Holistyczne uzdrawianie wzroku

Techniki rosyjskiej terapeutki

Tytuł oryginału: Aktiviere deine Sehkraft
  • ISBN: 978-83-8171-690-1;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 196;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Mariusz Warda
Irena Kloskowska
0
0

Poznaj skuteczne ćwiczenia na poprawę wzroku

Liczba osób dotkniętych wadami wzroku rośnie w zastraszającym tempie. Co gorsza, pojawiają się one w coraz młodszym wieku. Czy można wyeliminować kłopoty ze wzrokiem inaczej niż sięgając po okulary albo soczewki kontaktowe? Owszem, ale tylko wtedy, gdy zdecydujemy się na holistyczne uzdrawianie wzroku, bazujące na terapiach naturalnych. Odzyskamy zdrowie i ostrość widzenia, stosując nie tylko odpowiednie ćwiczenia na poprawę wzroku, ale też techniki… uzdrawiania duchowego. Dzięki książce rosyjskiej uzdrowicielki poznasz terapie służące naturalnemu leczeniu wzroku i główne przyczyny tego typu problemów. Dowiesz się, że istnieje siedem stopni zanieczyszczenia ciała i nauczysz się eliminować obciążenia karmiczne oraz niechęć do widzenia teraźniejszości. W ten sposób zyskasz szansę na pozbycie się takich chorób, jak krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, jaskra, zaćma i zwyrodnienie plamki żółtej. Odpowiedź na pytanie, jak poprawić wzrok, jest dostępna również Tobie

Jak poprawić wzrok? Naturalne leczenie wzroku otwiera nowe możliwości

Według rosyjskiej uzdrowicielki problemy ze wzrokiem mają podłoże emocjonalne. Jej zdaniem utrata ostrości widzenia spowodowana jest faktem, że chronimy siebie przed zobaczeniem czegoś, czego nie chcemy widzieć. Co gorsza, w wielu przypadkach okulary lub soczewki kontaktowe nie tylko prowadzą do powolnego pogarszania się wzroku, ale blokują też nasze kanały energetyczne. Dlatego Autorka prezentuje metody holistycznego uzdrawiania wzroku – dzięki jej metodom wyleczysz nie tylko ciało fizyczne, ale także ciało energetyczne. Wsłuchując się w sygnały wysyłane przez swoje ciało i usuwając z niego złe emocje, możemy uruchomić proces naturalnego leczenia wzroku i w efekcie przywrócić zdrowie swoim oczom. Terapie naturalne w parze z uzdrawianiem duchowym (uzdrawianiem holistycznym) zapewnią zdrową równowagę zarówno na poziomie komórkowym, jak i mentalnym.

Wcale nie potrzebujesz okularów, żeby lepiej widzieć

Odpowiednio dobrane ćwiczenia gimnastyczne pozwolą Ci utrzymać oczy w zdrowiu i przywrócić naturalną siłę wzroku. Są one polecane szczególnie przy takich chorobach i schorzeniach, jak: krótko- i dalekowzroczność, starczowzroczność oraz astygmatyzm. Jednocześnie sprawdzają się w profilaktyce zdrowia oczu. Jak poprawić wzrok? Kluczem do odzyskania zdrowia są proste i ogólnie dostępne ćwiczenia. Wystarczy przeznaczyć na nie zaledwie kilka minut dziennie. W praktyce potrafią one szybko przynieść zadziwiające, a co najważniejsze – pozytywne skutki.
Oprócz ćwiczeń fizycznych na poprawę wzroku, w książce znajdziesz również ćwiczenia mentalne, które wykorzystują Twoją siłę twórczą i skupienie uwagi. Równoważenie poziomu wewnętrznej energii jest istotnym elementem holistycznego uzdrawiania wzroku. Inaczej niż w przypadku gimnastyki na poziomie fizycznym, tutaj wyobrażamy sobie kroki ćwiczeń i koncentrujemy się na wrażeniach, które powstają w ich trakcie. Przy tego typu gimnastyce nie powstają żadne skutki uboczne, takie jak zakwasy, naderwania mięśni czy fizyczne wyczerpanie. Wręcz przeciwnie. Po ich przeprowadzeniu człowiek czuje się odświeżony, gdyż gimnastyka mentalna odżywia nasze ciało energią życiową. Uzdrawianie duchowe powinno iść w parze z uzdrawieniem fizycznym w przypadku leczenia wielu chorób.

Stosując ćwiczenia na poprawę wzroku i terapie naturalne, podniesiesz komfort swojego życia!

Teraz już wiesz, jak poprawić wzrok samodzielnie i bezpiecznie. Kluczem do poprawy zdrowia jest uzdrawianie holistyczne. Ćwiczenia na poprawę wzroku, które znajdziesz w tej książce, sprawią, że odzyskasz ostrość widzenia i pozbędziesz się wielu chorób oczu, zwiększając tym samym komfort swojego życia. Szybko przekonasz się, że dzięki właściwemu stylowi życia i terapiom mającym na celu naturalne leczenie wzroku wcale nie są Ci potrzebne okulary lub szkła kontaktowe. Jesteś w stanie samodzielnie, holistycznie uzdrowić swój wzrok.

Zdrowe wnętrze, ostry wzrok

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ