Tai Chi Mistrzów

Chińska sztuka zdrowia, relaksu i harmonii

  • ISBN: 978-83-8171-947-6;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 196;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Natalia Paszko
NW-Natalia Paszko
10
0

Spokój umysłu dzięki praktyce Tai Chi

Z pewnością już nie raz spotkałeś się z nazwą Tai Chi, ale pewnie zastanawiałeś się, na czym tak właściwie polega? Otóż Tai Chi to łagodna rekreacja i terapia oparta na filozofii Wschodu gwarantująca spokój umysłu i relaks. Obecnie znana na całym świecie jako forma medytacji w ruchu. Ciesząca się dużym zainteresowaniem wśród ludzi w różnym wieku. Nawet w serialu „Ksiądz Mateusz” została zaprezentowana jako ciekawa forma rozrywki wpływająca korzystnie na funkcjonowanie całego organizmu. Zarówno jego psychiki jak i ciała fizycznego. Ćwiczenia polegają na wykonywaniu bardzo spokojnych, płynnych i miękkich ruchów, które wyglądają jak spokojny taniec.

Sprawdź, jak medytacja w ruchu pomoże tobie

Tai Chi Chuan zaprezentowane w książce usprawnia nie tylko ciało, ale wyraźnie wpływa na poprawę zdrowia. A także zwiększenie witalności, wyciszenie, relaksację oraz spokojny umysł. Autor jest znanym trenerem, założycielem szkoły Dao Yang Academy i ekspertem Tai Chi Chuan stylu Yang, który w praktyczny sposób wprowadzi cię w tajniki tej aktywnej medytacji. Dzięki niej twoje ciało i umysł osiągną idealny stan równowagi i harmonii. A także odpowiedni przepływ energii chi w organizmie. Natomiast wykonywanie określonych ruchów zapewni ci odprężenie i odpoczynek oraz spokojny umysł. Wszelkie napięcia natychmiast ustąpią, a ty całkowicie się rozluźnisz.

Korzyści dla ciała i ducha

Regularne praktykowanie Tai Chi zagwarantuje ci duże korzyści dla układu mięśniowego, kostnego czy krążenia. Ponadto wiele negatywnych emocji zniknie, a te pozytywne się wzmocnią. Staniesz się dużo spokojniejszy i bardziej otwarty na innych. Ta terapia oparta na filozofii Wschodu jest idealna dla osób, które preferują łagodne ćwiczenia, a nie wyczerpujący trening na siłowni. Książka zawiera opis podstawowych zagadnień związanych z Tai Chi i energią chi. A także szczegółowe informacje o opierającej się na 24 ruchach formie stylu Yang.

Nowy ty dzięki praktyce Tai chi

Dzięki publikacji Autora poznasz korzyści, jakie niosą ćwiczenia Tai Chi. Zgłębisz całą filozofię Wchodu Tai Chi i jej podstawy. Zapewnisz sobie łagodną rekreację i relaks. Pozbędziesz się negatywnych emocji i poprawisz zdrowie. Osiągniesz stan równowagi zarówno ciała, jak i umysłu. Uspokoisz swoje emocje, pozbędziesz się bólu, skurczów czy napięcia. Wszystko w twoim organizmie osiągnie idealną harmonię, a ty będziesz szczęśliwszy niż dotychczas. Z tą publikacją krok po kroku przekonasz się, że nauka Tai Chi w domu nigdy wcześniej nie była taka łatwa.

Tai Chi – tradycja i nowoczesność

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ