Myśl i chudnij

Odkrywcy prawa przyciągania w akcji – DVD

  • ISBN: 978-83-7377-4940;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 13 x 18.2;
  • Data ostatniego wydania: 2012;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Monika Muszyńska
0
1

Dobrze jest czuć się dobrze!

Polscy pasjonaci Prawa Przyciągania mają nareszcie możliwość zobaczenia Esther i Jerry’ego Hicks w trakcie przyjmowania przekazu od Abrahama. Wszystko dzięki pierwszemu na naszym rynku polskojęzycznemu zestawowi dwóch płyt DVD poświęconemu wykorzystaniu najpotężniejszego prawa we wszechświecie w procesie odchudzania.

Metoda małych kroczków

Na płytach został uwieczniony zapis spotkania Państwa Hicks z osobami mającymi problemy ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. Najważniejszym uczestnikiem tego spotkania i zarazem głównym nauczycielem jest jednak ten, którego nie widzimy, a którego możemy usłyszeć przemawiającego ustami Esther. Chodzi o wszechobecny i wszechwiedzący byt czyli Abrahama.

Odrzucić nadmierne przywiązanie do obecnego wyglądu swojego ciała

Radzi on, jak z pomocą małych kroczków i drobnych zmian stopniowo przybliżać się do celu i przyspieszyć swój metabolizm. Poznajemy również najpopularniejsze przyczyny nieudanych starań o zrzucenie wagi, takie jak nadmierne przywiązanie do ciała, którego nie akceptujemy bądź też ustawianie się „pod prąd” w stosunku do naszych pragnień. Abraham informuje nas także, że powinniśmy w pierwszej kolejności zaufać sobie, a nie opiniom tak zwanych ekspertów oraz że poszukiwanie cudownych diet i środków odchudzających może paradoksalnie oddalać nas od wymarzonej sylwetki i wagi ciała.

Skoncentruj się na swoich doznaniach

Dowolna komórka w ciele każdego z nas jest żołnierzem tylko czekającym na to, aż wydamy mu rozkaz. Nasze oczekiwania i myśli są kluczem do osiągnięcia celu w procesie odchudzania.

Jak bowiem przekonuje Abraham, ważne jest to, co myślimy i jak się czujemy, a nie to, co jemy.

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ