Dar od aniołów – karty misji życiowej

Tytuł oryginału: Life Purpose Oracle Cards
 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-514-5;
 • Cena katalogowa: 69.60 zł;
 • Ilość stron: 128;
 • Oprawa: pudełko;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2012;
 • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Magdalena Kuźmiuk
0
1

Miłość podstawą celów życiowych

Czy wiesz, że zanim się narodziłeś, wspólnie z aniołami opracowałeś swój cel życiowy, który nie tylko będzie przydatny dla innych, nagrodzi w sferze emocjonalnej, ale również zagwarantuje Ci rozwój duchowy i świadomość, że podczas dążenia do niego będziesz odczuwał pełne wsparcie. U podstaw celu życiowego każdego z nas leży miłość, ponieważ w rzeczywistości wszyscy przebywamy na Ziemi, by uczyć się tej potężnej emocji.

Jak znaleźć sens życia?

Powodów chęci odnalezienia swojej misji życiowej jest tak wiele, jak osób jej szukających. Jedni pragną obrać ścieżkę kariery, która będzie dla nich odpowiednia, a jednocześnie pozwoli na dobre i godne życie. Inni chcą być pewni, że mogą z czystym sumieniem opuścić dotychczasową pracę i odniosą sukces w nowej. Są również tacy, którzy chcą odczuwać satysfakcje z tego co robią, nie są do końca pewni podjętych decyzji lub po prostu nie widzą przed sobą przyszłości.

Archanioł Michał i jego anielskie przesłanie

W odnalezieniu Twojej indywidualnej drogi życiowej pomoże Ci, nie kto inny jak znany anielski przewodnik Doreen Virtue, jasnowidz, metafizyk w czwartym pokoleniu oraz doktor psychologii. Bestsellerowa autorka książek, anielskich talii kart oraz programów dotyczących aniołów, rozwoju parapsychologicznego i tematów związanych z umysłem, ciałem i duchem. Jeśli wsłuchasz się uważnie w jej instrukcje oraz podążysz za swoim boskim przewodnictwem z łatwością odnajdziesz cel życiowy i zaczniesz w końcu czerpać satysfakcje z życia. Archanioł Michał wie, jaki on jest, podobnie jak zna cel życiowy każdej innej osoby na świecie.

Dar od aniołów – karty misji życiowej

Stworzona przez Autorkę piękna, pozłacana talia kart wskaże czy pisana jest Ci praca z dziećmi, dalsza nauka i doskonalenie umiejętności, leczenie innych, praca z kryształami, czy nawet kariera literacka. W talii znajdują się również karty, które oprócz wskazania danej specjalności, pokierują Cię w którąś ze stron i zasugerują np. odpuszczenie, czas podjęcia decyzji lub zmianę kariery. Dzięki dołączonemu podręcznikowi ani przez chwilę nie będziesz miał wrażenia zagubienia. Autorka bardzo dokładnie omawia w nim jak używać „Daru Aniołów” (oczyszczanie talii, pobłogosławienie, wybranie karty i wiele innych). Opisuje również przesłanie i interpretację każdej karty, a także zdradza sposoby robienia układów z kilku kart, dzięki którym inaczej spojrzysz nie tylko na teraźniejszość, przyszłość, ale i przeszłość.

Pozwól Aniołom prowadzić Cię przez życie!

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  ZAPISZ SIĘ