Jaskinie mocy – czakry Tolteków. Przywracanie zdrowia i młodości technikami energetycznymi meksykańskich szamanów
  • ISBN: 978-83-7377-870-2;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Patrycja Buraczewska
Jolanta Kondraciuk
0
0

Rozwiązanie współczesnych problemów dzięki przedwiecznej wiedzy!

Ludzie na całym świecie bezskutecznie szukają swojego prawdziwego ja. Starożytni Meksykanie postrzegali ów element jako „jaskinie”, które nawiązywały do ducha, instynktów i podświadomości. Według meksykańskiej tradycji mamy siedem jaskiń mocy, które są odpowiednikiem czakr, a uzdrawianie tychże jaskiń pozwala poprawić funkcjonowanie wszystkich obszarów naszego życia.

Mądrość meksykańskich mędrców w służbie człowieka Zachodu

Znany na całym świecie meksykański uzdrowiciel w tej przełomowej książce ujawnia niemal utraconą, dotychczas sekretną wiedzę swoich przodków. Dzieli się potężnymi metodami uzdrawiania, odmładzania, manifestacji i osiągania oświecenia, które obejmują numerologię meksykańską, chirurgię astralną, pracę ze snami, meksykańską akupunkturę i tamtejsze techniki pracy z energią kundalini.

Jedna książka na wiele problemów

Ta unikalna i potężna publikacja wprowadza nowe podejście do starożytnej tradycji, pozwalając doprowadzić do uzdrowienia i rozwiązania najważniejszych problematycznych kwestii: zdrowia, emocji, dostatku i oświecenia. Dzięki niej poznasz układy energetyczne ciała w systemie meksykańskim oraz podstawowe podobieństwa i różnice w stosunku do przekonań człowieka Zachodu. Zrozumiesz, dlaczego poszczególne czakry są łączone z kolorami i zwierzętami. Proponowane przez Autora spojrzenie na numerologię jest znacznie mniej teoretyczne, a nastawione na praktyczne wykorzystanie liczb od 1 do 20. Uzdrowisz ukrytą w swoim wnętrzu jaźń, wraz ze wszystkimi jej elementami składowymi, które są właściwymi jaskiniami mocy. Z racji tego, że tych jaskiń jest aż dwadzieścia, istnieje taka sama ilość elementów, których funkcjonowanie możesz znacząco poprawić. Będziesz także w stanie wykorzystać wizualizacje pozwalające uzdrowić wszystkie obszary w ciele.

Zapobiegnij chorobom tak, jak zrobiły to już tysiące osób przed Tobą

Dzięki wiedzy Autora poznasz „cykl życia i śmierci choroby”, jak również skorzystasz z ćwiczeń pozwalających wyeliminować schorzenia zagrażające Twojemu życiu. O ich skuteczności zapewni świadectwo dotyczące człowieka, który pozbył się WZW typu C i przywrócił sprawność swojej wątroby w niespełna trzy miesiące. Poznasz również relacje ludzi, którzy skutecznie wykorzystywali terapeutyczną moc kamieni szlachetnych do uzdrawiania siebie oraz innych, otworzysz się na nowe możliwości i porzucisz ciężar przeszłości dzięki wykorzystaniu technik akupresury.

A to nadal nie wszystko…

W tym przełomowym poradniku znajdziesz również ćwiczenia oddechowe, poznasz węża krwi, osiem postaci energii i symbole z krainy snów. Dowiesz się, czym jest kosmiczny krzyż i osiągniesz odmłodzenie dzięki rytuałowi pełni księżyca. Autor przybliży Ci matematyczny porządek Stworzenia i pomoże w osiągnięciu rozkwitu.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o swojej wewnętrznej mocy!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ