojnego umysłu i wzmocnisz poczucie własnej wartości. A może nawet skusisz się na czantowanie. Tak czy inaczej zyskasz wciągającą lekturę.

Buddyzm napędem pozytywnego myślenia i działania

Autobiografia Tiny Turner odsłania nieznane fakty z życia amerykańskiej wokalistki. O wielu z nich nie wiedzieli nawet najwierniejsi fani. Zawiera też wiele niepublikowanych zdjęć. Skąd pomysł na książkę, której motywem przewodnim jest duchowość? Okazuje się, że dojrzewał on latami. Dopiero teraz gwiazda światowych scen zdecydowała się na tak osobiste wyznania. W mistrzowski sposób łączy ona wątki biograficzne z historią swojego rozwoju duchowego. Zdradza, jak odkryła czantowanie i zafascynowała się filozofią Wschodu. Pokazuje, jaką rolę w praktykach duchowych odgrywa intuicja. Przekonuje również, że medytacja korzystnie wpływa zarówno na ciało, jak i na duszę. Na własnym przykładzie udowadnia, że pozytywne myślenie jest w stanie odmienić rzeczywistość i nadać jej wymarzony kształt.

Świat buddyzmu i uniwersalnej duchowości

Autorka nie tylko opisuje własne perypetie życiowe. Wprowadza też czytelnika w fascynujący świat buddyzmu i filozofii Wschodu. Wymienia mistrzów, którzy utorowali drogę jej rozwojowi duchowemu. Nichiren, Daisaku Ikeda, Josei Toda to tylko niektórzy z nich. Cytuje ważne dzieła i przytacza złote myśli. Często łączy starożytną mądrość z osiągnięciami współczesnych myślicieli, a nawet naukowców. W ten sposób powstał praktyczny poradnik, który doskonale wprowadza w świat buddyzmu. Wyjaśnia kluczowe zasady, interpretuje najważniejsze pojęcia.

Odkryj sposób na osiągnięcie spokojnego umysłu i wzmocnienie poczucia własnej wartości

Dla Tiny Turner czantowanie stało się przepustką do szczęśliwego i bardziej świadomego życia. Ale – jak przekonuje autorka – praktyki duchowe, takie jak choćby medytacje, są dostępne każdemu. Ty także możesz wybrać podobną drogę. Nieważne, czy chcesz osiągnąć spokojny umysł, czy brakuje ci poczucia własnej wartości. Czy marzysz o sukcesie zawodowym lub idealnej miłości. Duchowość i pozytywne myślenie zawsze wyznaczą ci właściwy kierunek zmian. Na koniec prawdziwa gratka dla fanów wokalistki. W książce znaleźć można również nigdzie wcześniej niepublikowane zdjęcia.

Odkryj i wykorzystaj moc buddyjskiej duchowości

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ