Tarot i astrologia w praktyce

  • ISBN: 978-83-7377-411-7;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 342;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Nowy wymiar wróżbiarstwa specjalnie dla Ciebie!

Czy wyciągnięcie jednej karty z talii Tarota pozwoli na przewidywanie przyszłości? A czy wystarczy – korzystając z wiedzy astrologicznej – znać ascendent, pozycję Słońca i Księżyca, by kogoś naprawdę dobrze poznać? Jakie tajemnice skrywają obie te dziedziny i dlaczego warto je połączyć? Okazuje się, że odpowiedzi na te i inne pytania są bliżej niż myślisz. Wszystko dzięki wyjątkowej publikacji Beaty Matuszewskiej, która połączyła te dwie dziedziny, by stworzyć niepowtarzalny podręcznik dla wszystkich, którzy pragną zgłębić swoja wiedzę na temat Tarota i astrologii.

Tarot i astrologia – harmonia dziedzin

Tarot i astrologia to nauki znane już od starożytności. I choć astrologia jest znacznie starsza i z niej, wzorując się się na astrologicznych żywiołach Ognia, Wody, Powietrza i Ziemi, zostały zapożyczone takie elementy Tarota jak dwory, czyli Buławy, Kielichy, Miecze i Pentakle, to te dwie nauki pozostają ze sobą w całkowitej harmonii. Obie dziedziny różnią się także pod względem charakterystyki, gdyż Tarot jest intuicyjny i wizualny, natomiast gdy astrologią kieruje matematyka i logika. Dzięki tym różnicom uzupełniają się i tworzą idealne połączenie do interpretacji i poznawania przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości.

Poradnik o dwóch, uzupełniających się sztukach przewidywania przyszłości

Odpowiedzi znajdziesz w publikacji znanej, sopockiej tarocistki, która w codziennej pracy korzysta z obu tych dyscyplin sztuki dywinacyjnej. Tarot i astrologia mają bardzo wiele cech wspólnych. Tarotowe Buławy to astrologiczny żywioł ognia, Kielich – wody, Miecze – powietrza, a Pentakle – ziemi. Zarówno Tarot, jak i astrologia opisują wpływy działające we wszechświecie i określają ludzkie usposobienia. I Tarot i astrologia odpowiadają na wszystkie pytania – i te bardzo ważne i te o mniejszym znaczeniu, o przeszłości, przyszłości i teraźniejszości, pokazują słuszny kierunek działań, możliwości i ograniczenia. Tarot to spontaniczna i intuicyjna interpretacja, podczas gdy astrologia dokładnie i ściśle określa możliwość i czas czekającego Cię wydarzenia.

Najstarsze sztuki wróżbiarskie do przewidywania Twojej przyszłości

To pierwsza taka publikacja na rynku – połączenie twórczej wyobraźni Tarota z precyzyjną i logiczną astrologią. Dwa sposoby, dzięki którym możesz poznawać świat, innych ludzi i… siebie. Poznasz astrologiczną symbolikę i nauczysz się interpretować kosmogram, czyli horoskop. Poszerzysz swoją świadomość i dowiesz się, co znaczy położenie planet w domach horoskopu lub znakach zodiaku. To dzięki wzajemnemu przenikaniu obu tych dziedzin osiągniesz zrozumienie tego, co przed Tobą. Razem wyznaczają one szczęśliwe kierunki i ostrzegają przed nieszczęśliwymi wydarzeniami. Współgrając ze sobą pozwalają zaakceptować to, co nieuchronne.

Tarota i astrologia –  połączenie intuicji i logiki

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ