Laryngologia alternatywna

Konchowanie uszu i inne terapie naturalne

  • ISBN: 978-83-7377-629-6;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Ilość stron: 160;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 11.5 x 16.5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
1

Laryngologia alternatywna dla szybkiego uśmierzenia bólu ucha!

Choroby uszu i zatok są schorzeniami, które mają tendencję do nawracania, a ból z nimi związany skutecznie utrudnia codzienne życie. Jak odpowiednio zadbać o uszy? W jaki sposób zapobiec chorobom układu górnych dróg oddechowych i słuchowego? Na szczęście, już starożytni znaleźli skuteczne metody radzenia sobie szumami usznymi, zapaleniem zatok, nadciśnieniem, czy migreną. Teraz i Ty możesz poznać sprawdzone metody laryngologii alternatywnej do bezpiecznego zastosowania w domu. Bazują one na naturalnych terapiach jak akupresura, napary i mieszanki ziołowe oraz technikach uzdrawiających, np. konchowanie uszu. Autorka, doświadczona praktykantka medycyny alternatywnej stworzyła tę publikację na podstawie własnego wieloletniego doświadczenia i historii swoich pacjentów.

Zastosuj konchowanie uszu i pozbądź się szumów usznych!

Jest to pierwszy na polskim rynku tak dokładny poradnik wyjaśniający metody medycyny alternatywnej na pozbycie się szumów usznych, zapalenia zatok czy nawracających bólów głowy. Znajdziesz w nim podstawowe terminy dotyczące zabiegu oczyszczania uszu i świecowania. Poznasz wskazania dla przeprowadzenia zabiegu konchowania uszu oraz płynące z niego korzyści, np. usunięcie migrenowych bólów głowy. Precyzyjne zalecenia i instrukcje pozwolą Ci skutecznie przeprowadzić zabieg w zaciszu własnego domu. Uzyskasz również wiedzę na temat świecowania uszu, metody polecanej do usuwania dolegliwości laryngologicznych szczególnie u młodszych dzieci.

Bodycoaning-autorska metoda konchowania dla uzdrowienia narządów wewnętrznych

Książka zawiera szczegółowy opis autorskiej metody oczyszczania narządów wewnętrznych i usuwania blokad energetycznych – bodycoaning. Polega ona na paleniu konch na poszczególnych punktach na ciele w celu usunięcia energetycznych blokad z czakr. Proste instrukcje terapii bodycoanin, poparte fotografiami, pozwolą Ci bezpiecznie zastosować ją w domu. W ten sposób skutecznie oczyścisz wątrobę, usuniesz bóle gardła, czy nawet dolegliwości natury intymnej.

Naturalne terapie wspierające uzdrawianie konchami

Druga część poradnika zawiera objaśnienia dotyczące budowy ucha i zatok, oraz głównych chorób i dolegliwości tych narządów. Wymienia również naturalne terapie uzdrawiające, które wspierają laryngologię alternatywną i terapię konchami. Autorka podaje składy mieszanek ziołowych, których można użyć do inhalacji, przymoczek i kompresów, uśmierzających bóle głowy, gardła czy uszu. Poleca mudry, czyli gesty i układy uzdrawiające dłoni, stanowiące doskonałą terapię wspomagającą przy niektórych schorzeniach. Aby ułatwić Ci zastosowanie akupresury rąk, w poradniku zamieszczono mapkę z obszarami do masażu dłoni.

Konchowanie uszu sprawdzona metoda na zdrowie!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ