Co Twoje oczy mówią o zdrowiu

Irydologia w praktyce

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-501-5;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 244;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;
  Natalia Paszko
  NW-Mariusz Golak
  0
  1

  Nauka zyskująca coraz większe uznanie

  Irydologia jest sztuką analizy koloru oraz budowy tęczówki oka, służącą zdobyciu cennych informacji odnośnie stanu naszego organizmu. Przez ponad sto lat, naukowcy badali związek pomiędzy znakami, odcieniami i strukturą tęczówki, a zdrowiem człowieka. Dzięki wysiłkom dr. Bernarda Jensena, jednego z pierwszych amerykańskich irydologów i dietetyków, dziedzina ta została uznana przez środowiska medyczne za wartościową formę analizy zdrowia. To on tworzył rewolucyjny skomputeryzowany program irydologiczny i wprowadził sztukę interpretacji znaków tęczówkowych w dwudziesty wiek.

  Rady autorów w trosce o Twoje oczy

  W książce autorzy w przystępny sposób przedstawiają podstawy analizy tęczówki. Do opisów załączają wiele pomocnych ilustracji i zdjęć, a także mapy irydologiczne do oglądania oczu własnych i przyjaciół. Ukazują również ścisłe powiązanie irydologii z dietetyką i zmianą nawyków żywieniowych jako gwarantem zachowania dobrego zdrowia i uniknięcia chorób. Pokazują, w jaki sposób w naszych tęczówkach są zapisane informacje na temat całego organizmu.

  Możesz zbadać tęczówkę w zaciszu swojego domu

  Publikacja zawiera także wiele wskazówek i kroków podejmowanych podczas badania tęczówek. Badanie to jest całkowicie bezpieczne i bezbolesne, a także możliwe do samodzielnego przeprowadzenia w domu bez specjalistycznego wyposażenia przy użyciu jedynie latarki i szkła powiększającego. Ponieważ tęczówka oka za pośrednictwem nerwów jest połączona z poszczególnymi częściami ciała to można od razu w niej zauważyć co w naszym organizmie źle funkcjonuje. Dzięki temu będziesz mógł dokonać zmian w swoim stylu życia, osiągnąć holistyczny stan uzdrowienia organizmu i zapobiec wystąpieniu poważniejszych chorób.

  Informacje zapisane w oczach

  Dzięki lekturze tej książki poznasz metody odczytywania predyspozycji chorobowych i zdrowotnych z tęczówki oka oraz rolę jej koloru, a także sposoby na jego zmianę lub modyfikację. Uzyskasz informacje na temat tego, co można, a czego nie można odczytać z tęczówki. Zrozumiesz, dlaczego niektórzy ludzie przeważnie czują się dobrze, mimo że nie dbają o swoje zdrowie, a inni, którzy o nie dbają – chorują. Zapoznasz się z czterema najważniejszymi aspektami, o które należy zadbać w celu odzyskania i zachowania dobrego zdrowia. Zrozumiesz potrzebę połączenia irydologii z innymi dziedzinami medycyny naturalnej, by w pełni cieszyć się dobrym samopoczuciem przez długie lata. Pamiętaj, oczy są czymś więcej niż tylko „zwierciadłem duszy”.

  Oczy – mapa całego ciała.

   • nakład wyczerpany

    

   Patroni:

    ZAPISZ SIĘ