Mowa zwierząt. Duchowe moce zwierząt
  • nakład wyczerpany

Już dziś odkryj zwierzęcą stronę swojej natury. Poczuj siłę, którą da Ci niedźwiedź. Poznaj mądrość sowy. Skorzystaj z chytrych podpowiedzi lisa. Zachowaj czujność kruka. Dowiedz się, które zwierzę Ci sprzyja i poznaj swoje mocne strony. Bądź sobą i ciesz się każdym dniem, od dziś zaczynając.
Sowa, wilk, orzeł, a może... żuk? Jakie zwierzę sprzyja właśnie Tobie? Jakiego zwierzęcia cechy odziedziczyłeś? Jakie są Twoje mocne strony, a jakie zwierzęce słabości? Natura poprzez zwierzęta wyciąga do Ciebie pomocną dłoń. Mówi do Ciebie. Usłysz ją i ŻYJ!

  • ISBN: 978-83-7377-353-0;
  • Cena katalogowa: 59.90 zł;
  • Ilość stron: 440;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2009;
  • Nr wydania: I;

Bliskość człowieka z naturą

Zwierzęta od zawsze towarzyszyły człowiekowi. Od zarania dziejów trwały przy jego boku i stanowiły dla niego wyrękę w ciężkich pracach, a także dotrzymywały towarzystwa. Były również kiedyś Twoimi przyjaciółmi. Wzajemnie wspieraliście się w walce z przeciwnościami losu. Z czasem jednak odwróciłeś się od swoich przyjaciół, by dać się zaabsorbować tak zwanemu postępowi. W nawale pracy, obowiązków, czasach stałego pośpiechu, nie ma miejsca na towarzystwo naszych mniejszych braci. Pytanie brzmi, czy w tej chwili jesteś szczęśliwszy, niż byli Twoi przodkowie przed wieloma laty? Czy komputery i wyścig szczurów dały Tobie to, na co liczyłeś?

Nawiąż kontakt z naturą

Ted Andrews postanowił dać Ci drugą szansę. Szansę na to, by powrócić do korzeni. Szansę na to, by znów nawiązać kontakt ze zwierzętami, które mają do przekazania Tobie bardzo ważną wiadomość. Usłysz ich głos, poznaj samego siebie i w końcu odnajdź to, co odebrała Ci współczesność. Naucz się technik rozpoznawania i interpretowania znaków świata naturalnego, a zwierzęta odtąd będą wspierać Cię duchowo na każdej drodze życia.

Magia, rytuały i wiele więcej

Poznasz historię czczenia totemów średniowiecznych aż do współczesności i odkryjesz, który z nich odpowiada Twojej osobowości. Będziesz mógł przeprowadzać zwierzęce rytuały w zaciszu własnego domu i poczujesz energię mniejszych braci wokół siebie. Na końcu każdej części książki znajduje się słownik totemów, zatem dokładnie poznasz znaczenie każdego z nich. Dowiesz się, jakie porze roku przyporządkowany jest jego cykl mocy oraz jaka myśl przewodnia nim kieruje. Przekonasz się o uzdrawiającej sile ptaków i przeniesiesz się w magiczny świat owadów i gadów. A wszystko to za sprawą tej niezwykłej książki!

Poczuj moc energii zwierząt

Dzięki tej publikacji odkryjesz moc i duchowe znaczenie ponad 100 gatunków zwierząt i pozwolisz się im otoczyć opieką. Opanujesz do perfekcji ich niezwykły język i zaczniesz się z nimi skutecznie porozumiewać. A przede wszystkim odbudujesz odwieczny związek swego życia z życiem Twoich mniejszych braci już dziś! Nauczysz się odczytywać znaki i omeny występujące w przyrodzie. Poznaj zwierzęce rytuały i napełnij się energią swoich małych przyjaciół. Zapoznaj się z totemami zwierząt, ptaków, gadów i owadów i ciesz się ich opieka przez cały czas.

Przyroda – szansa na wolność.

  • nakład wyczerpany

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ