refleksologia

Refleksologia to rodzaj masażu i konkretnych miejsc. Możesz przywrócić zdrowie uciskając określone punkty na stopach, dłoniach, twarzy oraz uszach. Miejsca te nazywa się refleksami. Uciskając je można poprawić ogólne samopoczucie i wpłynąć na funkcjonowanie całego organizmu. Ten rodzaj terapii zaliczany jest do medycyny holistycznej. Ta pradawna sztuka leczniczego masażu pochodzi najprawdopodobniej z Chin. Jest często stosowana przez osoby praktykujące Tradycyjną Medycynę Chińską. Ten rodzaj terapii stosują też rosyjscy uzdrowiciele.

Masaż stóp czy głowy zapewne stosujesz często intuicyjnie. Refleksologia pozwala usprawnić przepływ uniwersalnej leczniczej energii i przywrócić ciało do stanu idealnej równowagi. Sprawi ona, że zyskasz zdrowie, długowieczność i wewnętrzną harmonię. Teraz, dzięki zebranym tu poradnikom, staniesz się profesjonalistą. Wybitni uzdrowiciele i masażyści podziela się z tobą wiedzą zaczerpniętą z wieloletniej praktyki uzdrawiania. W książkach znajdziesz wiele pomocnych treści. Stosowanie refleksologii w praktyce ułatwią ci klarowne opisy i ilustracje. Specjaliści zdradzą, jak lokalizować i masować punkty refleksologiczne. Ta skuteczna metoda pozwoli ci na przezwyciężenie chorób i głęboki relaks.

uzdrawianie energetyczne
Biblia energetycznej anatomii człowieka
Holistyczne vademecum skutecznych technik uzdrawiania energią

Jedyna taka książka na rynku! "Biblia energetycznej anatomii człowieka" to obszerne, pięknie ilustrowane kompendium wiedzy o technikach uzdrawiania kwantowego – za pomocą energii, energetycznych strukturach jak aura, czakry, meridiany, pola i ich wpływie na ogólny stan zdrowia, subtelnej anatomii człowieka. Znajdziesz tu informacje o refleksologii, akupunkturze, Reiki i innych terapiach, które są pomocne w holistycznym uzdrawianiu energią. Ta książka pomoże Ci zrozumieć, że równowaga energetyczna w ciele, duszy i umyśle prowadzi do pozbycia się chorób i utrzymania optymalnego stanu zdrowia.

Technika metamorfozy Aline Gruber Keppler
Technika metamorfozy – więcej niż refleksologia
Od czakr po terapię urazów przekazywanych od pokoleń

Dzięki tej książce poznasz zasady wykonywania, działanie i zastosowanie metody metamorficznej. Masaż metamorficzny to łagodny dotyk stóp, dłoni i głowy. Ta terapia naturalna aktywuje procesy samouzdrawiania. Jest skuteczna nie tylko w odzyskiwaniu zdrowia fizycznego, ale pomaga również w pokonywaniu chorób, odbudowuje odporność, łagodzi ból. Terapia ta wpływa na uzdrawianie holistyczne. Oczyszcza czakry i pozwala na swobodny przepływ pozytywnej energii w ciele. Masaż metamorficzny można stosować nawet u dzieci, ponieważ wyzwala głęboki relaks.

Przewodnik po terapiach
Przewodnik po terapiach naturalnych
Moja droga do zdrowia

Wykorzystaj moc i siłę medycyny niekonwencjonalnej! Odkryj nowe i skuteczne metody, które pozwolą Ci wrócić do zdrowia. „Przewodnik po terapiach...” to efekt doświadczeń zdobytych po niezłomnej walce Autorki z chorobą i potężna dawka wiary i nadziei na wyzdrowienie.

ZAPISZ SIĘ