Wrota kobiecości

Praktyczne ćwiczenia odkrywania potęgi swojej mocy

Tytuł oryginału: Pussy: A Reclamation
  • ISBN: 978-83-7377-842-9;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 360;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Paweł Uklejski
0
0

Ta niegrzeczna książka o kobiecości dzięki której pokochasz siebie

Wyjątkowa książka o kobiecości, która swą bezkompromisową treścią pozwoli Ci zakończyć odwieczną wojnę z własnym ciałem i jego naturalnymi potrzebami. Zarówno dosadne określenia intymnych potrzeb Twojego ciała, jak i oryginalne praktyki, pomogą Ci uporać się z kompleksami i wstydem zakorzenionymi w Twojej świadomości. Stosując te nietuzinkowe techniki, możesz odzyskać pewność siebie i zbudować nową, bardziej asertywną, relację z otoczeniem. A pozytywna energia wypływająca z harmonii między ciałem, umysłem i duchem pozwoli Ci poradzić sobie w każdej kryzysowej sytuacji. Dzięki tej książce śmiało wkroczysz na ścieżkę rozwoju osobistego i pokochasz siebie.

Potęga kobiecości – wyzwól ją w sobie!

Regena Thomashauer, pedagog i założycielka szkoły dla kobiet stworzyła system rozwoju osobistego, który urósł do globalnego ruchu z tysiącami wielbicieli na całym świecie. Autorka, oparła swoje przesłanie na dekadach badań nad historią społeczną, kulturową i ekonomiczną kobiet. Dzięki niej, wiele czytelniczek odkryło w sobie potęgę kobiecości, pogłębiło swój rozwój osobisty oraz pokochało swoje życie intymne.

Rozwiń potęgę swojej kobiecości

Poznaj prowokacyjny zestaw ćwiczeń zaprojektowany wyłącznie z myślą o kobietach. Dzięki nim odkryjesz, zaakceptujesz i zaczniesz realizować własne potrzeby i marzenia. Niewątpliwie skuteczne techniki uzdrowią Twoje intymne relacje z partnerem. Wreszcie docenisz siłę własnej niezależności budując zdrowe zawodowe relacje. Dodatkowo, sprawdzone wskazówki nauczą Cię kontrolować i organizować swoje obowiązki, określać czas dla rodziny i znajomych, ale też wyznaczać czas na odpoczynek. Korzystając z tych nietuzinkowych narzędzi odzyskasz pewność siebie i staniesz się promienną i wyjątkową kobietą, świadomą swojej roli w życiu. Z pewnością, Twoja nowo rozwinięta kobiecość pociągnie za sobą tłumy i będzie autorytetem dla innych.

Kobiecość jest Twoją siłą

Co więcej, twoje życie intymne nabierze nowych barw dzięki praktykowaniu Kobiecych Sztuk. Stosując proste ćwiczenia, w końcu dostrzeżesz piękno własnego ciała, zbudujesz pozytywną z nim relację oraz zaspokoisz jego potrzeby. Wyzwalając się ze stereotypowego myślenia o swoim ciele i jego seksualności nauczysz się świadomie czerpać przyjemność z dotyku. W końcu dowiesz się, jak pozbyć się wstydu i osiągniesz spełnienie na wielu poziomach, czerpiąc z własnej zmysłowości. Emanując nowo zdobytą siłą pozytywnej energii i pewności siebie, przyciągniesz takiego partnera o jakim marzyłaś.

Wrota kobiecości wg cenionych autorów New York Timesa

„Co jakiś czas pojawia się świeży, przełomowy głos, który rodzi rewolucję w naszym sposobie myślenia, działania i odczuwania. Regena Thomashauer jest tym głosem. Ta genialna książka to lektura obowiązkowa dla każdej kobiety, która pragnie wejść w jej moc i żyć z przyjemnością i celem”.
– Kris Carr, autor bestsellerów New York Timesa

„Wrota kobiecości jest obowiązkową lekturą dla wszystkich kobiet. Słowa i mądrość Regeny pozwalają nam akceptować przyjemność i rozbudzać uśpione części naszej istoty. Ta książka oczyszcza wstyd, budzi natchnienie i prowadzi cię do zaufania sobie. Jestem głęboko poruszona tą książką i wiem, że będzie ona służyć niezliczonym kobietom na całym świecie. Dziękuję, Regena, potrzebujemy cię!”
– Gabrielle Bernstein, autorka bestsellerów New York Times

Niegrzeczna książka o potędze kobiecości

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ