Joga czakralna. Esencja ćwiczeń Wschodu
Tytuł oryginału: Anodea Judith's Chakra Yoga
  • ISBN: 978-83-7377-789-7;
  • Cena katalogowa: 59.90 zł;
  • Ilość stron: 455;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: II;
Mariusz Warda
Katarzyna Masłowska
0
0

Joga czakralna – dowiedz się na czym polega

Joga to nie tylko określone pozycje ćwiczeń, lecz przede wszystkim system zasad i doświadczeń, które zmierzają do osiągnięcia równowagi ciała i umysłu. Praktyki jogiczne możemy postrzegać wyłącznie w aspekcie fizycznym – jako pomoc we wzmocnieniu mięśni i stawów. Joga czakralna umożliwi Ci jednak znacznie szersze spojrzenie. Dzięki ćwiczeniom zawartym w tej książce, skupisz się dodatkowo na swoim wnętrzu i płynącej z niego pozytywnej energii.

Regularne ćwiczenia zapewnią Ci zdrowie i dobre samopoczucie

Poprzez praktykowanie jogicznych ćwiczeń i pozycji, nie tylko poprawisz przepływ energii w organizmie, ale też pozytywnie wpłyniesz na swój ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Skoncentrowanie uwagi na asanach, pomoże Ci osiągnąć stan wewnętrznego spokoju i wyciszenia. Ponadto, powtarzanie ruchów, wyrównany oddech, który stopniowo stanie się spokojny i miarowy, spowoduje lepsze dotlenienie Twego organizmu. Dzięki tej publikacji będziesz mógł również ćwiczyć ze swoim partnerem lub partnerką. Razem wykonacie pozycję piramidy, podwójnego łuku, a także przeprowadzicie u siebie nawzajem masaż ramion i rąk.

Praktyki jogiczne poprawią Twoje zdrowie i samopoczucie

Regularne wykonywanie zaprezentowanych w tym podręczniku asan, zwiększy ukrwienie poszczególnych narządów, a mięśnie wzmocnią się i rozciągną. Systematyczne ćwiczenia wpłyną także na poprawę jakości snu, a także zmniejszą ilość bezsennych nocy. Specjalne ćwiczenia jogiczne na oczy poprawą Twój wzrok, wzmocnią mięśnie sterujące gałką oczną oraz przyniosą ulgę zmęczonym oczom.

Podręcznik jogi czakralnej – Twoje asany krok po kroku

Dzięki pięknym zdjęciom i dokładnym instrukcjom, pozwalającym na pogłębienie dostrojenia i aktywowanie ciała energetycznego, książka stanowi cenne źródło wiedzy zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów jogi. Każdy z rozdziałów rozpoczyna się listą podstawowych celów, cech i funkcji każdej czakry. Z pewnością pomocna okaże się również część medytacyjna, która pomoże Ci poczuć mistyczną energię centrów energetycznych i wprowadzi do fizycznych ćwiczeń. Z tym poradnikiem przejdziesz wszystkie etapy i pozycje jogi. Będziesz mógł ćwiczyć samodzielnie i we własnym tempie. Oprócz ćwiczeń, Anodea Judith, proponuje połączenie jogi z wizualizacją, medytacją, mantrami i afirmacjami, które pomogą Ci w pełni czerpać korzyści ze swojego wnętrza. Poznasz zasady uleczania 7 podstawowych czakr. Każda z nich jest szczegółowo i czytelnie opisana.

Poznaj jogę czakralną – uzdrów ciało i duszę

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ