Fizyka duchowa

Sekrety wewnętrznej ewolucji

  • ISBN: 978-83-7377-740-8;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 440;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Monika Muszyńska
0
1

Wewnętrzna ewolucja? Tak! Jesteś gotowy by ją przejść!

Skoro trzymasz w dłoni tę książkę usłyszałeś dźwięk kosmicznego budzika, który obudził Twoją podświadomość i wzywa ją do wewnętrznej przemiany. Okazuje się, że już nie wystarczają Ci już dotychczasowe praktyki i styl życia! Czujesz, że jesteś gotowy na wewnętrzną transformację. Dojrzałeś, aby wznieść swoją duszę i zmienić się od wewnątrz a nie tylko zewnętrznie, poprzez nowe związki czy relacje. Aby osiągnąć szczęście potrzebna jest Ci głęboka duchowa wewnętrzna ewolucja. Dzięki niej będziesz mógł głębiej odczuwać emocje, odkrywać nowe aspekty duchowości i osiągniesz wyższy poziom rozwoju.

Co się stanie gdy podążysz za Fizyką duchową?

Dr Barbara De Angelis jest cenioną nauczycielką w zakresie transformacji duchowej, autorką bestsellerów i osobowością medialną. Stworzyła tę publikację, by wskazać drogę wszystkim gotowym i otwartym na nowe doznania. Dzięki poradom zawartym w tej książce nauczysz się odbierać życie głębiej i świadomiej. W rezultacie, nauczysz się łączyć z własną wewnętrzną siłą oraz energią wszechświata by w pełni docenić piękno własnego istnienia.

Twoja wewnętrzna ewolucja – wykorzystuj zdobycze fizyki duchowej?

Autorka wyjaśnia, że fizyka duchowa to technika przemiany Ciebie jako istoty duchowej. Tak skonstruowała swoją książkę, aby łatwiej Ci było odnaleźć się na drodze do ostatecznej duchowej przemiany. Jak na początku każdej podróży dowiesz się co jest Ci potrzebne by świadomie przebyć drogę i dotrzeć do celu. Dalej, znajdziesz wszystkie niezbędne wyjaśnienia dotyczące doświadczeń wibracyjnych i roli przepływu energii w budowaniu poczucia pewności siebie i swojej duchowości.

Wykorzystaj techniki wibracyjne w praktyce

W części wibracyjnej, nauczysz się stosować proste ćwiczenia takie jak medytacje, afirmacje czy mantry by systematycznie wznosić swoją duszę i osiągnąć doskonałość. Nauczysz się patrzeć na siebie i swoje życie z różnych perspektyw, dzięki czemu nabierzesz szacunku do własnego ciała, umysłu i doświadczeń. Autorka, rzuca również nowe światło na sposoby pokonywania przeszkód i trudności, które pojawiają się na Twoje drodze. Wszystko co dzieje się wokół i wewnątrz Ciebie jest wibracją, która oddziałuje na otoczenie.

Twoja wdzięczność jest ekspresją wyższej świadomości

W efekcie praktykowania technik fizyki duchowej zrozumiesz, że wdzięczność jest wyrazem wolności i świadomego oświeconego życia. Jako najwyższe doświadczenie wibracyjne stanie się ona Twoim sposobem na życie, a nie tylko chwilową praktyką. Zmieniając siebie od wewnątrz, możesz pozytywnie wibrować na zewnątrz i stworzyć harmonijną jedność z otaczającym Cię światem.

W końcu możesz zaspokoić potrzebę wewnętrznej przemiany!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ