Anatomia stretchingu
Tytuł oryginału: Stretching Anatomy
  • nakład wyczerpany

Oto pierwsza na polskim rynku w pełni profesjonalna i łącząca wiedzę praktyczną z medyczną teorią książka o stretchingu. Naucz się rozciągać każdy mięsień swojego ciała i dzięki krótkim sesjom popraw kondycję całego organizmu. Jeszcze nigdy zapewnianie zdrowia nie było tak łatwe i przyjemne…

  • ISBN: 978-83-7377-455-1;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 184;
  • Oprawa: twarda;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: II;

Czy wiesz, jak zapewnić sobie zdrowie bez dużego nakładu czasu?

W zdrowym ciele zdrowy duch. Dowiedz się, jak jednak zapewnić sobie zdrowie i przy tym nie napracować się na wielogodzinnych sesjach treningowych na kosztownej siłowni bądź podczas wielogodzinnych sesji joggingu? Jak, poświęcając dziennie zaledwie kilkanaście minut, uczynić swe ciało pięknym i zdrowym? Odpowiedź jest prosta – dzięki stretchingowi.

Wystarczy kilkanaście minut dziennie, by poprawić zdrowie

Ta technika ćwiczeń polegających na rozciąganiu odpowiednich partii mięśni podczas krótkich sesji treningowych przeżywa prawdziwy boom na zachodzie. Dziś, dzięki książce „Anatomia stretchingu” trafia też do polskich czytelników. Nie potrzebujesz do niej kosztownych przyrządów czy porad profesjonalnych trenerów. Wystarczy poświęcenie kilkunastu minut dziennie w domowym zaciszu.

Naucz się efektywnie pracować ze swoim ciałem

Arnold Nelson i Joukko Kokkonen prezentują polskim czytelnikom książkę, która nie tylko nauczy ich efektywnie pracować z poszczególnymi partiami ciała, lecz jednocześnie dzięki znakomitym anatomicznym szkicom sporządzonym na podstawie dokumentacji medycznej i setek zdjęć, ukaże pracę poszczególnych mięśni podczas konkretnych ćwiczeń.

Wiedza z dwóch dziedzin w jednej książce

To jedyne w swoim rodzaju połączenie podręcznika medycyny i poradnika fitness, dzięki któremu nie tylko będziesz ćwiczył w sposób optymalny dla Ciebie, lecz będziesz w pełni świadomy, co dzięki tym ćwiczeniom zyskujesz. Zyskaj już dziś zdrowe, gibkie ciało i zapewnij sobie znakomitą kondycję na długie, wolne od schorzeń lata.

Zdrowie i kondycja są na wyciągnięcie ręki

  • nakład wyczerpany

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ