Uzdrawianie wibracyjne. Poznaj swój typ energetyczny i osiągnij zdrowie na wszystkich poziomach
  • ISBN: 978-83-7377-727-9;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 208;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Monika Muszyńska
0
0

Czy wiesz, że posiadasz w sobie siłę, by odbudować swoje zdrowie?

Uzdrawianie wibracyjne bazuje na subtelnej energii, znajdującej się w każdej istocie. Rośliny, kamienie, woda, dźwięki i wszystko, co istnieje, w tym również Ty, posiada w sobie siłę, którą można wykorzystać do odbudowania zdrowia i dobrego samopoczucia na poziomie mentalnym, emocjonalnym i fizycznym. Jeśli umysł, ciało i dusza są zjednoczone, subtelna energia przepływa swobodnie. Natomiast jeśli którykolwiek z tych elementów wypadnie ze stanu harmonii w stosunku do pozostałych, powstaje energetyczna stagnacja i blokada.

Poznaj moc terapeutycznych technik uzdrawiania

Dzięki Autorce, która jest certyfikowanym uzdrowicielem energetycznym oraz instruktorem jogi i terapeutą, zgłębisz charakterystykę własnego fizycznego ciała, temperamentu oraz życiowego celu. Poznasz wszystkie rodzaje uzdrawiania i pracy nad sobą, aby zrozumieć, które są dla Ciebie najodpowiedniejsze i dlaczego. Dowiesz się czym jest subtelna energia i skąd pochodzi oraz określisz swój unikalny typ energetyczny. Ponadto nauczysz się korzystać z odpowiednich narzędzi i technik terapeutycznych obejmujących: wizualizację, mantry, kolory, dźwięki, światło, aromaterapię, kamienie, wodę, intencje, rośliny, sposoby medytacji, minerały, zioła i wiele innych.

Tajemnica obfitości teraz ujawniona również dla Ciebie

Czy poznałeś już sekret dotyczący obfitości? Nie bez powodu pozytywne myślenie i dobre uczucia względem siebie są w stanie wpłynąć na nasze życie. Dzięki nim i kultywowaniu wdzięczności zapewniamy sobie wewnętrzny dobrobyt. Wiara w swoje przekonania i moc pozytywnego myślenia dodatkowo wzmacnia przekaz. Przy pomocy tej książki zaczniesz stosować pozytywne afirmacje na swój temat i przystosujesz do nich swój umysł oraz wibracje.

Dopasuj do siebie najlepsze techniki uzdrawiania

Dzięki tej publikacji poznasz podstawy uzdrawiania wibracyjnego. Ta książka najpierw diagnozuje Twoje cechy i predyspozycje, a następnie dopasowuje do Ciebie odpowiednie techniki uzdrawiania. Dowiesz się, czym różni się wschodnie i zachodnie podejście do uzdrawiania, a także jaka jest rola serca w uzdrawianiu. Zaczniesz stosować afirmacje i dowiesz się wszystkiego o ciele energetycznym. Autorka opiera się na bogatej wiedzy, jaką uzyskała przez lata badań z oświeconymi mistrzami.

Uzdrawianie idealne dla Ciebie.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ