Archaniołowie i wniebowstąpieni mistrzowie

Przewodnik po uzdrawianiu i współpracy z bóstwami

Tytuł oryginału: Archangels and Ascended Masters
  • ISBN: 978-83-7377-394-3;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 296;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: II;
Janusz Nawrocki
NW-Monika Muszyńska
0
1

Odkryj świat archaniołów i wniebowstąpionych mistrzów

Doreen Virtue wprowadzi Cię w świat archaniołów i wniebowstąpionych mistrzów – wielkich duchowych nauczycieli lub uzdrowicieli, którzy kiedyś żyli na ziemi jako ludzie, a teraz są w świecie duchów i pomagają nam z zaświatów. Pochodzą z różnych kultur, religii i cywilizacji. Autorka z każdym z nich (aż 77 opisanych w książce) nawiązała kontakt i poznała ich historię.

I Ty możesz skontaktować się z mistrzem

Teraz każdy może spróbować skontaktować się z wybranym mistrzem, dzięki czemu poczuje się szczęśliwszy, zdrowszy i spokojniejszy. Możesz wybrać bóstwo, które będzie dla Ciebie najodpowiedniejsze i najbardziej pomocne i tylko z nim nawiązywać kontakt lub zwracać się do różnych, w zależności od potrzeby czy problemu.

Poznaj znaczenie każdego z bóstw

Mistrzowie zostali nam ofiarowani, by pomóc odczuwać więcej miłości, uzdrawiać siebie na różne sposoby i rozwijać się duchowo. Autorka podaje podstawowe informacje o bóstwach: imiona, kraj pochodzenia, religię, lub mitologię, z której pochodzą oraz dziedziny, w których oferują wsparcie.

Zadaj pytanie wyroczni

Książka zawiera listę modlitw pomocnych przy nawiązywaniu kontaktu, w sprawie konkretnych problemów i sytuacji, a także informacje, które z nich odpowiada np. za wzmocnienie wiary lub odnalezienie bratnich dusz. Książką można posługiwać się także jak wyrocznią, zadając pytanie i otwierając ją na losowo wybranej stronie.

Pomoc w każdej dziedzinie życia

Oto jedyne na polskim rynku wprowadzenie do świata bóstw, których zadaniem jest pomoc wszystkim ludziom. Od teraz możesz zwrócić się do boskich istot ze skuteczną prośbą o pomoc w każdym problemie.

77 duchowych mistrzów tylko czeka na Twój znak! Wykorzystaj ich moc!

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ