Tarot i astrologia w praktyce

  • ISBN: 978-83-7377-411-7;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 342;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Tarot i astrologia w praktyce – harmonia dziedzin

Tarot i astrologia to nauki znane już od starożytności. I choć astrologia w praktyce jest znacznie starsza i z niej, wzorując się na astrologicznych żywiołach Ognia, Wody, Powietrza i Ziemi, zostały zapożyczone takie elementy Tarota, jak dwory, czyli Buławy, Kielichy, Miecze i Pentakle, to te dwie nauki pozostają ze sobą w całkowitej harmonii. Obie dziedziny różnią się jednak pod względem charakterystyki, bo Tarot jest intuicyjny i wizualny, natomiast astrologią kierują matematyka i logika. Dzięki tym różnicom obie dziedziny uzupełniają się i tworzą idealne połączenie do wróżenia i wróżb, interpretacji i poznawania przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości.

Poznaj tajemnice, które jeszcze skrywa przed tobą talia kart Tarota

Czy wyciągnięcie jednej karty z talii Tarota pozwoli na przewidywanie przyszłości? A czy wystarczy – korzystając z wiedzy astrologicznej – znać ascendent, pozycję Słońca i Księżyca, by kogoś naprawdę dobrze poznać? Jakie tajemnice skrywają astrologia i Tarot? Czy można połączyć te dziedziny? Okazuje się, że odpowiedzi na te i inne pytania są bliżej, niż myślisz. Astrolog i wybitna tarocistka Beata Matuszewska połączyła te dwie dziedziny, by stworzyć niepowtarzalny podręcznik pełen astropsychologii dla wszystkich, którzy pragną zgłębić swoją wiedzę na temat Tarota i astrologii w praktyce.

Astrologia w praktyce – jak wykorzystać ją w codziennym życiu

Ta książka to gratka dla miłośników wróżenia, symboli, astrologii, astropsychologii oraz kart Tarota. Czy wiesz, że tarotowe Buławy to astrologiczny żywioł ognia, Kielich – wody, Miecze – powietrza, a Pentakle – ziemi? Zarówno Tarot, jak i astrologia, opisują wpływy działające we wszechświecie i określają ludzkie usposobienia. Obie te dziedziny odpowiadają na wszystkie pytania – i te bardzo ważne i te o mniejszym znaczeniu – o przeszłość, przyszłość i teraźniejszość. Dzięki podpowiedzi wróżb możesz obrać słuszny kierunek działań, możliwości i zrozumieć ograniczenia. Tarot to spontaniczna i intuicyjna interpretacja, podczas gdy astrologia dokładnie i ściśle określa możliwość i czas czekającego cię wydarzenia.

Najstarsze sztuki wróżenia do przewidywania twojej przyszłości

Książka Autorki to pierwsza taka publikacja na rynku – połączenie twórczej wyobraźni Tarota z precyzyjną i logiczną astrologią. Dwa sposoby, dzięki którym możesz poznawać świat, innych ludzi, a przede wszystkim… siebie. Poznasz astrologiczne symbole, Zodiak, nauczysz się interpretować kosmogram, czyli horoskop. Poszerzysz swoją świadomość i dowiesz się, co znaczy położenie planet w domach horoskopu lub znakach Zodiaku. To dzięki wzajemnemu przenikaniu obu tych astropsychologicznych dziedzin z osiągniesz zrozumienie tego, co przed tobą. Razem wyznaczają one szczęśliwe kierunki i ostrzegają przed nieszczęśliwymi wydarzeniami.

Tarot i astrologia – połączenie intuicji i logiki

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ