Tarot kluczem do poprzednich wcieleń
  • ISBN: 978-83-7377-462-9;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 260;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;
Patrycja Buraczewska
Patrycja Buraczewska
0

Dlaczego chcemy poznać poprzednie wcielenia?

Ze zwykłej ciekawości – czy byłam Kleopatrą? A może czasami „prześladują” nas jakieś obrazy – na jawie lub we śnie widzimy te same miejsca, tych samych ludzi. Czy też spotykając nową osobę mamy wrażenie jakbyśmy znali się od dawna. Wówczas często zaczynają nas nurtować pytania: kim byliśmy, co robiliśmy kiedyś i zwykle idea reinkarnacji pomaga nam znaleźć na nie odpowiedzi.

Kolejna publikacja znanej Autorki

Beata Matuszewska – znana sopocka tarocistka, astrolog, a także pisarka, która od dwudziestu lat zajmuje się leczeniem ciała i ducha metodami niekonwencjonalnymi, oferuje nam kolejną publikację, tym razem jednak chodzi o nasze poprzednie wcielenia. Ale również i w tej książce nie zabrakło kart Tarota, z których pomocą może poznać swoje poprzednie życie.

Nowe zastosowanie kart Tarota

Jednym ze sposobów odczytania poprzednich wcieleń jest Tarot. Omawiając poszczególne karty Arkan Wielkich i Małych, autorka pokazuje, znaną dotychczas sztukę wróżebną, z innej strony – jako metodę pozwalającą odczytać nie tylko swoje poprzednie inkarnacje ale i innych osób. Dzięki niej nauczysz się różnych rozkładów – dotyczących planowania kariery, rozwoju duchowego, sytuacji finansowej i wielu innych. Dowiesz się, czym charakteryzują się poszczególne karty Arkan Wielkich i na jakie pytania odpowiadają.

Czy poznałeś już sposoby na odczytanie poprzednich wcieleń?

W publikacji zostały również omówione techniki, za pomocą których możesz poznać swoje poprzednie wcielenia. Autorka wyjaśnia, czym jest świadomy sen i jakie informacje o Tobie samym może Ci przekazać. Dowiesz się również, na czym polega regresja hipnotyczna i jak za jej pomocą możesz poznać prawdę na temat poprzednich wcieleń, odbierając przy tym bodźce słuchowe, wzrokowe, zapachowe czy dotykowe. Zrozumiesz, jak medytacja wpływa na Twój mózg, który zaczyna przywoływać pojedyncze obrazy, dając Ci możliwość wglądu w swoje poprzednie życie.

Jak świadomość poprzednich wcieleń i wiedza o nich może nam się przydać?

Możemy przypomnieć sobie to, czego nauczyliśmy się w poprzednich życiach i nie tracić już czasu na ponowne przyswajanie tych samych informacji lub czynności. Teraz nie będziemy też musieli trwonić energii na szukanie życiowego powołania – jeżeli w jednym z poprzednich wcieleń byłeś lekarzem, najprawdopodobniej w obecnym życiu twój zawód też będzie związany z medycyną. Zwykle też przypomnienie sobie poprzednich inkarnacji skutkuje „odblokowaniem” naturalnych danej duszy zdolności – parapsychicznych, uzdrowicielskich, empatycznych, artystycznych, manualnych lub technicznych.
Dzięki zamieszczonym w książce rozkładom kart Tarota będziesz mógł także poznać swoją poprzednią rodzinę, karmiczny wpływ na obecną sytuację finansową oraz w jakiej pracy będziesz realizować się najlepiej.

Zupełnie inne spojrzenie na Twoje życie!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ