Jesteś tego warta. Od zmiany przekonań do wysokiej samooceny i bogactwa
  • ISBN: 978-83-7377-854-2;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 240;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Mariusz Golak
0
0

Wysoka samoocena pomoże Ci zdobyć fortunę

Dzięki tej książce zdobędziesz szacunek do siebie, swojego czasu, pieniędzy i szczęścia. Pomoże Ci ona otworzyć się na dostatek we wszelkich jego przejawach. Kochając siebie zaczniesz rozumieć, że masz prawo wziąć wolne, zabawić się, kochać i korzystać z przyjemności, jakie oferuje życie. Przestaniesz przepraszać za swoje sukcesy i podzielisz się wewnętrznym światłem z innymi.

Jak sądzisz – na co zasługujesz?

Ćwiczenia opisane w publikacji pomogą Ci zdobyć umiejętność radzenia sobie z wszelkimi kwestiami, w tym finansowymi. Dzięki nim zajrzysz w głąb siebie i lepiej zrozumiesz, czym są dla Ciebie pieniądze oraz jak postrzegasz siebie.
Proponowane techniki pozwolą Ci w pełni zrozumieć, że zasługujesz na wymarzone życie i wyższe zarobki. Człowiek, który nie szanuje samego siebie, nabiera nawyków, którymi sabotuje każdą możliwość poprawy swojej sytuacji materialnej. Nawet jeśli wygrzebie się z długów… to wpadnie w kolejne. Dlaczego? Oczywiście nie robi tego specjalnie. Ale złe nawyki zostają z nami na długo, ponieważ biorą się z podświadomej negatywności, która zakorzenia się w umyśle jeszcze w dzieciństwie.

Zrzuć jarzmo dzieciństwa

Autorka na co dzień jest trenerką integracyjną oraz twórczynią programów JUMP oraz WORTHY. W trakcie zajęć indywidualnych i grupowych pomaga swoim klientom znaleźć siłę do podążania ścieżką, która zapewni im prawdziwe szczęście. W tej książce dzieli się ogromną wiedzą i skłania do przeanalizowania swojego życia od dzieciństwa. Podkreśla, że poczucia własnej wartości nabieramy na samym początku naszego życia. Może nawet nie zdawałeś sobie sprawy, że źle się ze sobą czujesz.

W Twojej podświadomości zalęgają negatywne myśli np. „Nie jestem wystarczająco dobry”, „Nikt mnie nie pokocha” czy „Oni są lepsi ode mnie”. Przekonanie, że jesteś gorszy od innych, odbija się na podejmowanych przez Ciebie decyzjach. Zależy Ci na promocji, ale przy konkurentach czujesz się malutki? Myślisz sobie: „O to stanowisko ubiegają się jeszcze cztery osoby? Och… no to nie mam szans. Nawet nie zamierzam próbować”. Tak naprawdę masz jednak szanse i wyłącznie od Ciebie zależy, jak będą one duże.

Dopóki nie rozplączesz węzła emocji, przekonań i lęków, które zostały wpisane w Twoją psychikę we wczesnych latach życia, dopóty będzie trwać ta „chora” relacja z pieniędzmi i patologicznym postrzeganiu siebie. I nie będzie miało znaczenia, ile afirmacji spiszesz na kartkach papieru, ani jak wiele nauczysz się o mechanizmach ekonomicznych. Ta książka stanowi idealne narzędzie do zmiany fałszywych przekonań, a tym samym do lepszego życia.

Jesteś wart tyle, ile są warte Twoje przekonania

Czy masz wystarczająco dużo pieniędzy, żeby o siebie zadbać? Wydaje Ci się, że potrafisz nimi zarządzać? Czy otwierają się przed Tobą liczne opcje? Jeśli Twoja odpowiedź na te pytania brzmi „nie”, najprawdopodobniej zmagasz się z podświadomą blokadą.
Ta książka odsłoni przed Tobą nowe możliwości. Uwolnisz się od przekonań, które hamują Twój rozwój. Wreszcie pozbędziesz się problemów z brakiem funduszy na realizowanie marzeń. Odzyskasz władzę w kwestiach finansowych i sprawisz, że także inne aspekty Twojego życia wrócą do normalności.

Naucz się być bogaty.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ