Joga czakralna

Esencja ćwiczeń Wschodu

Tytuł oryginału: Anodea Judith's Chakra Yoga
  • ISBN: 978-83-8171-448-8;
  • Cena katalogowa: 69.90 zł;
  • Ilość stron: 455;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 17,5 x 25 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Joga czakralna – dowiedz się na czym polega

Joga to nie tylko określone pozycje ćwiczeń, lecz przede wszystkim system zasad i doświadczeń, które zmierzają do osiągnięcia równowagi ciała i umysłu. Praktyki jogiczne możemy postrzegać wyłącznie w aspekcie zdrowia i aktywności fizycznej – jako pomoc we wzmocnieniu mięśni, stawów i kości. Joga czakralna umożliwi Ci jednak znacznie szersze spojrzenie – dzięki niej pokonasz ból i codzienne dolegliwości. Poza tym, medytacje i ćwiczenia oddechowe, zawarte w tej książce, pozwolą Ci skupić się na swoim wnętrzu i płynącej z niego pozytywnej energii. Nauczysz się dbać o kondycję ficzyczną i dowiesz się, jak prawidłowo oddychać. Dodatkowo, joga w domu to terapia, którą możesz praktykować samodzielnie w każdej wolnej chwili, wykorzystując ten bogato ilustrowany podręcznik jogi.

Regularna aktywność fizyczna, ćwiczenia oddechowe i medytacje zapewnią Ci zdrowie i dobre samopoczucie

Poprzez praktykowanie jogicznych pozycji i ćwiczeń oddechowych, nie tylko poprawisz przepływ energii w organizmie, ale też pozytywnie wpłyniesz na swój ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Skoncentrowanie uwagi na asanach, pomoże Ci osiągnąć stan wewnętrznego spokoju i wyciszenia. Ponadto, powtarzanie ruchów, wyrównany oddech, który stopniowo stanie się spokojny i miarowy, spowoduje lepsze dotlenienie Twego organizmu. Dzięki tej publikacji będziesz mógł również ćwiczyć ze swoim partnerem lub partnerką. Razem wykonacie pozycję piramidy, podwójnego łuku, a także przeprowadzicie u siebie nawzajem masaż ramion i rąk.

Praktyki jogiczne (medytacje, ćwiczenia fizyczne i ćwiczenia oddechowe) ukoją ból, poprawią Twoje zdrowie i samopoczucie

Regularne wykonywanie zaprezentowanych w tym podręczniku asan, zwiększy ukrwienie poszczególnych narządów, a mięśnie, stawy i kości wzmocnią się i rozciągną. Systematyczne ćwiczenia wpłyną także na poprawę jakości snu, a także zmniejszą ilość bezsennych nocy. Specjalne ćwiczenia jogiczne na oczy poprawą Twój wzrok, wzmocnią mięśnie sterujące gałką oczną oraz przyniosą ulgę zmęczonym oczom. Poszczególne pozycje jogi złagodzą ból i zastąpią Ci niejedną terapię.

Podręcznik jogi czakralnej – Twoje asany krok po kroku

Piękne zdjęcia i dokładne instrukcje, pozwolą Ci na pogłębienie dostrojenia i aktywowanie ciała energetycznego. Książka stanowi cenne źródło wiedzy zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów jogi. Każdy z rozdziałów rozpoczyna się listą podstawowych celów, cech i funkcji każdej czakry. Regularne praktykowanie poszczególnych asan w domu

Joga w domu – zadbaj o mięśnie, stawy i kości i dowiedz się, jak prawidłowo oddychać

Z pewnością pomocna okaże się również część medytacyjna, która pomoże Ci poczuć mistyczną energię centrów energetycznych i wprowadzi do fizycznych ćwiczeń. Z tym poradnikiem przejdziesz wszystkie etapy i pozycje jogi. Będziesz mógł ćwiczyć samodzielnie i we własnym tempie. Oprócz ćwiczeń, Anodea Judith, proponuje połączenie jogi z wizualizacją, medytacją, mantrami i afirmacjami, które pomogą Ci w pełni czerpać korzyści ze swojego wnętrza. Poznasz zasady uleczania 7 podstawowych czakr. Każda z nich jest szczegółowo i czytelnie opisana. Dzięki tej książce zadbasz o aktywność fizyczną i pozytywną energię. Dodatkowo wyciszysz się i skupisz na tym, jak prawidłowo oddychać.

Poznaj jogę czakralną – terapia, która uzdrowi ciało i duszę

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ