Wyższa magia

Przewodnik po skutecznych rytuałach, zaklęciach i praktykach duchowych, które pomogą ci w najtrudniejszych momentach w twoim życiu

  • ISBN: 978-83-8301-524-8;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Paweł Uklejski
Paweł Uklejski
30
0

Poznaj prawdziwą przemianę duchową Autora, którego historia odbiła się szerokim echem w mediach

Życie potrafi pisać różne scenariusze. Niejednokrotnie mamy żal i pretensję do otaczającego nas świata. Czujemy niesprawiedliwość i poczucie beznadziei. Tak było w przypadku Autora książki, Damiena Echolsa, który w wieku 18 lat został skazany na karę śmierci za czyn, którego nie popełnił. Po prawie 20 latach spędzonych w więzieniu, w wyniku nowych dowodów, Damien został oczyszczony ze wszystkich zarzutów. Jego bestsellerowa publikacja jest świadectwem prawdziwej przemiany duchowej. Jako szanowany specjalista od magii, szerzej znany w świecie ezoteryki, dzieli się z tobą swoimi praktykami duchowymi, rytuałami i zaklęciami ochronnymi, które pozwoliły mu przetrwać najtrudniejszy okres w życiu. Zaznajomisz się z magicznymi symbolami, energią żywiołów i praktycznymi ćwiczeniami, które rozwiną twoją duchowość. Wyższa magia jest w zasięgu twojej ręki!

Czym jest wyższa magia i dlaczego jej czary i zaklęcia ochronne są tak skuteczne?

Wyższa magia to wyjątkowy rodzaj magii, który całkowicie odrzuca potrzeby materialne. Zdaniem Autora, wyższą magią możemy nazwać praktyki duchowe, rytuały, zaklęcia i czary, które wynikają z naszych wizualizacji i silnej woli. To, co wyróżnia wyższą magię to fakt, że do jej stosowania niepotrzebne są kryształy, różdżki i inne magiczne przedmioty. Z tej książki nauczysz się kontrolować przepływ swojej wewnętrznej energii. Zrozumiesz, jaką moc posiadają symbole, a także opanujesz i wykorzystasz siłę żywiołów.

Wyższa magia w praktyce – magiczne symbole, które sprawią, że twoje rytuały i zaklęcia będą skuteczne

Magiczne symbole są jednym z podstawowych zagadnień, którymi zajmuje się ezoteryka. Zaklęta w nich magia potrafi być potężną pomocą w rękach kogoś, kto potrafi je wykorzystać. W książce znajdziesz wiele cennych wskazówek, dzięki którym energia symboli stanie przed tobą otworem. Poznasz Rytuał Mniejszego Pentagramu, który doprowadzi do oczyszczenia energetycznego twojego otoczenia i zamanifestowania twoich celów w życiu. Z kolei Rytuał Środkowego Filaru pomoże ci wzmocnić i uzdrowić twoje ciało. W książce znajdziesz znacznie więcej praktycznych wskazówek i rytuałów, które pozwolą ci przyciągnąć szczęście i dobrostan, a twoje czary i zaklęcia będą skuteczniejsze i mocniejsze. Energia tych symboli będzie towarzyszyć ci w pracy i życiu prywatnym.

Niezwykła moc wyższej magii, która zmieni twoje życie na lepsze i uchroni przed atakami energetycznymi

Wszystkie metody i praktyki opisane w tej książce pozwolą ci rozwinąć twoją duchowość. Poznasz, czym jest czterokrotny oddech, który stanowi podstawę technik medytacyjnych. Dzięki temu wyszkolisz swój umysł i ciało w kierowaniu subtelnymi energiami. Nauczysz się, jak nawiązywać kontakt z anielskimi istotami i innymi duchowymi bytami. Autor przekazuje również czytelnikowi wskazówki dotyczące przezwyciężania wątpliwości, doskonalenia umiejętności wizualizacyjnych, a także tworzenia magicznych talizmanów. Po zastosowaniu technik i praktyk opracowanych przez Autora, staniesz się lepszą wersją siebie. Pozbędziesz się strachu przed nieznanym i emocjonalnych rozterek. Ta wiedza pozwoli ci również stawić czoła nowym wyzwaniom, polepszysz swoje stosunki z bliskimi, a twoja pewność siebie znacznie wzrośnie.

Opinie na temat książki Wyższa magia

Niesamowicie mocna książka o sile świadomości i ludzkiego ducha, który potrafi przezwyciężyć każdą sytuację i przeciwności losu. Damien spędził prawie dwadzieścia lat w celi śmierci za zbrodnię, której nie popełnił, a jeśli ten facet może mówić o tym głośno, to każdy może.

– Tony Robbin – lifecoach, filantrop i autor bestsellerów Unlimited Power i Awaken the GiantWithin

Poprzez praktykę wysokiej magii Damien Echols sięgnął do swojej duszy, aby znaleźć wewnętrzną siłę i przezwyciężyć przerażającą niesprawiedliwość, której doświadczył. Jest niesamowitym świadectwem mocy umysłu i ciała, a my jesteśmy dumni, że możemy nazywać Damiena naszym przyjacielem.

Sharon i Ozzy Osbourne – znani z reality-show „Rodzina Osbourne’ów”, X Factor i brytyjskiego zespołu Black Sabbath

Damien Echols daje świetny wgląd w korzyści płynące z praktykowania magii i tego, jak uratowało mu to życie w celi śmierci. Jeszcze bardziej fascynujące jest, jak wykorzystał te same techniki, aby zachować zdrowie psychiczne, gdy był wolny i pozostawiony do przetworzenia ponad osiemnastoletniej traumy. To naprawdę przewodnik zrodzony z doświadczenia jak żaden inny.

– Tony Hawk – aktor, filmowiec i pionier amerykańskiego skateboardingu

Wyższa magia to podróż z ciemności do światła. Damien Echols jest żywym dowodem na to, że mamy w sobie zdolność do porzucenia tego, kim kiedyś byliśmy i pójścia naprzód w tajemnicę tego, kim możemy się jeszcze stać. Przeczytaj tę książkę – a zmieni twoje życie!

– Fran Walsh i Peter Jackson – scenarzyści i producenci trylogii Władca Pierścieni

Odkryj moc i potęgę wyższej magii!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ