Siła która nas prowadzi

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 83-7377-254-0;
  • Cena katalogowa: 19.90 zł;
  • Ilość stron: 134;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2006;
  • Nr wydania: I;
  Janusz Nawrocki
  NW-Mariusz Golak
  0
  1

  Czy wszystkie drogi prowadzą do Boga?

  Jak poczuć obecność siły, która jest naszym przewodnikiem? Jak rozpoznawać tajemnicze znaki, aby w życiu nie błądzić? Jak umocnić się w wierze, aby patrzeć na wszystko jej oczami i napełnić serce miłością oraz zarazić nią innych? Kim bylibyśmy bez drogowskazów na tak wielu życiowych skrzyżowaniach? Z tymi trudnymi pytaniami mierzy się Autorka niniejszej pozycji, udowadniając, że wparcie od Uniwersalnego Boga w nas wszystkich można uzyskać różnymi sposobami – poprzez studiowanie ezoteryki, medytację, modlitwę, a nawet sny.

  Sięgnij po skuteczną pomoc w życiu

  Oto prawdziwy skarb pośród książek o ezoteryce i rozwoju duchowym, pozycja piękna i mądra, która nastraja pozytywnie, radośnie i optymistycznie. Po jej lekturze możesz zobaczyć świat w lepszym świetle i uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Autorka stawia w niej wiele ważnych życiowych pytań, na które po przeczytaniu tej książki będziesz w stanie samodzielnie odpowiedzieć. Z uniwersalnych porad dotyczącej modlitwy i medytacji zawartych w tej książce możesz skorzystać niezależnie od światopoglądu i wyznania. Skierowana jest do wszystkich ludzi potrzebujących wskazówek i skutecznego wsparcia uzyskanego nie tylko dzięki amuletom i talizmanom.

  Poznaj niezwykłe znaczenie snów

  Każdy z nas miewa sny, które wydają mu się znaczące. Świadczą one nie tylko o naszych pragnieniach i lękach, ale stanowią również drogowskazy, z których możemy wyczytać ostrzeżenia lub zalecenia do wykorzystania na jawie. Dzięki tej książce dowiesz się, jak czerpać wiedzę ze snów prowadzących i psychologicznych. Poprzez odpowiednią interpretację snów proroczych unikniesz czyhających na Ciebie niebezpieczeństw, a dzięki snom leczącym odpowiednio zajmiesz się swoim zdrowiem.

  Jakie korzyści z medytacji możesz odnieść już dziś?

  Medytacja to doskonała nauczycielka wiary i nadziei, ale potrafi również uleczyć złamane serce i zniszczoną psychikę. Jej uzdrawiająca moc nauczy Cię prawdziwie słyszeć i widzieć otaczający Cię świat i ludzi, wierzyć, że wszystko, co dzieje się w życiu ma sens i dostrzegać Boga nie tylko w sobie, ale również w naturze. Autorka dzieli się również swoimi doświadczeniami, opowiada o swojej drodze pełnej zakrętów, zwątpień, niepowodzeń, ale i radości, spełnienia, szczęścia.
  To, jak pokierujesz swoją drogą życia zależy w dużej mierze od Ciebie. Pozwól pokierować się tej najważniejszej Sile, jaka istnieje – Sile Miłości.

  Odkryj w sobie uniwersalną siłę!

   • nakład wyczerpany
   ZAPISZ SIĘ