Astrologia medyczna tom VI – nowe wyd

  • ISBN: 978-83-7377-291-5;
  • Cena katalogowa: 33.00 zł;
  • Ilość stron: 225;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2008;
  • Nr wydania: II;
Janusz Nawrocki
Irena Kloskowska
0
0

Astrologia medyczna – czy Twoje zdrowie jest zapisane w gwiazdach?

Astrologia medyczna łączy klasyczną astrologię z wiedzą medyczną. Ceniona astrolog dr Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz wyjaśnia jak medycyna może czerpać z astrologii, by zaoferować holistyczne uzdrawianie człowieka. Studiując tę publikację dowiesz się, że Zodiak działa na trzech poziomach. Zaś każdy znak przypisany jest do poszczególnych narządów i części ciała. Planety zaś i ich położenie wskażą, które części organizmu mogą ulec dysfunkcji. Dzięki astromedycynie będziesz mógł bardziej świadomie zadbać o własne zdrowie, szczególnie dbając o narządy narażone na choroby.

Twój znak zodiaku – możesz przewidzieć na co zachorujesz!

Autorka podkreśla, że od mitycznych bogów sztuki lekarskiej, Asklepjosa i Eskulapa, do ojca medycyny Hipokratesa, każdy praktykujący uzdrowiciel wykorzystywał wiedzę astrologiczną. Wiedza ta została jednak zaniechana i odrzucona przez nowożytną medycynę, która oddzieliła ciało fizyczne człowieka od ciała gwiezdnego i świetlistego. Dzięki astromedycynie przestudiujesz swój horoskop natalny. W ten sposób uzyskasz informacje na temat Twoich wrodzonych skłonności do chorób i słabych punktów Twojego organizmu. Sprawdzisz też, który z czterech żywiołów odpowiada Twojemu znakowi i jaki ma to wpływ na rodzaj i przebieg potencjalnych chorób. Wykorzystasz te dodatkowe informacje, aby bardziej świadomie dobrać terapię, holistyczne uzdrawianie i środki medyczne, na które Twój organizm najlepiej zareaguje.

Jak planety wpływają na Twój organizm?

W zależności od położenia oraz wzajemnych relacji planet w Twoim horoskopie, dowiesz się jaki narząd i jego funkcje mogą być powodem Twoich problemów ze zdrowiem: migreną, stanami zapalnymi czy odpornością. Astrologia medyczna analizując Twój znak zodiaku podpowie czy cierpisz z powodu braku witamin lub innych substancji i w jaki sposób najlepiej je uzupełnić. Dowiesz się, że o ogólnym stanie zdrowia decyduje położenie planet w domu 1 i 6 oraz znak Panny. A obecność Urana w domu 6 skłania do nerwowości, wypadków czy samobójstw! Ciekawostkę może stanowić również fakt, że Słońce wpływa na stan zdrowia mężczyzn, a Księżyc kobiet.

Astromedycyna oferuje prawdziwie holistyczne podejście do zdrowia

W książce znajdziesz również dokładne ryciny przedstawiające zarys anatomii człowieka i przypisane im znaki zodiaku oraz planety. Dowiesz się, że na układ kostny ma wpływ planeta Saturn i Koziorożec, a złe aspekty tej planety wróżą choroby kośćca. Autorka przestrzega, że astrologia medyczna ma stanowić uzupełnienie terapii medycznej, a nie jej zastąpienie. Jednak powrót do wiedzy astrologicznej i włączenie jej do konwencjonalnej medycyny może stanowić ważny element w holistycznym uzdrawianiu Twoich dolegliwości.

Astrologia medyczna – Twój horoskop zdrowia!

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ