Aktualności

Dział ten został specjalnie stworzony, byś zawsze był na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami związanymi z naszym wydawnictwem. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, dlatego też współpracujemy z różnymi podmiotami lub osobami w zakresie organizacji szkoleń, warsztatów, kursów, spotkań autorskich czy targów branżowych.

W naszej zakładce znajdziesz aktualne informacje o najbliższych targach. Spotykamy się z Tobą w Łodzi, Katowicach czy Wrocławiu, gdzie nasz zespół oferuje Tobie szeroki wybór publikacji z dziedzin takich, jak astrologia, ezoteryka, zdrowe odżywianie czy radiestezja. Prezentowane są tu najwyższej jakości naturalne kosmetyki, zdrowa żywność, ziołowe preparaty na powszechne dolegliwości, rękodzieło czy wyroby biżuterii artystycznej i z kamieni szlachetnych. Targi to również okazja do wysłuchania prelekcji najwybitniejszych naturopatów, kręgarzy, radiestetów i psychotroników. Dzielą się oni swoją wieloletnią wiedzą i bogatym doświadczeniem, a nasz zespół służy dobrą radą i bogatą ofertą wydawniczą.

To również miejsce, z którego dowiesz się o aktualnie organizowanych warsztatach prowadzonych przez certyfikowanych doradców życiowych. Dzięki nim nauczysz się radykalnego wybaczania i akceptacji, a także odnajdziesz w sobie wewnętrzne dziecko. Uzyskasz wiedzę o stosowaniu akupresury na powszechne dolegliwości, a także dowiesz się, jak skuteczne może być uzdrawianie z aniołami i nauczysz się pracować z kartami Tarota. Zgłębisz wiedzę na temat poprzednich wcieleń, życia po śmierci, a także wampirów energetycznych.
Dzięki nam nie zapomnisz o żadnym wydarzeniu!

Magia koktajli dla czarownic

Czarownice od wieków korzystają z mikstur, które wspierają ich zdolności magiczne i wzmacniają czary. Jednak koktajle cechują się niekiedy lepszym i silniejszym działaniem od standardowych eliksirów. Zastosowane w nich składniki mogą przynieść zaskakujące efekty, a umiejętności w zauważalny sposób polepszone.

Anielski alfabet Klucz do duchowej komunikacji
Anielski alfabet: Klucz do duchowej komunikacji

Anielski alfabet to starożytna, mistyczna forma komunikacji, która od wieków fascynuje ludzi poszukujących głębszego zrozumienia duchowych sfer. Odkrycie i zrozumienie tego tajemniczego języka może otworzyć nowe drzwi do kontaktu z aniołami i duchowymi przewodnikami. Ta niezwykła sztuka pozwala odnaleźć zupełnie nowe możliwości w życiu, czyniąc nasz rozwój osobisty bogatszym o nowe doświadczenia.

Tajemna moc szeptuch: Odkrywanie dawnych praktyk i czarów ludowych

Szeptuchy są to uzdrowicielki, które przez szept i modlitwę potrafią leczyć choroby, niwelować ból, a nawet przepędzać złe duchy. Ich tajemna wiedza, przekazywana z pokolenia na pokolenie, stanowi unikalne dziedzictwo kulturowe i duchowe. Praktyki te, choć zakorzenione w przeszłości, wciąż znajdują miejsce we współczesnym świecie, oferując alternatywę dla konwencjonalnych metod leczenia.

Uzdrawianie światłem i energią: kwantowa droga do harmonii

W świecie, gdzie nauka spotyka się z ezoteryką, uzdrawianie za pomocą światła i energii otwiera nowe horyzonty dla poszukiwaczy duchowego zdrowia i równowagi. Ta holistyczna praktyka, zakorzeniona w zasadach kwantowości, oferuje unikalne podejście do odnalezienia wewnętrznej harmonii, łącząc wiedzę starożytną z nowoczesnymi odkryciami naukowymi.

I Kongres Numerologów ONLINE

Numerologia to bezsprzecznie jedna z ciekawszych dziedzin nauk magicznych, dzięki którym każdy z nas może poznać swój los przy pomocy liczb. Jeśli interesuje cię świat numerologii lub pragniesz poznać jej sekrety, koniecznie zainteresuj się I Kongresem Numerologów. Spotkanie odbędzie się w formie Online 18 i 19 listopada tego roku.

Deepak Chopra- Wyzwanie 21 dni medytacji „Kreowanie obfitości”

Znana na całym świecie seria medytacyjna Deepaka Chopry! Teraz w języku polskim! To wyzwanie może odmienić Twoje codzienne życie pozwalając Ci w prosty sposób rozpocząć codzienną praktykę medytacyjną. A wiemy, że żyjąc w ciągłym niedoczasie i pędzie to nie jest łatwe. Codzienna medytacja jest potężnym narzędziem, które pozwala zmniejszyć stres, poprawić koncentrację i ogólne samopoczucie, a gdy skupiamy się na kreowaniu obfitości, otwieramy się na świat wielkich szans i możliwości.

APLIKACJA MOBILNA ASTROCALENDARIUM 2024!

Nasz bestsellerowy astro kalendarz, który regularnie publikujemy nieprzerwalnie od 20 lat, dostępny jest w wersji mobilnej! To niezwykła gratka dla wszystkich osób, które cenią sobie szybki i łatwy dostęp do informacji, podany w nowoczesnej formie.

BIAŁA MAGIA – PRAKTYCZNA SZTUKA MAGICZNEJ OCHRONY

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego twoje życie wygląda jak pasmo ciągłych niepowodzeń? Zauważasz ciągłe problemy w pracy, miłości i życiu towarzyskim, a uśmiech już dawno nie gościł na twojej na twarzy. Istnieje jednak rozwiązanie, nad którym warto się pochylić – biała magia. Ta mistyczna sztuka pomogła wielu osobom poradzić sobie z przeciwnościami losu i odciąć się od negatywnych wpływów. Warto zapoznać się z tą mistyczną sztuką.

Magia księżycowa – odkryj moc i energię płynącą wprost z Księżyca

Rozświetlony na nocnym niebie Księżyc od wieków inspiruje wiele osób na świecie. Jego blask rozświetlał drogę zagubionym, zaś dawni kapłani przypisywali mu cechy boskie. Dzisiaj wiemy, że fazy księżycowe wpływają na wiele zjawisk fizycznych w naszej planecie: jego siła przyciągania stabilizuje nachylenie osi Ziemi, korzystnie wpływa na uprawę roślin, klimat i wiele więcej. Jednak w świecie ezoteryki magia księżycowa zajmuje szczególne miejsce i jest ochoczo polecana dla początkujących, jak i zaawansowanych adeptów sztuki magicznej.

ZAPISZ SIĘ