Uzdrawiająca metoda Body Calm. System medytacyjny eliminujący stres, lęk i choroby

  • ISBN: 978-83-7377-761-3;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 344;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Mariusz Golak
0
0

Kompres dla duszy i ciała

Poznaj wyjątkową technikę samouzdrawiania, na którą Twoje ciało czekało już od dawna. Metoda Body Calm oparta jest na medytacjach, co pozwoli Ci poznać potężny, wykorzystujący połączenie ciała i umysłu sposób na pozbycie się dolegliwości fizycznych i mentalnych. Jeśli odczuwasz objawy stresu, cierpisz na nerwice, stany lękowe, napady paniki, nadciśnienie, odczuwasz niepokój, lęk społeczny lub po prostu potrzebujesz wyciszenia, to metoda idealna dla Ciebie. Regularne wykonywanie opisanych w książce ćwiczeń rozwinie Twoją świadomość, zmniejszy stres i ułatwi relaks.

Poznaj klucz do samouzdrowienia

Przedstawi Ci go Sandy Newbigging, twórca metody Body Calm oraz Mind Detox, autor licznych bestsellerów i założyciel szkoły, w której trenuje praktyków. Okrzyknięty przez Federację Terapeutów Holistycznych jako Nauczyciel Roku, wyróżniony przez czasopismo Yoga jako „jeden z najlepszych nauczycieli medytacji”. W książce Uzdrawiająca metoda Body Calm Sandy prezentuje najnowsze wyniki badań, które dowodzą, że medytacja jest kluczem do samouzdrawiania i długowieczności. Proponuje techniki medytacyjne, dzięki którym zmienisz nastawienie do otoczenia i nurtujących Cię spraw. Odzyskasz pełną harmonię na poziomie fizycznym i duchowym. Zdołasz oczyścić się z wewnętrznych konfliktów oraz nauczysz się słuchać siebie i innych. Rozpoznasz swoje prawdziwe potrzeby i zaczniesz je spełniać.

Odkryj źródła stresu i zmniejsz go

Odkryjesz siedem sekretnych źródeł stresu oraz szybkie sposoby na zmniejszenie go. Zrozumiesz jak niewyjaśnione konflikty czy spory, nawet te dawne, wpływają na Twoje zdrowie w teraźniejszości. Nauczysz się słuchać swojego ciała, które poprzez choroby wskazuje, co powinieneś zmienić w swoim życiu. Na przykład, funkcją wątroby jest oczyszczanie; jeśli więc Twoje schorzenie jest związane z tym organem, powinieneś przeanalizować, co w Twoim życiu jest toksyczne lub przeładowane negatywnymi uczuciami. W książce znajdziesz listę schorzeń oraz przyczyny mentalne, które mogły je wywołać. Metoda Body Calm uświadomi Ci, że naprawdę posiadasz moc pozwalającą cieszyć się wyciszonym umysłem i ciałem wolnym od dolegliwości.

Metoda Body Calm sprawdzona przez tysiące praktyków

Uzdrawiająca Metoda Body Calm w delikatny sposób cię ugruntuje, pomagając pozbyć się tego, co powoduje, że ciało, umysł i duch pozbawione są równowagi i pozwoli skąpać się w uzdrawiającej energii obecnej w każdym momencie twojego życia. Każde ciało potrzebuje Uzdrawiającej Metody Body Calm. Polecam ją z całego serca.

– Sonia Choquette, autorka książki Modlitwy uzdrawiające życie

 

Uzdrawiająca Metoda Body Calm jest wspaniałą kontynuacją książki Mind Calm. Sandy przekazuje nam kolejny dynamiczny, kreatywny, odkrywczy i praktyczny przewodnik pozwalający w pełni i świadomie wieść swoje życie.

– dr Robert Holden, autor książki Życie Cię kocha

 

Sandy dzieli się odkryciami i mądrością dotyczącymi połączenia między umysłem i ciałem, a także uczy nas posługiwania się potężnymi narzędziami redukującymi efekty stresu w naszych organizmach. To wyjątkowo uzdrawiająca książka!

– dr David R. Hamilton, autor książek Nauka kochania siebie oraz Wszystko zaczyna się od myśli

 

Poleciłbym Uzdrawiającą Metodę Body Calm każdemu. Techniki Sandy’ego wzbogaciły moje życie tak bardzo, że brak mi słów, aby to wyrazić.

– G. Bright, UK

 

Metoda Body Calm naprawdę pomogła mi wyciszyć ciało! W swojej własnej skórze czuje się teraz lepiej niż kiedykolwiek. Najbardziej przypadły mi do gustu Ćwiczenia Ucieleśnienia, które przyniosły mi wspaniałe rezultaty.

– F. Canter, UK

 

Najbardziej oczywistym przykładem tego, jak Metoda Body Calm wpłynęła na moje życie, był wynik dwudziestogodzinnego monitorowania ciśnienia u mojego lekarza. W przeszłości zawsze cierpiałem na nadciśnienie. Ku mojemu szczeremu zdumieniu ciśnienie było prawidłowe, kiedy korzystałem z Metody Body Calm.

– M. Carrington, UK

 

Pozwól sobie na odpoczynek i wyciszenie!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ