Nazwisko tworzy charakter

Liczby kreatorem Twojej indywidualności

  • ISBN: 978-83-7377-463-6;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 395;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Odkryj, co numerologia „mówi” o Tobie i jaki ma wpływ na rozwój duchowy

Wiedziałeś o tym, że imię i nazwisko są prawdziwą skarbnicą wiedzy o Tobie i relacjach z innymi? I bynajmniej nie chodzi tu o zwykłe dane personalne czy wpis w dowodzie osobistym. Okazuje się, że imię i nazwisko to coś więcej niż tylko ciąg liter identyfikujących każdego człowieka. Jak bowiem przekonuje Autorka tej książki, mają one ogromny wpływ na charakter, a tym samym szczęście i relacje międzyludzkie. Symbolika liter tworzących imię i nazwisko skrywa niezwykłą moc – może emanować pozytywną energią, ale też być źródłem kłopotów i blokować rozwój osobisty. Numerologia zakłada, że razem z datą urodzenia imię i nazwisko kształtują osobowość każdego z nas. Dzięki tej książce dowiesz się, jak w prosty sposób odczytać unikalną symbolikę liter i odpowiadających im liczb, by dowiedzieć się więcej o sobie i swoich bliskich. Tym samym zrozumiesz numerologiczne znaczenie swojego imienia i nazwiska. Będziesz potrafił samodzielnie obliczać parametry astropsychologiczne i nauczysz się rozszyfrowywać najważniejsze symbole. W efekcie numerologia, wsparta astropsychologią, szeroko otworzy przed Tobą drzwi na drodze do rozwoju osobistego, samopoznania i szczęścia.

Poznaj numerologiczne znaczenie swojego imienia i nazwiska

W książce znajdziesz nie tylko przystępnie zaprezentowane podstawy numerologii i zasady jej stosowania w praktyce, ale też opisy imion męskich i żeńskich. Być może odszukasz wśród nich także swoje. Dzięki temu lepiej zrozumiesz złożoność swojego charakteru i nauczysz się świadomie budować relacje. Nie będziesz musiał opierać się wyłącznie na intuicji. Korzystając z przejrzyście przygotowanych tabel, będziesz mógł sprawdzić energetyczne zestawienie wibracji poszczególnych liczb za pomocą liter Twojego imienia i nazwiska, a także daty urodzenia (pomocne w przypadku horoskopu numerologicznego). Dowiesz się nie tylko, jaki typ osobowości reprezentujesz, ale zyskasz też bezcenną wiedzę na temat swoich znajomych czy życiowego partnera. Poznasz znaczenie liczb mistrzowskich, złożonych i prostych. Zrozumiesz, co znaczy pojęcie „droga życia”, a także czym jest liczba samorealizacji. Zresztą praktycznych aspektów numerologii i astropsychologii jest w tej książce znacznie więcej. Ot choćby, nauczysz się korzystać z magicznego kwadratu Lo Shu, kwadratu wedyjskiego i magicznego kwadratu Pitagorasa.

Uwolnij pozytywną energię swojego imienia i nazwiska

Zrozumienie symboliki liter, składających się na imię i nazwisko, pozwoli Ci nie tylko wejrzeć w głąb samego siebie, ale także zrozumieć postępowanie bliskich czy znajomych. Zamiast intuicji, którą wcześniej stosowałeś do rozszyfrowania skomplikowanych relacji, numerologia da Ci precyzyjną wiedzę. Wykorzystasz ją, by wypełnić życie szczęściem i wzbogacić swój rozwój duchowy. Symbole kryjące się w literach Twojego imienia i nazwiska staną się źródłem pozytywnej energii. Przy okazji posiądziesz nową umiejętność i nauczysz się sporządzać horoskop numerologiczny. Numerologiczne znaczenie Twojego imienia i nazwiska nie będzie już kryło żadnych tajemnic.

Wykorzystaj symbolikę liter na drodze do rozwoju osobistego

Książka ta, czerpiąc z numerologii i astropsychologii, wprowadza w świat uniwersalnych symboli i prawd tworzących fundament rozwoju duchowego. Koncentruje się na korzyściach płynących z umiejętności wyliczania wibracji poszczególnych imion oraz podaje gotową charakterystykę większości z nich. Pokazuje także, jak możesz samodzielnie wyliczyć własną liczbę materialnego „ja” i co ona dla Ciebie w praktyce oznacza. Dzięki niej poznasz również niezawodny sposób określania wibracji swojej liczby samorealizacji i zrozumiesz sens horoskopu numerologicznego. Jest też coś specjalnego dla kobiet, których większość – zgodnie z tradycją – dziedziczy nazwisko męża. Dowiedzą się one, jak ten fakt wpłynie na ich życie i kiedy warto zaufać intuicji. Podsumowując, dzięki tej książce możesz odkryć nie tylko swoje prawdziwe oblicze, ale też dowolnej napotkanej osoby. Wystarczy, że ten ktoś Ci się przedstawi…

Co mówi Twoje imię i nazwisko?

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ