Autoterapia

Sposoby i metody leczenia duszy i ciała

  • ISBN: 978-83-7377-437-7;
  • Cena katalogowa: 19.10 zł;
  • Ilość stron: 120;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: II;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Leczenie ciała i duszy – uważnie obserwuj swoje ciało, wiele ci powie także o twojej duszy

Przebarwienia skóry, kolor tęczówki, zaczerwienienie oczu lub delikatna chropowatość języka mogą ci powiedzieć bardzo dużo na temat stanu twojego zdrowia. Nietypowe objawy są również przestrogą przed chorobami, jakie skryły się w twoim wnętrzu, których nie musisz być nawet świadomy. Ich podłoże niekoniecznie musi leżeć w twoim ciele. Słyszałeś o psychosomatyce? By zwalczyć niektóre schorzenia i dolegliwości, musisz przede wszystkim skupić się na sferze duchowej, a następnie zadbać o potrzeby ciała. Leczenie ciała i duszy z sukcesem jest możliwe!

Możesz sam postawić sobie diagnozę

Czy chciałbyś posiąść umiejętność samouzdrawiania? Któż by nie chciał! Nic prostszego! Autorka krok po kroku wprowadzi cię w tajniki diagnozowania siebie bez kosztownych badań i wędrówek od lekarza do lekarza, często kończących się błędną diagnozą. Umożliwi ci rozpoznawanie ukrytych w twoich organizmie chorób po najdrobniejszych nawet oznakach, takich jak subtelne zmiany w wyglądzie, urodzie samopoczuciu czy zachowaniu. Żadnego z tych symptomów nie powinieneś lekceważyć.

Odkryj przyczynę choroby, usuń ją i ciesz się dobrym zdrowiem

Psychosomatyka jest podłożem wielu schorzeń. Choroby te są powodowane psychiką, tkwią w umyśle, a manifestują się poprzez dolegliwości fizyczne. Takich chorób nie da się wyleczyć bez jednoczesnego zajęcia się sferą duchową człowieka. Konieczne jest przeprowadzenie procesu także uzdrawiania duchowego. Czy wiesz, jakie są najczęstsze przyczyny chorób psychosomatycznych? To długotrwały stres, lęki, frustracje i gniew oraz wszelkie negatywne emocje, które są często tłumione. Autorka nauczyła się je rozpoznawać i leczyć poprzez naturalne terapie. Teraz skuteczne metody samouzdrawiania – leczenia ciała i duszy pokaże także i tobie.

Leczenie ciała i duszy, czyli jak pozbyć się chorób przez stosowanie tylko naturalnych terapii?

Co medytacja i relaks ma wspólnego ze zdrowym odżywianiem? Dzięki tej książce poznasz rodzaje chorób psychosomatycznych i ich przyczyny, będziesz umiał je zdiagnozować i pozbyć się ich za pomocą sprawdzonych i w pełni naturalnych terapii. Skorzystasz z jedynego w swoim rodzaju podręcznego zielnika, zrozumiesz potęgę samouzdrawiania ziołami. Poznasz domowe sposoby na to, aby twoja uroda utrzymywała długotrwały blask. Dowiesz się, jak radzić sobie ze stresem i osiągnąć harmonię zarówno ciała, jak i umysłu. Nauczysz się praktykować medytację i ćwiczenia przynoszące relaks, które zajmą ci tylko kilka minut w ciągu dnia. Przekonasz się, jak niewiele trzeba, by znacząco poprawić twoje samopoczucie. Zaczniesz stosować zasady zdrowego odżywiania, dietę bogatą w łatwo dostępne warzywa i owoce.

Autorka osobiście sprawdziła większość zalecanych przepisów na zdrowie. Krok po kroku uzdrawiała swe ciało i dziś pragnie podzielić się z tobą tym, co znakomicie spełniło swoje zadanie w jej przypadku. Postaw na leczenie ciała i duszy oraz uzdrawianie duchowe, a znikną trapiące cię dolegliwości.

Czy pozwolisz sobie na komfort zdrowego życia?

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ