Jaskinie mocy – czakry Tolteków. Przywracanie zdrowia i młodości technikami energetycznymi meksykańskich szamanów
  • ISBN: 978-83-7377-870-2;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Patrycja Buraczewska
Monika Muszyńska
0
0

Medycyna ludowa pomoże Ci odzyskać zdrowie

Opisana w tej książce wiedza, do tej pory zarezerwowana dla meksykańskich uzdrowicieli, wskaże Ci sprawdzone sposoby na przywracanie zdrowia. Starożytni szamani meksykańscy postrzegali człowieka zarówno jako ciało fizyczne jak i ducha, czyli holistycznie. Energia, która łączy te dwa obszary ukryta jest w Twoich jaskiniach mocy. Według tej tradycji masz siedem jaskiń, a zaburzenia w przepływie energii w nich powodują choroby zarówno ciała jak i ducha. Ten niespotykany przewodnik pozwoli Ci dotrzeć do nich i oczyścić Twoje centra energetyczne. Co więcej, wskaże bezpieczne techniki uzdrawiające, takie jak praca ze snami oraz sprawdzone terapie naturalne jak akupresura, przywrócą zdrowie i harmonię wszystkich obszarów Twojego życia.

Oczyść swoje czakry i odzyskaj energię

Tą niemal utraconą, trzymaną w tajemnicy przez stulecia wiedzą, dzieli się z Tobą, znany na całym świecie meksykański uzdrowiciel, Sergio Magaña (Ocelocoyotl). W swojej wieloletniej praktyce korzysta on z potężnych metod uzdrawiania i odmładzania, bazując na pracy ze świadomym śnieniem i odczytywaniem snów, numerologią meksykańską oraz chirurgią astralną. Dodatkowo, skutecznie stosuje meksykańską akupresurę oraz tamtejsze techniki pracy z energią kundalini. Dzięki tym doświadczenia dowiesz się w jaki sposób odblokujesz i ukierunkujesz Twoją samouzdrawiającą moc zamkniętą w czakrach.

Techniki świadomego śnienia – odkryj ich uzdrawiająca moc

Dzięki niej, dokładnie poznasz układy energetyczne swojego ciała tzw. jaskinie mocy, odpowiedniki czakr. Co więcej, zrozumiesz, dlaczego poszczególne czakry łączone są z kolorami i zwierzętami, oraz poznasz ich znaczenie. Proponowane przez Autora praktyczne wykorzystanie liczb od 1 do 20, pozwoli Ci odkryć symbolikę i wykorzystać ich wpływ na Twoją kondycję. Techniki świadomego śnienia pomogą Ci zrozumieć sny i symbole oraz zastosować ich uzdrawiającą moc. Zaś ćwiczenia akupresury pomogą Ci porzucić ciężar przeszłości i umożliwią prowadzenie harmonijnego życia.

Psychochirurgia – skuteczna metoda na przywracanie zdrowia

Dzięki tej książce dowiesz się jak psychochirurgia pomoże Ci wyeliminować schorzenia zagrażające Twojemu życiu. A stosując się do prostych instrukcji będziesz mógł bezpiecznie przeprowadzić ten zabieg w zaciszu własnego domu. Jego skuteczność potwierdza świadectwo człowieka, który pozbył się WZW typu C i przywrócił sprawność swojej wątroby w niespełna trzy miesiące. Poznasz również relacje ludzi, którzy skutecznie wykorzystywali terapeutyczną moc obsydianu, do uzdrawiania siebie oraz innych.

Rytuał pełni księżyca pomoże Ci wyglądać młodo po menopauzie

Co zaskakujące, w tym przełomowym poradniku znajdziesz metody na naturalne odmładzanie. Skorzystaj z metod świadomego śnienia oraz ćwiczeń kwiatu i przesuwania kosmicznego krzyża, by zapewnić sobie uzdrowienie a nawet odmłodzenie ciała. Nawet przykre objawy po przejściu menopauzy pokonasz stosując rytuały pełni księżyca. W końcu skutecznie zrealizujesz swoje plany i marzenia stosując ćwiczenia urzeczywistnienia.

Przywracanie zdrowia za pomocą meksykańskiej starożytnej wiedzy!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ