Vademecum Tarota - Okładka książki
Vademecum Tarota
  • ISBN: 978-83-7377-625-8;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: VII;
Janusz Nawrocki
Katarzyna Masłowska
0
0

Vademecum Tarota – zacznij przygodę z tymi niezwykłymi kartami

Zaczynając pracę z Tarotem szukasz nauczyciela i mistrza, który wprowadzi Cię w tajniki pracy z tymi niezwykłymi kartami. Chcesz, by rozświetlił Ci drogę poznania i zrozumienia siebie i otaczającej Cię rzeczywistości. Dzięki tej książce masz na wyciągniecie ręki wszystkie informacje o kartach Tarota. Znakomita tarocistka i terapeutka – Barbara Antonowicz-Wlazińska – zawarła w Vademecum Tarota wyjątkowo przejrzystą interpretację kart. Zaprezentuje Ci ich znaczenie w różnych pozycjach, symbolikę, powiązania z numerologią. Z pewnością jest to doskonały przewodnik i kompendium wiedzy o Tarocie. Dzięki kartom Tarota przekonasz się, że w Twoim mózgu jest siła, którą warto wykorzystywać. Możesz ją wypracować swoją wolą, siłą podświadomości i systematycznością.

Ty też możesz zostać tarocistą i przewidywać przyszłość

Czy mieszka w Tobie magiczny człowiek, który zawsze pragnął zajrzeć w tajemnicę swojego przeznaczenia? Interesuje Cię przepowiadanie przyszłości z gwiazd, pór roku czy liczb? Nie ma chyba nikogo, kto nigdy w swoim życiu… chociażby dla „żartu” nie zerknął do gazetowego horoskopu albo nie zadał sobie pytania: gdybym wiedział…? Karty i wróżby Tarota są właśnie dla Ciebie, ponieważ to one są specyficznym lustrem, w którym możemy przyglądać się sobie i innym ludziom. Vademecum Tarota zawiera nieocenione rady, z których na pewno warto skorzystać. Autorka szczegółowo wyjaśni Ci, jak pracować z Tarotem. Dowiesz się, jak zacząć lub usystematyzować swoją przygodę z kartami, jaką talię wybrać, w jaki sposób się uczyć.

Zainwestuj w swój rozwój – pomoże Ci w tym Vademecum Tarota

Każdy może poznawać karty Tarota, niezależnie od tego, czy wcześniej interesował się psychologią, ezoteryką czy znaczeniem symboli i snów. Autorka tego poradnika czytelnie wyjaśni Ci, na czym polega układanie i interpretacja kart. Udowodni Ci, jak wielka moc tkwi w Twoim mózgu i jaka jest siła podświadomości. Dowiesz się, że każdy moment w życiu jest dobry, aby poznać tajniki pracy z tym niezwykłym narzędziem. Najważniejsza jest chęć, systematyczność i pracą nad sobą. Jest to specyficzne hobby, którego rozwijanie nie polega na szybkości. Dzięki kartom Tarota poznasz siebie, swoją podświadomość. Nauczysz się uczciwości i szczerości, niezwykle przydatnych w tej sztuce. Zrozumiesz mechanizmy swojego postępowania. Dzięki jasnym i szczegółowym opisom, które znajdziesz w tej książce, przyjrzysz się swojej przeszłości, jak również określisz, jakie doświadczenia spotkają Cię w przyszłości.

Jak rozkładać i interpretować karty – poznaj cenne wskazówki

Praca z kartami i wróżenie z Tarota jest jak terapia. W momencie, kiedy już zrozumiesz, poczujesz i wytłumaczysz znaczenia danej karty dla siebie, będziesz mógł również rozkładać karty dla innych. Tu bardzo przydatne będą wskazówki Autorki. Podaje ona nie tylko obszerne interpretacje poszczególnych kart, opisuje Arkana Wielkie i Małe, ale również opisuje związki układu kart z numerologią. Porusza tak ważne, a często pomijane kwestie, jak rodzaj stawianych pytań czy wynagrodzenie. Znajdziesz w tej książce swoisty moralny kodeks tarocisty. Karty przemawiają językiem podświadomości, obrazów – rozwijaj swoją naturalną intuicję i zacznij przygodę z Tarotem.

Zacznij swoją przygodę z niezwykłymi kartami Tarota!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ